Program letni chiński język i kultura

Zhejiang Wanli University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program letni chiński język i kultura

Zhejiang Wanli University

Program Chinese Language & Culture lato

&nbsp

Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skorzystać z ich wakacjach uczyć się nie tylko języka chińskiego, ale także różne aspekty kultury chińskiej. Program ten łączy w sobie trzy godziny nauki języka chińskiego codziennego wraz z specjalnych zajęć i wykładów.

Chiński kurs językowy ma 2 poziomy, od początkującego do pośredniego. Kulturalne i wycieczki terenowe oferują studentom praktyczne xperiences E z tradycyjnego rzemiosła, muzyki, sztuki walki i sztuk performatywnych. Dodatkowo, specjalne zajęcia, które odkrywają chińskiej historii, religii i studentów pomocy życiowe poszerzyć i pogłębić swoją wiedzę o kulturze chińskiej.


Program Termin: 24 czerwca 2013 r. do lipca 28,2013 (5 tygodni)


Harmonogram programu

 • Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 maja
 • Check-in Dormitory: 22 czerwca
 • Uroczyste otwarcie: 23 czerwca
 • Ćwiczenia: 24 czerwca - 26 lipca
 • Ceremonia zamknięcia: 27 lipca
 • Dormitorium wymeldowanie: 28 lipca

&nbspEs Fe

 • Czesne Program: RMB 6000 juanów (zakwaterowanie zapewnione, woda i elektryczność wliczone w cenę)
 • Premium: RMB 175 yuan
 • Opłata rejestracyjna: 240 yuanów RMB

Sposób płatności: gotówka korzystne
Informacje o aplikacji

 1. Prosimy o kontakt poprzez e-mail, lub faksem na formularzach i innych materiałów niezbędnych.
 2. ZWU będzie wysyłać listów przyjęcia oraz JW202 formy po otrzymaniu formularzy wniosków i wymaganych opłat aplikacji.
 3. Możesz ubiegać się o studentów [X] Wizy lub odwiedź [F] Wizy w lokalnych chińskich ambasad i konsulatów, chińskich i się zarejestrować dla studentów w wyznaczonym terminie na JW202 form.
Field Trip

Ningbo Museum

Ningbo Muzeum jest symbolem kultury Ningbo. Jest to kompleksowe muzeum z cech geograficznych, pokazując historię nauki humanistyczne i sztuka. Ningbo Muzeum obejmuje obszar 60 MU (jednostka powierzchni, 1 Mu równa 666,66 ㎡) z 303.250.000 ㎡ obszarach budowlanych. Muzeum w Ningbo, znajdziesz wiele o przeszłości i teraźniejszości, o Ningbo, Chiny, a nawet na świecie.


Tianyi Pavilion Library

Tianyi Pavilion Library znajduje się obok Moon Lake w mieście Ningbo.Biblioteka, która przetrwała 430 lat dramatów i przewrotów, jest najstarszym istniejącym prywatna biblioteka w Chinach i Azji, a jeden na świecie 's trzy najstarsze biblioteki prowadzone przez rodziny. Przez wieki zostało cieszących się "miasto książek w południowych Chinach " dla swojej gigantycznej kolekcji wysoko cenionych starożytnych ksiąg i dokumentów.


Ningbo Tianyi Square


Ningbo Square to prawdopodobnie pierwsze miejsce każdy cudzoziemiec odwiedzić udając się do Ningbo. Jest to bez wątpienia najbardziej popularnym miejscem w centrum miasta Ningbo. Jest otoczony przez liczne sklepy (optyczny, ubrania, prezenty) oraz 2 urządzenia AGD sklepach (Suning) oraz hipermarket (Legou). Można również znaleźć w Tianyi Square wielu restauracji, w tym sieci, takich jak Pizza Hut, Starbucks i KFC chińskiej i zachodniej.Markowe sklepy, takie jak Dunhill, Trussardi, Hugo Boss i Burberry są dostępne w Centrum Handlowym Intl.


Tło na Zhejiang Wanli University

Zhejiang Wanli University ma historię ponad 60 lat i znajduje się w Ningbo, jednym z najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw i ośrodków przemysłowych w prowincji Zhejiang. Jest on skonstruowany w szkołach i na Wydziałach i zapewnia kursy w 38 różnych dyscyplinach. Academic ciało ma 1200 chińskich i non-chiński nauczycieli z dużym doświadczeniem w swoich dyscyplinach wymagających dojrzałych poprzez programy szkoleń i lata doświadczeń w dziedzinie edukacji i powołany w następstwie rygorystycznego procesu selekcji. Campus zajmuje powierzchnię 95 hektarów i miał prawie 20.000 studentów w 2012 roku. Oferuje on pokoje dla studentów i nauczycieli oraz różnych udogodnień.Dlaczego studia na Uniwersytecie Zhejiang Wanli

Dla osób zainteresowanych nauką języka chińskiego oraz zdobycie zrozumienia chińskiej kultury i aspektów społecznych i praktyk biznesowych Chińczyków istnieje wiele powodów wybrania Zhejiang Wanli University.

 • Najważniejszy jest oczywiście jakość programów nauki i Akademickiej ciała.
 • Szerokie spektrum możliwości samouczka oferowane pozwalają wybrać to / te najbardziej odpowiednie do osiągnięcia konkretnych celów.
 • Istnieją doskonałe możliwości dla budowania relacji biznesowych. Ningbo znajduje się w centrum prowincji Zhejiang, jeden z najbardziej zaawansowanych społecznie i ekonomicznie w Chinach. Miasto przeżywa ciągły, trwały wzrost gospodarczy od lat wiele dzięki jego portu i wielu inicjatyw przemysłowych.
 • Są doskonałe komunikacji z innych dużych miast, z międzynarodowego lotniska i kolei dużych prędkości, do głównych miast w Europie Wschodniej i Południowo-Wschodniej, Chin.
 • Tradycyjny chiński poczucie gościnności ułatwi integrację społeczną oraz doskonałe okazje do budowania sieci kontaktów osobistych.
 • Koszty programów samouczka i pokoje są umiarkowane i stosunkowo niskie dla zachodnich standardów.
Kto powinien uczestniczyć programów ćwiczebną Zhejiang Wanli University

Absolwenci uniwersytetów zachodnich mogą dodać do swoich programów nauczania doświadczenie kolejnej formacji akademickiej, które okażą się wyjątkową przewagę kariery później zawodowej.


Firmy posiadające ważne stosunki handlowe z Chinami, które znajdą się w programie Zhejiang Wanli University doskonała platforma do językowej i kulturowej formacji personelu odpowiedzialnego za chińskiego biznesu.


Podobnie Firmy pragnące nawiązać stosunki handlowe z Chinami powinny przygotować kluczowych pracowników do zaangażowania w przyszłe działania poprzez ich uczestnictwo odpowiednich programów studiów.
Inwestorzy i potencjalni inwestorzy zdobędą podstawową wiedzę w chińskich metod pracy i prowadzenia działalności gospodarczej.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
5 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
5,415 CNY
Locations
Chiny - Ningbo, Zhejiang
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Chiny - Ningbo, Zhejiang
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą