Read the Official Description

Twój Program Praktyk w Chinach - Pekinie, Szanghaju i Chengdu

Z 10-letnim doświadczeniem wprowadzania młodych talentów do profesjonalnych firm opartych na Chiny, nasz wielojęzyczny personel jest poświęcony oferując najlepsze międzynarodowych staży w Pekinie, Szanghaju i Chengdu.

Stażysta w Pekinie, Szanghaju i Chengdu

Wziąć udział w naszym Programie Praktyk w Chinach w każdym Pekinie, Szanghaju i Chengdu, wybór należy do Ciebie! Wszystkie wnioski przez cały rok, programy rozpocząć na początku każdego miesiąca.

Najlepiej oceniane staże w szerokiej sieci międzynarodowych firm w różnych sektorach

Dbamy o Twoje umiejscowienie staż odpowiada Twoim potrzebom i życzeniom.

Od międzynarodowych korporacji do małych i średnich przedsiębiorstw, nieustannie rozszerzając naszą sieć sprawdzonych firm chińskich i międzynarodowych w wielu dziedzinach (architektury, prawa, finansów, nieruchomości, zarządzanie zdarzeniami, turystyki, IT, etc.).

Jesteśmy zobowiązani do oferowania Państwu najlepsze doświadczenie zawodowe zgodnie ze swoim wykształceniem i profesjonalny goals.You będzie znać rozmieszczenie stażu przed twój przyjazd!

Spersonalizowany program optymalizacji, Chiny doświadczenie

Dodatkowo do umieszczenia stażu, możemy dodatkowo zaoferować Państwu 4 godziny tygodniowo chińskich klas i tygodniowych działań kulturalnych.

Nauka chińskiego wzbogaci jakość swojego doświadczenia Chin.

Oprócz nowego doświadczenia zawodowego, to pomoże Ci zrozumieć tajniki chińskiej kultury.

Uczenie się online przy użyciu Skritter, najlepiej aplikacji online dla uprawiania słownictwo chiński

Nauka nie kończy się poza szkołą. Uczniowie Szkoły hutong otrzymasz bezpłatną sześciu miesięcy subskrypcji Skritter. Skritter jest w pełni zintegrowany z naszych metod nauczania, co pozwala na bardziej efektywne badanie i przegląd słownictwa. Studenci mogą się skupić na bardziej aktywnego współdziałania w czasie zajęć, dzięki czemu wzmacniany umiejętności ustnej.

Zakwaterowanie w nowoczesnych apartamentach i 24/7 praktyczna pomoc

Jesteśmy tutaj, aby uczynić Państwa pobyt był bezpieczny i wygodny, zapewniając, można skupić się na tym, co ważne: nauka, odkrywając Chiny, zdobycie doświadczenia zawodowego i zadowolenie z pobytu w Państwie Środka!

Unikalny duch wspólnoty

Hutong Szkoła łączy ludzi z różnych narodowości i różnych środowisk, wszystkie motywowane wspólnego zainteresowania ... Chinach! Druga rodzina z dala od domu ...

Proces dopasowywania praktyka zawodowa

Nasz proces dopasowywania staż ma na znalezieniu odpowiedniego stażu w Chinach w prawym firmy, gdzie można uczyć się i pracować w oparciu o jasny opis stażu.

Będziesz znać rozmieszczenie stażu przed przyjazdem do Chin.

Pre-wstęp

Mamy ekran swoje CV / CV, aby potwierdzić wstępne przyjęcie. Twój wniosek zostanie przeniesiona do account manager specjalizujący się w wybranym sektorze działalności.

Ocena cele

Dobieramy odpowiednie i niezawodne stanowiska stażowe dla Ciebie.

Mamy wywiad z Tobą telefonicznie lub Skype w celu oceny motywacji i potwierdzić dobre zrozumienie swoich celów zawodowych i osobistych.

Firma oceny i wywiad

Możemy złożyć swoje CV / CV do firm Negocjuj warunki stażu Organizowanie telefonu lub Skype wywiad z ewentualnych przyszłych pracodawców

Wstęp

Po zatwierdzeniu przez obie strony pozycja staż zostanie potwierdzona. Dział Rekrutacji pomaga zorganizować przygotowania przyjazdu w Chinach.

Program taught in:
Język angielski
Chiński

See 1 more programs offered by Hutong School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
1 - 6 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
24,100 HKD
(1 miesiąc) - 71,15 tysiąc HKD (6 miesięcy)
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa