Read the Official Description

Sposób aplikacji

Kalendarz akademicki

Dalian MaritimeUniversity dzieli każdy rok akademicki się wiosną i jesienią semestry, z oznakowaniem rozpoczęcie roku akademickiego ostatniego. Semestr jesienny rozpoczyna się we wrześniu, a kończy się w styczniu następnego roku, gdy semestr letni zaczyna się w marcu i kończy się w lipcu.

Kwalifikacje aplikacji

Wnioskodawca musi być cudzoziemiec w dobrym stanie zdrowia, w wieku od 18 do 60 lat, posiadający ważny paszport, a ukończył instytucji równej chińskiej liceum.

Materiały aplikacji

  1. Formularz zgłoszeniowy dla studentów międzynarodowe studia na Akademii Morskiej w Dalian 2. Kserokopię informacji stronie osobistej paszportu (kserokopia ważnej wizy chińskiej jest zobowiązany do przedłożenia, jeżeli wnioskodawca jest w Chinach na wniosek) 3. Certyfikat najwyższy dyplom lub certyfikat Zapisy niniejszego opracowania

Uwaga:

  1. Termin nadsyłania zgłoszeń: spadek rekrutacji: 10 lipca; wiosna rekrutacji: 10 stycznia 2. Dokumenty w innych językach niż chiński lub angielski musi być dołączony z notarialnie tłumaczenia w chińskim lub angielskim.
  2. Materiały aplikacyjne można wysłać e-mailem lub DMU za pośrednictwem poczty tradycyjnej.
  3. Studenci, którzy studiują w Chinach powinny także dostarczyć zaświadczenie studiów i stenogramy, wydaną przez instytucję.

Programy

Klasa długoterminowe

Długoterminowe klasy (z okresu ponad pół roku) rejestruje nowych studentów dwa razy w roku, które rozpoczną się w marcu i wrześniu odpowiednio. Badania języka chińskiego zawiera cztery frazy: kursy wprowadzające, kursy podstawowe, kursy pośrednich i zaawansowane kursy. Studenci będą uczęszczać na zajęcia od poniedziałku do piątku, który obejmuje 20-22 godzin wymaganych kursów i 2-4 godzin zajęć fakultatywnych w każdym tygodniu.

Funkcje dydaktyczne

  • Ma na celu kultywowanie IEC praktyczne zdolności uczniów używania języka chińskiego w ramach różnych zajęć szkolnych (wielkość grupy utrzymuje się na maksymalnie 20 uczniów).
  • IEC zapewnia studentów z różnych działań związanych z chińskiej praktyki językowej i talent pokazuje, tak aby zwiększyć swoje czytanie, mówienie, słuchanie, pisanie i umiejętności.
  • Nauka języka chińskiego w połączeniu z edukacją przygotowawczych. IEC ma wiele doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych nauczycieli języka chińskiego, który przyczynia się znacznie do wysokiej jakości kształcenia.

Klasa krótkoterminowa

Krótkoterminowe klasy (2-4 tygodnie) zwykle prowadzi się w letnich i zimowych wakacji. Konkretne daty rozpoczęcia i zawartość kursu może być omówione według prośbę wnioskodawców. Dla poszczególnych aplikacji, klasa odbędzie się z minimalnej liczby studentów 6. Do wniosku grupy, harmonogram, treści nauczania i działania mogą być odpowiednio dostosowane.

2015 Szkoła Letnia

Ustalenia Summer School:

  • Od poniedziałku do piątku: chińskich Kursów Językowych (rano) i różne doświadczenia kulturowego, campus chińskiej doświadczenia kulturowe, zwiedzanie miasta i innych działań (w godzinach popołudniowych).
  • Sobota i niedziela: Czas wolny
Program taught in:
Język angielski
Chiński

See 1 more programs offered by Dalian Maritime University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 - 365 tygodnie
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
16,000 CNY
rocznie.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa