Program technik elektronik

Bay State School Of Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program technik elektronik

Bay State School Of Technology

Program Technik elektroniki

Tytuł tego programu, technik elektronik, może być nieco zastraszenia dla przeciętnego człowieka, ale dla kogoś, kto lubi pracować z ich rąk, to hands-on program szkoleniowy może być podstawą do satysfakcjonującej kariery zawodowej. Kandydaci bez uprzedniej wiedzy w dziedzinie elektroniki były bardzo skuteczne w zakończeniu programu.

Program składa się z trzech modułów:

  • Podstawowe Elektryczność i Elektronika analogowa
  • Cyfrowe Elektronika i Smart Technologies
  • Naprawa komputerów i sieci

Moduły te obejmują instrukcje dotyczące podmiotów podstawowej energii elektrycznej, podstawowe, podstawowe elektroniki cyfrowej, mikro procesorów, komputerów osobistych i sieci, komunikacji bezprzewodowej, High Definition TV, oraz wprowadzenie do odnawialnych źródeł energii.

Program nauczania na kurs technik elektronik ma na celu zapewnienie absolwentów w umiejętności niezbędne do wejścia na siłę roboczą w postaci poziomu wprowadzania technik elektronik, zdolny do instalacji i obsługi szerokiej gamy urządzeń elektronicznych, takich jak komputery osobiste, laptopy, drukarki komputerowe , maszyny zdjęcia kopiowania, systemy kontroli dostępu, systemy sieciowe, sprzęt medyczny i urządzeń komunikacji bezprzewodowej. Różnorodność branż zapewnić możliwości zatrudnienia do techników z tych umiejętności. Zadaj sobie pytanie: Jakie produkty można nazwać, że nie korzystają z energii elektrycznej lub elektroniki funkcjonować?

Przez prawie 31 lat, szkolenia Bay państwa "Hands-On" pracował dla tysięcy studentów. Połowa czasu uczniów w szkole jest w klasie nauki teorii, a druga połowa jest spędził w warsztatach zdobywania "hands-on" doświadczenie.

Studenci otrzymują laptopa i szkolenie na temat wykorzystania go jako narzędzia uczenia się. Koszt laptopa jest wliczone w czesne i student będzie właścicielem go pod koniec swojego programu. Ponadto wszyscy uczniowie otrzymują przygotowanie i szkolenie na egzamin certyfikacji usług, oferowanych przez Narodowy Międzynarodowego Towarzystwa Techników Certified Electronics (ISCET) i przygotowanie do certyfikacji A-Plus.

Absolwenci Bay państwowe są dobrze odbierane przez pracodawców, którzy często przychodzą do szkoły zatrudnić absolwentów kursu technik elektronik w MA. Biuro szkoły rozmieszczenie zapewnia pomoc w poszukiwaniu pracy, w tym przygotowanie CV.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Canton, Massachusetts
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Canton, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą