Read the Official Description

Program Technik elektroniki

Tytuł tego programu, technik elektronik, może być nieco zastraszenia dla przeciętnego człowieka, ale dla kogoś, kto lubi pracować z ich rąk, to hands-on program szkoleniowy może być podstawą do satysfakcjonującej kariery zawodowej. Kandydaci bez uprzedniej wiedzy w dziedzinie elektroniki były bardzo skuteczne w zakończeniu programu.

Program składa się z trzech modułów:

  • Podstawowe Elektryczność i Elektronika analogowa
  • Cyfrowe Elektronika i Smart Technologies
  • Naprawa komputerów i sieci

Moduły te obejmują instrukcje dotyczące podmiotów podstawowej energii elektrycznej, podstawowe, podstawowe elektroniki cyfrowej, mikro procesorów, komputerów osobistych i sieci, komunikacji bezprzewodowej, High Definition TV, oraz wprowadzenie do odnawialnych źródeł energii.

Program nauczania na kurs technik elektronik ma na celu zapewnienie absolwentów w umiejętności niezbędne do wejścia na siłę roboczą w postaci poziomu wprowadzania technik elektronik, zdolny do instalacji i obsługi szerokiej gamy urządzeń elektronicznych, takich jak komputery osobiste, laptopy, drukarki komputerowe , maszyny zdjęcia kopiowania, systemy kontroli dostępu, systemy sieciowe, sprzęt medyczny i urządzeń komunikacji bezprzewodowej. Różnorodność branż zapewnić możliwości zatrudnienia do techników z tych umiejętności. Zadaj sobie pytanie: Jakie produkty można nazwać, że nie korzystają z energii elektrycznej lub elektroniki funkcjonować?

Przez prawie 31 lat, szkolenia Bay państwa "Hands-On" pracował dla tysięcy studentów. Połowa czasu uczniów w szkole jest w klasie nauki teorii, a druga połowa jest spędził w warsztatach zdobywania "hands-on" doświadczenie.

Studenci otrzymują laptopa i szkolenie na temat wykorzystania go jako narzędzia uczenia się. Koszt laptopa jest wliczone w czesne i student będzie właścicielem go pod koniec swojego programu. Ponadto wszyscy uczniowie otrzymują przygotowanie i szkolenie na egzamin certyfikacji usług, oferowanych przez Narodowy Międzynarodowego Towarzystwa Techników Certified Electronics (ISCET) i przygotowanie do certyfikacji A-Plus.

Absolwenci Bay państwowe są dobrze odbierane przez pracodawców, którzy często przychodzą do szkoły zatrudnić absolwentów kursu technik elektronik w MA. Biuro szkoły rozmieszczenie zapewnia pomoc w poszukiwaniu pracy, w tym przygotowanie CV.

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Bay State School Of Technology »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019