Przeczytaj oficjalny opis

Semestr Program Studies diamentowe (30 ECTS)

Republika Sacha (Jakucja) jest największym podmiotem Federacji Rosyjskiej, jedyna w swoim środowisku i terytorium. Yakutian prowincji diament jest największym w Rosji, odpowiada on za 90% rezerw, 95% produkcji w Rosji i 25% produkcji diamentów na świecie. Wysokiej jakości diamenty są znakiem rozpoznawczym Republiki Sacha (Jakucja). Studentów, specjalistów i wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość wzięcia udziału w ekscytującym projekcie edukacji i skontaktować się ze światem musujące biżuterii.

Zapraszamy do fascynującego projektu, który zawiera w swoim programie całą drogę od wydobycia, przetwarzania i sortowania diamentów do przejścia do musującego diamentowej biżuterii.

Moduł obejmuje wykłady profesorów NEFU i wiodących ekspertów z firm handlowych Yakut diament, a także studia praktyczne. Oprócz wykładów, uczestnicy będą mieli możliwość stworzenia własnej biżuteria - pierścionek z brylantem. Będą cięcia diamentów w fabryce w rzeczywistym środowisku pracy i sprawiają, że pierścień w laboratorium biżuterii Departamentu kamieniem i Technologii Obróbki Metali pod kierunkiem doświadczonych frezów i jubilerów.

Diamenty programu edukacji Studia przeznaczone są dla 1 semestru. Obejmuje ona osiem specjalne kursy i zajęcia w językach rosyjskim i Yakut / parzyste.

  • Właściwości fizyczne Diamonds oferuje możliwość studiowania właściwości fizyczne, strukturę krystaliczną, Podstawy diament, metod uznawania cyrkonie itp Zajęcia odbywają się w formie wykładów, sesji laboratoryjnych i wycieczek.
  • Diamenty cięcia i szlifowania specjalny kurs odbywa się w laboratorium z NEFU lapidarium znajduje się w fabryce diamentu cięcia «EPL Diamonda» firmy. Studenci będą uczyć się do cięcia i polerowania naturalnych diamentów Yakut.
  • Modelowanie 3D i szlachetny design pozwala studentom stworzyć swój własny projekt za pomocą oprogramowania CAD Jewel i wydrukować model 3D z niego.
  • Podczas Technologii Produkcja biżuterii specjalnych zajęć studenci mogą tworzyć własne biżuterię (na przykład pierścień). Jest możliwość wyboru materiałów i technologii wytwarzania biżuterii.
  • Podczas specjalnego sortowania kursu i ocenianie Diamentów Szorstkie studenci zdobędą praktyczne umiejętności sortowania i klasyfikacji surowca diamentowego. Zajęcia odbywają się w Republice Sacha (Jakucja) Depozyt państwa na metale szlachetne i kamienie szlachetne z wykorzystaniem reprezentatywnych zbiorów prawdziwych diamentów, wydobywanych w Jakucji.
  • Praktyczne szkolenia w specjalnym trakcie oceniania i oceny diamentów nieobrobionego są przechowywane w lapidarium laboratorium NEFU jest z wykorzystaniem reprezentatywnej kolekcji diamentów. Studenci będą uczyć się, jak diamenty są oceniane i będą one również zapoznać się z osobliwości rosyjskim ustawodawstwem w dziedzinie diamentów.
  • Wprowadzenie do obrotu diamentów szlifowanych wykładów udostępniać informacje z doświadczeniem specjalistycznym diament. Kurs zawiera kilka praktycznych rad i wskazówek, jak kupić diamenty i obejmują niektóre ćwiczenia na klasyfikacji i ocenie wypolerowane diamenty
  • Kolorowe Kamienie Jakucji wykłady zawierają informacje naukowe na temat kamieni szlachetnych wydobywanych w Jakucji, w tym minerały satelitów diamentowych.
  • Zajęcia językowe odbywają rosyjskie przez nauczycieli z Departamentu rosyjskiego jako języka obcego. Uczniowie zostaną podzieleni na grupy w zależności od ich poziomu znajomości języka rosyjskiego. Studenci mogą również uczestniczyć w zajęciach w konwersacji Yakut / even języku.

Opłata za uczestnictwo: 750 $


Czas trwania: 1 semestr (wrzesień-grudzień / styczeń - czerwiec)
Ostateczny termin rejestracji: 20 sierpnia / 31 grudnia

DIAMOND badań przebiegu

# Specjalna tok studiów godziny akademickie Kredyty
1 Właściwości fizyczne Diamonds 108 3
2 Diamenty cięcia i szlifowania 72 2
3 Modelowanie 3D oraz projektowanie biżuterii 72 2
4 Technologia produkcji biżuterii 72 2
5 Sortowanie i ocenianie karo surowcem 36 1
6 Klasyfikacji i ocenie karo surowcem 36 1
7 Wprowadzenie do obrotu diamentami polerowanego 36 1
8 Kolorowe Kamienie z Jakucji 36 1
9 Język rosyjski
Inne języki tubylcze
15

Partnerzy

-> EPL jest największym producentem diament Jakucji i trzecim co do wielkości eksporterem szlifowanych diamentów w Federacji Rosyjskiej. Rachunki EPL stanowi ponad 55% produkcji biżuterii w Republice Sacha (Jakucja), a ponad 70% sprzedaży biżuterii w tej republice.

Państwowe szlachetne metale i kamienie szlachetne Repozytorium Sacha (Jakucja) republiki. Jest odpowiedzialny za zakup, magazynowania, sprzedaży i stosowania metali szlachetnych, kamieni szlachetnych, biżuterii, kamieni i minerałów przez Państwowy Fundusz.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Rosyjski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 semestr
W pełnym wymiarze godzin
Cena
750 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa