Program semestralny w badaniach diamentowe (30 ECTS)

M. K. Ammosov North-Eastern Federal University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program semestralny w badaniach diamentowe (30 ECTS)

M. K. Ammosov North-Eastern Federal University

Semestr Program Studies diamentowe (30 ECTS)

Republika Sacha (Jakucja) jest największym podmiotem Federacji Rosyjskiej, jedyna w swoim środowisku i terytorium. Yakutian prowincji diament jest największym w Rosji, odpowiada on za 90% rezerw, 95% produkcji w Rosji i 25% produkcji diamentów na świecie. Wysokiej jakości diamenty są znakiem rozpoznawczym Republiki Sacha (Jakucja). Studentów, specjalistów i wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość wzięcia udziału w ekscytującym projekcie edukacji i skontaktować się ze światem musujące biżuterii.

Zapraszamy do fascynującego projektu, który zawiera w swoim programie całą drogę od wydobycia, przetwarzania i sortowania diamentów do przejścia do musującego diamentowej biżuterii.

Moduł obejmuje wykłady profesorów NEFU i wiodących ekspertów z firm handlowych Yakut diament, a także studia praktyczne. Oprócz wykładów, uczestnicy będą mieli możliwość stworzenia własnej biżuteria - pierścionek z brylantem. Będą cięcia diamentów w fabryce w rzeczywistym środowisku pracy i sprawiają, że pierścień w laboratorium biżuterii Departamentu kamieniem i Technologii Obróbki Metali pod kierunkiem doświadczonych frezów i jubilerów.

Diamenty programu edukacji Studia przeznaczone są dla 1 semestru. Obejmuje ona osiem specjalne kursy i zajęcia w językach rosyjskim i Yakut / parzyste.

 • Właściwości fizyczne Diamonds oferuje możliwość studiowania właściwości fizyczne, strukturę krystaliczną, Podstawy diament, metod uznawania cyrkonie itp Zajęcia odbywają się w formie wykładów, sesji laboratoryjnych i wycieczek.
 • Diamenty cięcia i szlifowania specjalny kurs odbywa się w laboratorium z NEFU lapidarium znajduje się w fabryce diamentu cięcia «EPL Diamonda» firmy. Studenci będą uczyć się do cięcia i polerowania naturalnych diamentów Yakut.
 • Modelowanie 3D i szlachetny design pozwala studentom stworzyć swój własny projekt za pomocą oprogramowania CAD Jewel i wydrukować model 3D z niego.
 • Podczas Technologii Produkcja biżuterii specjalnych zajęć studenci mogą tworzyć własne biżuterię (na przykład pierścień). Jest możliwość wyboru materiałów i technologii wytwarzania biżuterii.
 • Podczas specjalnego sortowania kursu i ocenianie Diamentów Szorstkie studenci zdobędą praktyczne umiejętności sortowania i klasyfikacji surowca diamentowego. Zajęcia odbywają się w Republice Sacha (Jakucja) Depozyt państwa na metale szlachetne i kamienie szlachetne z wykorzystaniem reprezentatywnych zbiorów prawdziwych diamentów, wydobywanych w Jakucji.
 • Praktyczne szkolenia w specjalnym trakcie oceniania i oceny diamentów nieobrobionego są przechowywane w lapidarium laboratorium NEFU jest z wykorzystaniem reprezentatywnej kolekcji diamentów. Studenci będą uczyć się, jak diamenty są oceniane i będą one również zapoznać się z osobliwości rosyjskim ustawodawstwem w dziedzinie diamentów.
 • Wprowadzenie do obrotu diamentów szlifowanych wykładów udostępniać informacje z doświadczeniem specjalistycznym diament. Kurs zawiera kilka praktycznych rad i wskazówek, jak kupić diamenty i obejmują niektóre ćwiczenia na klasyfikacji i ocenie wypolerowane diamenty
 • Kolorowe Kamienie Jakucji wykłady zawierają informacje naukowe na temat kamieni szlachetnych wydobywanych w Jakucji, w tym minerały satelitów diamentowych.
 • Zajęcia językowe odbywają rosyjskie przez nauczycieli z Departamentu rosyjskiego jako języka obcego. Uczniowie zostaną podzieleni na grupy w zależności od ich poziomu znajomości języka rosyjskiego. Studenci mogą również uczestniczyć w zajęciach w konwersacji Yakut / even języku.

Opłata za uczestnictwo: 750 $


Czas trwania: 1 semestr (wrzesień-grudzień / styczeń - czerwiec)
Ostateczny termin rejestracji: 20 sierpnia / 31 grudnia

DIAMOND badań przebiegu

# Specjalna tok studiów godziny akademickie Kredyty
1 Właściwości fizyczne Diamonds 108 3
2 Diamenty cięcia i szlifowania 72 2
3 Modelowanie 3D oraz projektowanie biżuterii 72 2
4 Technologia produkcji biżuterii 72 2
5 Sortowanie i ocenianie karo surowcem 36 1
6 Klasyfikacji i ocenie karo surowcem 36 1
7 Wprowadzenie do obrotu diamentami polerowanego 36 1
8 Kolorowe Kamienie z Jakucji 36 1
9 Język rosyjski
Inne języki tubylcze
15

Partnerzy

-> EPL jest największym producentem diament Jakucji i trzecim co do wielkości eksporterem szlifowanych diamentów w Federacji Rosyjskiej. Rachunki EPL stanowi ponad 55% produkcji biżuterii w Republice Sacha (Jakucja), a ponad 70% sprzedaży biżuterii w tej republice.

Państwowe szlachetne metale i kamienie szlachetne Repozytorium Sacha (Jakucja) republiki. Jest odpowiedzialny za zakup, magazynowania, sprzedaży i stosowania metali szlachetnych, kamieni szlachetnych, biżuterii, kamieni i minerałów przez Państwowy Fundusz.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Rosyjski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 semestr
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
750 USD
Locations
Rosja - Yakutsk, Sakha Republic
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Rosja - Yakutsk, Sakha Republic
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wrześ. 2019
Rosja - Yakutsk, Sakha Republic
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą