Program Modernizacji I Rozwoju Zarządzania (PADD)

Galicia Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program Modernizacji I Rozwoju Zarządzania (PADD)

Galicia Business School

REMASTERÍZATE

Remasterízate jest Updater i Development Board (PADD) Galicji Business School, która odbędzie się w trakcie 2017-18 w Santiago. Zdając sobie sprawę, że środowisko się zmieniło i zarządzanie zmieniła się dramatycznie w ciągu ostatniej dekady, proponujemy chłodny i orzeźwiający dla tych menedżerów, którzy chcą pozostać na czele w nowym projekcie arenie.

W 2017 roku nie możemy rozmawiać o internacjonalizacji, marketingu i strategii, jak to miało miejsce w 2007 roku. Gospodarka tylko wydaje się wtedy, a technologia daje nam ogromne możliwości wtedy nie mogliśmy nawet spojrzenie. Środowisko finansowy jest całkowicie inny. PADD dadzą nam nowe perspektywy ekspertów z każdego przedmiotu, które pomogą nam do przemyślenia naszych zespołów i przedsiębiorstw.

Graliśmy w tych latach kryzysu straciliśmy lub wygraliśmy, a może tylko remis, ale wciąż żyje i że gra jest skończona: game over. Dotknij ponownie grać z wszystkiego nauczył się w poprzedniej grze. Nadszedł czas, aby dzielić się doświadczeniami i czerpać inspirację dotyczących przypadków. Jest to czas, aby wzmocnić naszą drużynę lidera jako profesjonalistów.

Nadszedł czas, aby kontynuować, aby dowiedzieć się od wszystkiego i wszystkich w przekonaniu, że najbardziej inteligentny od nas wszystkich to nikt z nas: USA jest mądrzejszy.

Po sukcesie naszej pierwszej klasy ukończeniu w 2016 roku, proponujemy rozpocząć grupę między 20 a 40 menedżerów i przedsiębiorców w REMASTERÍZATE 2017. Projekt pełen iluzji, że ma najlepszych specjalistów w kraju, APD strony i Galicji Business School.

odbiorcami

REMASTERÍZATE spotkać w trakcie 2017-18 duża grupa menedżerów i przedsiębiorców (20 do 40), którzy mają bogate doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania ich organizacji w celu aktualizacji swojego szkolenia z zakresu zarządzania i dostosować się do nowej rzeczywistości , pogłębienie ich rozwój zawodowy.

Metodologia

Nasz Aktualizacja Programu Zarządzania i Rozwoju obejmie główne obszary roli zarządzania i przywództwa w ręce najlepszych specjalistów, w czasie, który pozwoli na odbicie zespole razem na przypadkach i sytuacjach odpowiednich przedsiębiorstw.

Jest to czas, miejsce i uaktualnienia forum refleksji na temat teraźniejszości i przyszłości naszej organizacji.

Struktura

sesje programowe zostaną rozmieszczone w czasie, tak aby umożliwić łatwe dopasowanie do napięty harmonogram menedżera, aby cieszyć się z tego doświadczenia. W rzeczywistości, więcej niż program szkolenia w obliczu menedżerów klubu, który przez cały rok, w okresie od września do czerwca, spotykają się raz w miesiącu inspirującą rękę w celu omówienia kwestii wielkich głośników procentowych.

Typowa sesja programu będzie mieć taką strukturę:

 • 10:00 - 14:15 trening prowadzony przez kierowcę sprawozdawca dnia.
 • 14:30 do 16:00 Żywności i sieci.
 • Od 16:00 do 18:00 Case (ów) lub doświadczenie (s) Biznes (ów) powiedział (a) przez jej bohaterów i dyskusji z uczestnikami.

Osiem dni w ciągu jednego roku akademickiego, aby zakończyć dzień i dzielić się z innymi menedżerów z różnych sektorów i pomysłów biznesowych i wzbogacenia doświadczeń. Format jednego dnia w miesiącu sprawia, że ​​program nie będzie przeszkodą do korzystania z tej wykonawczą programu rozwoju.

chronologia

Program odbędzie się w okresie od października 2017 do czerwca 2018 roku. Stoimy klub menedżerów, którzy będą spełniać jeden środę każdego miesiąca w godzinach od 10:00 do 18:00, więc w porządku obrad nie jest problemem.

Program kalendarza

 • Środa, 20 września 2017
 • Środa, 25 października 2017
 • Środa, 22 listopada 2017
 • Środa, 17 stycznia 2018
 • Środa, 21 lutego 2018
 • Środa, 11 kwietnia 2018
 • Środa, które zostaną określone w maju 2018 roku (na świeżym powietrzu)
 • Środa, 06 czerwca 2018

Cena i lokalizacja

Program odbędzie się w "Cidade da Cultura" Monte Gaiás, s / n, 15707 Santiago de Compostela, La Coruña.

Opłata rejestracyjna wynosi 4950 € dla członków grupy i 3960 € dla członków APD, Absolwentów i stowarzyszonych Galicji Business School.

Ponadto SabadellGallego Bank w charakterze programu partnerskiego, oferuje uczestnikom finansowania na warunkach preferencyjnych.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański


Ostatnia aktualizacja September 26, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
9 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
4,950 EUR
Partnerzy APD, Absolwentów i stowarzyszonych Galicji Business School: 3,960 €
Locations
Hiszpania - Vigo, Galicia
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Hiszpania - Vigo, Galicia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą