Przeczytaj oficjalny opis

Kontakt Discografico Oczywiście jest to projekt jednego roku od jej rodzaju, zbudowany na potrzeby i wymagania studenckich że zamierza poprawić i zrobić karierę w show biznesie jako piosenkarka i / lub muzyka. Kurs przewiduje projektowaniu i tworzeniu projektu zapisu, który będzie realizowany przy wsparciu wyspecjalizowany zespół, w celu przygotowania artystę jako całości.

To jest nasza firma zamiar zwiększenia artystycznych osobliwości każdego człowieka i każdego solista powstający zespół. Wspólnie będziemy oceniać strategie produkcji, dystrybucji i komunikacji musi osiągnąć nasz cel: profesjonalny / artystyczną wzrost naszych artystów.

Etapach rozwoju projektu

Artyści Development

Artyści będą podlegać przydatności słuchu za kurs, a następnie zostanie sporządzony program, który stara się budować na swoich mocnych stronach, poprzez skład i nowy układ pokryw i nagrania.

Po ustanowieniu utworów autorstwa większym potencjale rozpocznie prawdziwą sesje nagrywania i miksowania. Szczególną uwagę przywiązuje się do fazy kompozycji, nagrywania, masteringu i miksowania utworów, to aby zapewnić naszym artystom szansę na produkt profesjonalny, wysokiej jakości. Dlatego, oprócz współpracy z muzyków, aranżerów, kompozytorzy naszej akademii mamy przyjemność pracować z wielkim muzykiem i kompozytorem jako Vladi Tosetto, kompozytor Giorgia, Eros Ramazzotti i wielu innych, oprócz tego, że nasz nauczyciel piosenek współpracuje z nami projekty o znaczeniu krajowym.

Artyści Produkcja

Tworzymy i produkcji teledysków w studio i na zewnątrz z profesjonalnego sprzętu do fotografowania, edycji wideo i postprodukcji. Chodzi o to, aby zaoferować naszym artystów projektu jakości promotable pośrednictwem tradycyjnych kanałów telewizyjnych, za pośrednictwem telewizji internetowej oraz na naszym kanale YouTube.

Żyć organizujemy zewnętrzne i wewnętrzne wydarzenia do naszego studia nagraniowego w celu promowania naszych artystów i ich projekty muzyczne. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, który zapewni on-linia na żywo, aby zapewnić, że wydarzenia mają szerszą publiczność i bez Conni terytorialnej poprzez dystrybucję treści audio i wideo w czasie rzeczywistym w Internecie. Organizujemy także promocyjne i edukacyjne żywo konkursy dla solistów i zespołów.

Wykonawca Promocja

Pod koniec kursu będziemy organizować gabloty, w których artyści będą wykonywać przed grupą przedstawicieli przemysłu muzycznego (płyta, A & R, producenci). Z tej okazji artyści mogą zgłaszać swoje projekty do przedstawicieli w postaci płyt CD, produkcji wideo i nowych piosenek.

Pracujemy, aby promować projekt muzyczny, stworzony przez naszych artystów za pośrednictwem głównych kanałów cyfrowych i platform internetowych (I-TUNES, Spotify, MUZYKA APPLE, Amazon, Google Play).

Program prowadzony przez:
Język angielski
Włoski

Zobacz 3 więcej kursów w Jul academy »

Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,300 EUR
Deadline
Wg lokalizacji
Wg daty