Read the Official Description

Palestyna i Badania Arabski Program (PAS) to program naukowy na Uniwersytecie, który oferuje Birzeit international studentom możliwość połączyć naukę języka arabskiego z kursów nauki społeczne dotyczące Palestyny ​​i świata arabskiego. Zagraniczni studenci wykonują swoje studia, a jednocześnie poznać z pierwszej ręki politycznych i społecznych realiów w terenie.

Opierając się na jego płycie języka renomowanej i profesorów nauk społecznych Uniwersytetu wyprodukowała Birzeit tego kompleksowego międzynarodowego programu studiów, oferując akredytowanych kursów jakości akademickiej, wraz z serii pozalekcyjnych wykładach i wycieczkach. Program cały rok składa się z trzech semestrów, dwóch regularnych semestrów i jednego intensywnego semestrze letnim. Studenci mogą zapisać się na początku każdego semestru. Program PAN jest otwarty dla studentów i absolwentów uczelni wyższych z całego świata, pracujących w dziedzinie związanej z Bliskiego Wschodu, i tych, którzy chcą uzyskać dogłębną wiedzę o regionie, jego język i kulturę.

Program obejmuje PAS oraz kurs języka arabskiego nauk społecznych, z których studenci mogą wybrać maksymalnie czterech kursów w trakcie regularnych semestrów lub trzy kursy w lecie. Kursy Arabski obejmują cztery poziomy Modern Standard Arabic i trzy poziomy Colloquial dialekt arabskim (Jerozolima).

Kursy przeznaczone są arabski język nauczyć jako integralna część kultury, a społeczne kursy naukowe, prowadzone w języku angielskim, dostarczyć analizę zagadnień arabskich i palestyńskich w dziedzinach polityki, socjologii, literatury i historii. Zagraniczni studenci biegle w języku arabskim może, za zgodą, na kursy w różnych dziedzinach, które są nauczane w języku arabskim i oferowanych w ramach regularnego programu uniwersyteckiego. Dzięki specjalnej zgody urzędu stanu cywilnego, że międzynarodowe studenci mogą również zarejestrować się na zajęcia, które są nauczane w języku angielskim, takich jak francuski, angielski, matematyka, biznesu i różnych kursów ekonomicznych wraz z Birzeit Uniwersytetu studentów regularnych. Półroczne dla regularnych studentów jest między 04:56 miesiąc Czas, co oznacza, że ​​PAS studenci muszą opuścić kraj, aby odnowić ich wizami.

Nasza lista kursów to:

Modern Standard Arabic Arabic palestyńskiego potoczne Society Pytanie Palestyny ​​Towarzystwo kobiety w Emiratach Arab Cultural Studies Society palestyńskiego nowoczesnej i współczesnej myśli arabskiej

Akredytacja golfowe

Wszystkie kursy oferowane w Programie PAS są częścią programu studiów uczelni, a kredyty są zazwyczaj uznawane przez instytucje szkolnictwa wyższego za granicą. Opłaty Zapisu są z opłat administracyjnych poniesionych na początku semestru. Uczniowie muszą potwierdzić administrację programu, jeśli potrzebujesz zapis pod koniec semestru, aby być w stanie dokonać niezbędnych ustaleń w terminie. Studenci planuje przenieść kredytów przyznanych na Birzeit do ich macierzystych instytucji powinny poinformować startowej uniwersytet ich planu przed wyjazdem.

Podsumowanie opłat (w zł)

Stosowania opłat i przydziału mieszkań powinny być przekazywane na konto uczelni. Dla informacji bankowych, prosimy o kontakt.

1) Opłata za rozpatrzenie wniosku - 55 dolarów 2) Wpisowe - * 3) Czesne 70 dolarów - 700 dolarów za każdy kurs języka arabskiego; 600 dolarów dla wszystkich innych kursów. Czesne musi być zapłacona w dniu rejestracji. Birzeit Uniwersytet nie akceptuje przekazów pocztowych lub polecenia zapłaty. Uczniowie powinni mieć ze sobą w pełnej wysokości czesnego oraz opłat związanych. Mogą zapłacić gotówką lub kartą kredytową (tylko karty Visa), aby być w stanie płacić i zarejestrować w dniu rejestracji. Opłaty nie podlegają zwrotowi na kursy spadły po pierwszym tygodniu zajęć. W przypadku całkowitej rezygnacji z programu lub z kursów w ciągu pierwszego tygodnia zajęć, studenci otrzymują zwrot 35 procent czesnego. Kursy mogą być zmieniane w trakcie pierwszego tygodnia zajęć.

4) opłaty za przydział mieszkaniowy - 50 dolarów ** Uczelnia będzie pomagać studentom w znalezieniu zakwaterowania w zależności od typu obudowy wniosek na formularzu wniosku. Uczelnia będzie kierował uczniów do ich zakwaterowania w pierwszym dniu orientacji lub w pierwszym dniu przyjazdu (nie w piątki, niedziele i święta, weekendy). Studenci będą odpowiedzialni za wszystkich płatności czynszu i związanych z nimi do ich właścicieli. Wynajem obejmuje wodę, prąd i internet. Gotowanie gaz i ogrzewanie gazowe są opłacane przez studentów.

Studenci powinni budżetu w następujący sposób: US $ 200 za miesiąc za wspólnym pokoju 250 USD miesięcznie za pokój jednoosobowy USA 300-350 dolarów miesięcznie na jedzenie i transport US $ 300-400 za każdym semestrze (różne rozrywki, wycieczki itp) 5) opłaty Biblioteka - opłata za późno, aplikacja 10 dolarów 7) - - 10 dolarów * 6) Student Karta identyfikacyjna 30 dolarów, jeśli aplikacje osiągnąć PAS po terminie składania wniosków.

8) Opłata za Internet - 15 dolarów 9) Ubezpieczenia Zdrowotnego - 10 dolarów litery 10) Zapis i rejestracji weryfikacji - 15 dolarów * Opłaty te są wypłacane w każdym semestrze.

** (Studenci, którzy potrzebują naszej pomocy w znalezieniu zakwaterowania powinni wysłać w formularzu wniosku oraz przed upływem terminu zgłoszenia).

Program taught in:
Język angielski
Arabski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
700 USD
dla każdego kursu języka arabskiego; 600 USD dla wszystkich innych kursów.
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa