Read the Official Description

Program Lato w Universitas Padjadjaran

Universitas Padjadjaran pragnie zaprosić Państwa do naszego letniego programu w Bandung, Indonezja. Program ten jest jednym z naszych projektów, aby pokazać nasze międzynarodowych łączy w kompaktowej programu 7-dniowego prowadzonych w języku angielskim na kampusie.

Proponujemy ekscytującą letniego programu, który obejmuje sportowych, kulturalnych i działań społecznych, takich jak tradycyjnego tańca i lekcji muzyki instrument, lekcja języka indonezyjskiego, Bandung historycznego spaceru, turystyka, i wiele innych.

Oferujemy również program nauczania, które można wybrać, co może zainteresować; 1. Matematyczno-przyrodniczych: "Super obozu Inżynierii Materiałowej" 2. Geologia: "Geologia wulkanicznych Środowiska w Zachodniej Jawie" 3. Apteka: "Indonezyjski Zakład Leczniczy" 4. Ekonomia i Biznes: "przemysłów kreatywnych" na końcu programu dostaniesz możliwość dołączenia posterunku wycieczkę, na indonezyjskiej wyspie Bogów, najbardziej znanych, jak Bali, gdzie trzeba będzie zwiedzanie i darmowy program czasowy cieszyć ta piękna część Indonezji.

  • Formularz zgłoszeniowy Złożenie Termin: 01 lipca 2016
  • Płatność Termin: lipiec 11th 2016
  • Rejestracja rezerwacji: July 11th 2016

Program Lato UNPAD jest otwarty na wszelkie obecnych studentów, zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Lipiec 2019
Duration
1 tydzień
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,000 USD
Program Lato (600 USD) Bali (400 USD)
By locations
By date
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline

Lipiec 2019