Przeczytaj oficjalny opis

ESPOL oferuje program w polityce europejskiej dla studentów zagranicznych.

Jest to zaawansowany program koncentrujący się na regulacji współczesnych społeczeństw w zglobalizowanym świecie. Zajmuje się głównymi problemami politycznymi i analizuje strategie wdrożone w celu ich rozwiązania. Instrukcja koncentruje się na regulacji międzynarodowej polityki na poziomie europejskim i globalnym, wyposażając uczniów w wiedzę i umiejętności potrzebne do zrozumienia i wpływania na świat jutra.

W programie w polityce europejskiej wszystkie kursy prowadzone są w języku angielskim i koncentrują się na integracji europejskiej i polityce. Ponadto uczniowie uczęszczają na kurs dla początkujących, średniozaawansowanych lub zaawansowanych w języku francuskim w Alliance Française.

Program obejmuje wyjazdy studyjne do Brukseli, Paryża i innych miast europejskich. Studenci mogą wybrać studia w ESPOL w semestrze jesiennym, semestrze wiosennym lub na cały rok. Studenci otrzymują Certyfikat i 30 ECTS na jeden semestr lub 60 ECTS na całoroczne studia.

Program w polityce europejskiej jest otwarty dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, którzy chcą spędzić semestr lub rok na jednym z największych uniwersytetów francuskich w celu pogłębienia wiedzy o instytucjach europejskich i nauki francuskiego.

Warunki przyjęć

Ten program jest otwarty dla studentów studiów licencjackich i magisterskich. Studenci powinni przesłać kopię najnowszego dyplomu, akademickich zapisów i CV na stronie espol (@) univ-catholille.fr

60118_Capturadetelade2017-11-0714-05-43.png

60119_Capturadetelade2017-11-0714-05-44.png

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja February 3, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 rok
Cena
9,000 EUR
przez rok
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa