Program produkcji artysty (rekord kontakt)

Jul academy

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program produkcji artysty (rekord kontakt)

Jul academy

Kontakt Discografico Oczywiście jest to projekt jednego roku od jej rodzaju, zbudowany na potrzeby i wymagania studenckich że zamierza poprawić i zrobić karierę w show biznesie jako piosenkarka i / lub muzyka. Kurs przewiduje projektowaniu i tworzeniu projektu zapisu, który będzie realizowany przy wsparciu wyspecjalizowany zespół, w celu przygotowania artystę jako całości.

To jest nasza firma zamiar zwiększenia artystycznych osobliwości każdego człowieka i każdego solista powstający zespół. Wspólnie będziemy oceniać strategie produkcji, dystrybucji i komunikacji musi osiągnąć nasz cel: profesjonalny / artystyczną wzrost naszych artystów.

Etapach rozwoju projektu

Artyści Development

Artyści będą podlegać przydatności słuchu za kurs, a następnie zostanie sporządzony program, który stara się budować na swoich mocnych stronach, poprzez skład i nowy układ pokryw i nagrania.

Po ustanowieniu utworów autorstwa większym potencjale rozpocznie prawdziwą sesje nagrywania i miksowania. Szczególną uwagę przywiązuje się do fazy kompozycji, nagrywania, masteringu i miksowania utworów, to aby zapewnić naszym artystom szansę na produkt profesjonalny, wysokiej jakości. Dlatego, oprócz współpracy z muzyków, aranżerów, kompozytorzy naszej akademii mamy przyjemność pracować z wielkim muzykiem i kompozytorem jako Vladi Tosetto, kompozytor Giorgia, Eros Ramazzotti i wielu innych, oprócz tego, że nasz nauczyciel piosenek współpracuje z nami projekty o znaczeniu krajowym.

Artyści Produkcja

Tworzymy i produkcji teledysków w studio i na zewnątrz z profesjonalnego sprzętu do fotografowania, edycji wideo i postprodukcji. Chodzi o to, aby zaoferować naszym artystów projektu jakości promotable pośrednictwem tradycyjnych kanałów telewizyjnych, za pośrednictwem telewizji internetowej oraz na naszym kanale YouTube.

Żyć organizujemy zewnętrzne i wewnętrzne wydarzenia do naszego studia nagraniowego w celu promowania naszych artystów i ich projekty muzyczne. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, który zapewni on-linia na żywo, aby zapewnić, że wydarzenia mają szerszą publiczność i bez Conni terytorialnej poprzez dystrybucję treści audio i wideo w czasie rzeczywistym w Internecie. Organizujemy także promocyjne i edukacyjne żywo konkursy dla solistów i zespołów.

Wykonawca Promocja

Pod koniec kursu będziemy organizować gabloty, w których artyści będą wykonywać przed grupą przedstawicieli przemysłu muzycznego (płyta, A & R, producenci). Z tej okazji artyści mogą zgłaszać swoje projekty do przedstawicieli w postaci płyt CD, produkcji wideo i nowych piosenek.

Pracujemy, aby promować projekt muzyczny, stworzony przez naszych artystów za pośrednictwem głównych kanałów cyfrowych i platform internetowych (I-TUNES, Spotify, MUZYKA APPLE, Amazon, Google Play).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Włoski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,300 EUR
Information
Deadline
Locations
Dates