Program w polityce europejskiej

European School of Political and Social Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program w polityce europejskiej

European School of Political and Social Sciences

ESPOL oferuje program w polityce europejskiej dla studentów zagranicznych.

Jest to zaawansowany program koncentrujący się na regulacji współczesnych społeczeństw w zglobalizowanym świecie. Odnosi się do poważnych problemów politycznych i bada strategie wdrożone w celu ich rozwiązania. Instrukcja koncentruje się na regulacji międzynarodowej polityki na poziomie europejskim i globalnym, wyposażając uczniów w wiedzę i umiejętności potrzebne do zrozumienia i wpływania na świat jutra.

W programie w polityce europejskiej wszystkie kursy prowadzone są w języku angielskim i koncentrują się na integracji europejskiej i polityce. Ponadto uczniowie odbywają kurs dla początkujących, średniozaawansowanych lub zaawansowanych w języku francuskim w Alliance Française.

Program obejmuje wyjazdy studyjne do Brukseli, Paryża i innych miast europejskich. Studenci mogą wybrać studia w ESPOL w semestrze jesiennym, semestrze wiosennym lub na cały rok. Studenci otrzymują Certyfikat i 30 ECTS na jeden semestr lub 60 ECTS na całoroczne studia.

Program w polityce europejskiej jest otwarty dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, którzy chcą spędzić semestr lub rok na jednym z największych uniwersytetów francuskich w celu pogłębienia wiedzy o instytucjach europejskich i nauki francuskiego.

Warunki przyjęcia na studia

Ten program jest otwarty dla studentów studiów licencjackich i magisterskich. Studenci powinni przesłać kopię najnowszego dyplomu, jego akademickiego zapisu oraz CV na stronie espol (@) univ-catholille.fr

60118_Capturadetelade2017-11-0714-05-43.png

60119_Capturadetelade2017-11-0714-05-44.png

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
Price
Cena
9,000 EUR
przez rok
Locations
Francja - Lille, Hauts-de-France
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Francja - Lille, Hauts-de-France
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą