Program lojalnościowy

Informacje ogólne

Opis programu

Poświadczeń: Certyfikat
Długość programu: 1 rok / 2 semestry

5

Ten program Founding Hospitality został specjalnie zaprojektowany jako droga do nenable międzynarodowych studentów, aby wejść do Szkoły Hospitality, Turystyki i Sztuki Kulinarnej, a następnie przejść do jednego z naszych programów dyplomowych.

W kursach Fundacji Hospitality dowiesz się zarówno podstawowych umiejętności wymaganych do pracy w dynamicznej branży hotelarskiej, jak i umiejętności językowych, aby komunikować się po angielsku z kolegami, pracodawcami i klientami.

Wymagania akademickie

  • Dyplom ukończenia szkoły średniej w Ontario (OSSD) lub równoważnej dokumentacji / transkryptów z kraju pochodzenia lub statusu studenta dojrzałego (19 lat lub starsze). Uwaga - Wnioskodawcy programu Centennial College w dziedzinie Hospitality, Turystyka i Sztuki Kulinarnej z oceną 140 lub 141 dotyczącą oceny umiejętności języka angielskiego Centennial powinni najpierw jako pierwszy wybrać program jako program do wyboru .

Dodatkowe wymagania

  • Poznaj wymagania języka angielskiego dla programów fundacji.
  • uczniowie zostaną umieszczeni na odpowiednim poziomie języka angielskiego na podstawie wyników oceny umiejętności. Może to prowadzić do dodatkowych kursów i wymagać dodatkowych godzin i opłat.
2

Najważniejsze cechy programu

  • Mniejsze rozmiary klas pozwalają na bardziej zindywidualizowaną uwagę.
  • Jest to dokładnie zmierzone tempo realizacji tego programu Foundations.
  • Korzystaj ze specjalnie spreparowanych doświadczeń edukacyjnych dostarczanych przez doświadczonych instruktorów i instruktorów.
  • Program kładzie duży nacisk na użycie języka angielskiego we wszystkich jego aspektach.
  • Po ukończeniu tego programu zachęcasz do kontynuowania studiów w programach oferowanych w Szkole Gościnności, Turystyki i Sztuki Kulinarnej w Centennial College w Toronto w Kanadzie.

Umowy artykulacyjne

  • przenieść się do programu dyplomowego Hospitality Diploma

Perspektywy kariery

  • Recepcjonista - Agent pokojowy - Obserwator pokojowy - Host - Serwer
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Centennial College invites you to discover a rich academic experience and build a global professional network at Suzhou Centennial College in Suzhou, China. Created in association with Suzhou Universi ... Czytaj więcej

Centennial College invites you to discover a rich academic experience and build a global professional network at Suzhou Centennial College in Suzhou, China. Created in association with Suzhou University of Science and Technology, Suzhou Centennial College is the first Canadian college approved by the Chinese government to deliver Canadian education in China. Pokaż mniej