Program szkolenia języka chińskiego na poziomie zaawansowanym Początkujący

Dalian Maritime University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program szkolenia języka chińskiego na poziomie zaawansowanym Początkujący

Dalian Maritime University

Sposób aplikacji

Kalendarz akademicki

Dalian MaritimeUniversity dzieli każdy rok akademicki się wiosną i jesienią semestry, z oznakowaniem rozpoczęcie roku akademickiego ostatniego. Semestr jesienny rozpoczyna się we wrześniu, a kończy się w styczniu następnego roku, gdy semestr letni zaczyna się w marcu i kończy się w lipcu.

Kwalifikacje aplikacji

Wnioskodawca musi być cudzoziemiec w dobrym stanie zdrowia, w wieku od 18 do 60 lat, posiadający ważny paszport, a ukończył instytucji równej chińskiej liceum.

Materiały aplikacji

 1. Formularz zgłoszeniowy dla studentów międzynarodowe studia na Akademii Morskiej w Dalian 2. Kserokopię informacji stronie osobistej paszportu (kserokopia ważnej wizy chińskiej jest zobowiązany do przedłożenia, jeżeli wnioskodawca jest w Chinach na wniosek) 3. Certyfikat najwyższy dyplom lub certyfikat Zapisy niniejszego opracowania

Uwaga:

 1. Termin nadsyłania zgłoszeń: spadek rekrutacji: 10 lipca; wiosna rekrutacji: 10 stycznia 2. Dokumenty w innych językach niż chiński lub angielski musi być dołączony z notarialnie tłumaczenia w chińskim lub angielskim.
 2. Materiały aplikacyjne można wysłać e-mailem lub DMU za pośrednictwem poczty tradycyjnej.
 3. Studenci, którzy studiują w Chinach powinny także dostarczyć zaświadczenie studiów i stenogramy, wydaną przez instytucję.

Programy

Klasa długoterminowe

Długoterminowe klasy (z okresu ponad pół roku) rejestruje nowych studentów dwa razy w roku, które rozpoczną się w marcu i wrześniu odpowiednio. Badania języka chińskiego zawiera cztery frazy: kursy wprowadzające, kursy podstawowe, kursy pośrednich i zaawansowane kursy. Studenci będą uczęszczać na zajęcia od poniedziałku do piątku, który obejmuje 20-22 godzin wymaganych kursów i 2-4 godzin zajęć fakultatywnych w każdym tygodniu.

Funkcje dydaktyczne

 • Ma na celu kultywowanie IEC praktyczne zdolności uczniów używania języka chińskiego w ramach różnych zajęć szkolnych (wielkość grupy utrzymuje się na maksymalnie 20 uczniów).
 • IEC zapewnia studentów z różnych działań związanych z chińskiej praktyki językowej i talent pokazuje, tak aby zwiększyć swoje czytanie, mówienie, słuchanie, pisanie i umiejętności.
 • Nauka języka chińskiego w połączeniu z edukacją przygotowawczych. IEC ma wiele doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych nauczycieli języka chińskiego, który przyczynia się znacznie do wysokiej jakości kształcenia.

Klasa krótkoterminowa

Krótkoterminowe klasy (2-4 tygodnie) zwykle prowadzi się w letnich i zimowych wakacji. Konkretne daty rozpoczęcia i zawartość kursu może być omówione według prośbę wnioskodawców. Dla poszczególnych aplikacji, klasa odbędzie się z minimalnej liczby studentów 6. Do wniosku grupy, harmonogram, treści nauczania i działania mogą być odpowiednio dostosowane.

2015 Szkoła Letnia

Ustalenia Summer School:

 • Od poniedziałku do piątku: chińskich Kursów Językowych (rano) i różne doświadczenia kulturowego, campus chińskiej doświadczenia kulturowe, zwiedzanie miasta i innych działań (w godzinach popołudniowych).
 • Sobota i niedziela: Czas wolny
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Chiński
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 - 365 tygodnie
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
16,000 CNY
rocznie.
Locations
Chiny - Dalian, Liaoning
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Chiny - Dalian, Liaoning
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą