Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli szukasz czegoś mniej intensywnego ...

Oprócz intensywnej hiszpańskiej Programu oferujemy program Semestr komunikacji i kultury, z możliwością studiowania zarówno w języku hiszpańskim i angielskim, z łatwością łączy się z kursów w żadnej z Uniwersytetu w Alicante licencjackich programów lub z niektórych hiszpańskich kursów językowych.

Bardzo popularne kursy, takie jak "Przedsiębiorstwo hiszpańskim" lub "kultur hiszpańskich z perspektywy międzykulturowej" (w języku angielskim) wraz z nowymi kursów takich jak "płci, języka i Power", "Profesjonalna komunikacja w kontekście międzykulturowym", "creative writing", etc , w programie semestru oferując zarówno poprawę kursów językowych i treści z ECTS.

Curso202

Każdy kurs składa się z 4 godziny w tygodniu klasy (dwie klasy 2-godzinny). Kurs trwać Łącznie 60 godzin (45 godzin dydaktycznych + praca online), Każdy kurs jest odpowiednikiem 6 punktów ECTS, Ponieważ mogą one być połączone z kursów intensywnych i semestr językowych, można wziąć do 4/5 kursów: od 6 do 30 punktów, w zależności od potrzeb.

A po lekcjach ...

Aby jak najlepiej wykorzystać swój pobyt, oferujemy również szeroki zakres działań kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych spotkać hiszpańskich i innych międzynarodowych studentów iw pełni cieszyć się doświadczenie zmienia życie studiów za granicą.

Curso201
Program prowadzony przez:
Język angielski
Język hiszpański

Zobacz 4 więcej kursów w Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas »

Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa