Program Wine

Informacje ogólne

Opis programu


Współczesna kultura jedzenia jest nie do pomyślenia bez wina i innych napojów alkoholowych, które stały się nieodzowną częścią gastronomii i codziennego życia. Właściwa obsługa i przechowywanie, znajomość kultury winiarskiej i jej historii, a także umiejętność prezentacji i umiejętności komunikacyjnych są niezbędne do profesjonalnej pracy z winem. Wraz z poznawaniem standardów wina bon, sommelierowie muszą podążać za nowymi trendami w branży, ponieważ wino jest żywym produktem i wymaga ciągłej degustacji, rozważań i badań.

Kul IN Wine łączy w sobie szkolenie teoretyczne i praktyczne, dzięki czemu uczniowie mogą uzyskać pełny wgląd w świat wina. Program przeznaczony jest dla osób zatrudnionych w turystyce, branży gastronomicznej, restauracjach i hotelach, winiarzach, przedstawicielach handlowych, krytykach wina i miłośnikach wina. Po ukończeniu uczniowie będą mogli niezależnie określić jakość wina, wybrać wina, sparować wino z jedzeniem i skomponować kartę win.

Po zakończeniu programu Wine studenci otrzymują certyfikat ukończenia.

Odkryj swoją pasję do win i gastronomii za pośrednictwem sieci studenckiej Kul IN . Aby zapoznać się z kursami oferowanymi w Culinary Institute Kul IN , sprawdź wirtualną wycieczkę .

  • Długość programu: 50 godzin
  • Wielkość grupy: maksymalnie 10 studentów
  • Koszt programu na studenta: 1.150 euro (z VAT)

Dla naszych pierwszych minut studentów oferujemy 200 € zniżki na czesne w programie . Aby otrzymać ten kupon, musisz zakończyć proces aplikacji i opłacić czesne dwa miesiące przed datą rozpoczęcia programu.

Czesne obejmuje:

  • Wszystkie szkolenia i materiały do programu Wine
  • Transport z międzynarodowego lotniska w Zagrzebiu
  • Literatura (cyfrowa)
  • Zakwaterowanie (spacerem od Kul IN )
  • Obiad w dni szkolne
  • Wycieczki terenowe

SZCZEGÓŁY PROGRAMU WINE

Harmonogram zajęć w Kul IN : course details

WYCIECZKI POLA DO WIN

W ramach programu win studenci będą mieli również wycieczki terenowe organizowane przez wykładowców, aby odwiedzić słynne chorwackie winiarnie, sklepy z winami i restauracje z wybitnymi archiwami wina lub mapami wina. Podczas tych wizyt studenci zapoznają się z piwnicami win, przechowywaniem wina i winifikacją, mając jednocześnie możliwość nawiązania kontaktów z winiarniami, enologami i sommelierami. Te doświadczenia pomagają uczniom poznać branżę winiarską i rynek wina.

PRAKTYKA

Po zakończeniu programu win proponujemy staże dla studentów, którzy chcą ukierunkować swoją karierę zawodową na świat wina. Znane winiarnie, sklepy z winami, winiarnie i restauracje zapewniają studentom możliwość doskonalenia praktycznej wiedzy podczas zapoznania się ze sceną wina i sommeliera. Doświadczenie degustacji wina, odczuwanie różnych win, chęć poznawania światowej mapy wina i budowanie tożsamości jako sommeliera sprawiają, że to wezwanie jest ekscytujące. Zakwaterowanie nie obejmuje długości stażu. W ramach stażu, który trwa minimum 80 godzin, uczestnicy mają możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy, umiejętności i doświadczenia w profesjonalnym środowisku pod profesjonalnym mentorem.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Gastronomy offers a wide array of professions, and Kul IN welcomes all students who want to direct their studies towards this diverse world of gastronomy, or want to build on their existing knowledge ... Czytaj więcej

Gastronomy offers a wide array of professions, and Kul IN welcomes all students who want to direct their studies towards this diverse world of gastronomy, or want to build on their existing knowledge alongside exceptional mentors with a wealth of work experience and extensive theoretical knowledge. Pokaż mniej