Przeczytaj oficjalny opis

Projekt Immersion Dni (DID) jest wciągającą cztery tygodnie letni program, który wprowadza licealiści do projektowania i architektury. Jest on przeznaczony do inspirowania ciekawość świata designu, wprowadzenie podstawowych kompetencji w zakresie projektowania i krytycznego myślenia oraz zapoznanie studentów z ekspansywnej architektury i projektowania kultury Los Angeles.

dzień projektowe zanurzenie

Studenci poznają wizualny, strukturalną i kulturowego kontekstu miasta przez pryzmat tych najbardziej zaangażowani w kształtowanie pejzaż: wybitnych architektów, którzy nazywają ich domu w Los Angeles.

Uczniowie i nauczyciele korzystają kolegialne interakcje w studiu, w polu na wycieczki, a mentoring jeden na jeden. Studenci mają również prywatne wycieczki po muzeach, firm projektowych i galeriach. Pod koniec kursu będą mieli jasny obraz tego, co pomaturalne studium architektoniczno-level jest podobne.

Studenci są narażone na przykłady konstrukcji i sposobów produkcji we wszystkich skalach, od wyrafinowanych technik modelowania 3D do ręcznego modelowania. W klasie iw mieście badają sposoby widzenia, myśli, i robi, które są niezbędne dla wszystkich zainteresowanych karierą w architekturze lub projektu.

Studenci zapoznają się z szeregiem podstawowych umiejętności niezbędnych do poszukiwania, odkrywania i opisywania prace projektowe: odręcznego szkicowania opracowywania mechanicznego, rysunku komputerowego, fizycznego modelarstwa i modelowania 3D komputerowego, a także procesy, które umożliwiają przemieszczanie się płynu pomiędzy fizycznym i wirtualne światy.

Program

  • Badania wizualne: wprowadza studentów w zakresie podstawowych umiejętności niezbędnych do poszukiwania, odkrywania i opisywania prace projektowe.
  • Design Lab: Uczniowie pracują przez przydzielonych projektów i omówić je jeden-na-jeden z wykładowców SCI-Arc i zaprezentować swoje prace jury wydziału i rówieśników w grupach dyskusyjnych opartych.
  • Portfolio budynku: Program obejmuje jednodniową kompleksowe warsztaty portfelem.

Umiejętność Ustawia aquired

  • Widząc: odręczne rysowanie, fotografia
  • Myślenie: Critical / analitycznego myślenia, nieliniową myślenie, rozwiązywanie problemów, słowna prezentacja
  • Robi (ręcznie i komputera): rysunku projektowania, modelowania, projektowania graficznego przedstawienia, układ portfela i projektowania
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w SCI-Arc »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,350 USD
(Zawiera obiad wycieczki, materiały szkoleniowe oraz studio kit) pozostałe koszty: noclegi nieuwzględnione