Przeczytaj oficjalny opis

Otwórz do jednostki twórczej, inspirowane profesjonalistów, studentów i absolwentów uczelni prądu uczelni, jak również tych nowo dopuszczonych do M.Arch 1 programu Sci-Arc, Making + Znaczenie to cztery tygodnie Program Lato Studio, które wprowadza uczniów do eksperymentów architektonicznych i transformacyjnych technik projektowania w unikalny i żywy studiu ustawienie.

podejmowania znaczenia

Making + Znaczenie uczniowie uczą się podstawowych umiejętności w zakresie rysunku i modelarstwa, jak spreparować krótkie serie projektów koncentrujących się na kompozycję, kolor, wzór, forma, kształt i funkcję. Projekty wzrost złożoności i skali studenci angażują się w intensywne wprowadzenie do najnowszej w modelowaniu komputerowym i reprezentacji cyfrowej. Wyniki są innowacyjne, świeże i piękne-to wspaniały dodatek do portfela, sposób ożywić karierę zawodową, czy nowy początek do regularnej edukacji architektonicznej w semestru.

Dokonywanie + Znaczenie to program wzrostu. Umiejętności są rozszerzane, ale bardziej niż studenci wcisnąć się do wykonania i tworzyć to, czego nie mógł wcześniej wyobrazić. Studenci w Making + Znaczenie reprezentują szerokie spektrum zainteresowań, oraz szeroką gamę planów i celów. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie architektoniczne.

Ci, którzy chcą szybko uruchomić karierę w architekturze otrzymują szereg korzyści płynących z edukacji SCI-Arc:

  • Jeden-na-jeden z najlepszych instrukcji projektantów i naukowców
  • Dostęp do SCI-Arc state-of-the-art Robot House and Magic Box, nasz zakład wykonanie cyfrowej 3D
  • Juried opinie i wykłady gości ze znanymi architektami i projektantami

Dla studentów, którzy tylko wiedzą, że mają napęd i pasję do wprowadzania i tworzenia, dzięki czemu + Znaczenie to idealne miejsce, aby poszerzyć swoje horyzonty i wyzwanie siebie, wszystko w tętniącym życiem, różnorodnym otoczeniu centrum Los Angeles Arts District.

The Making + program Znaczenie jest równoznaczne z 3 jednostek. Studenci, którzy zapiszą się w jednym z programów studiów Sci-Arc po zakończeniu Making + program otrzyma kredyt dla jednego Studiów Wizualnych (VS) planowej oczywiście znaczenie.

Program

  • Cyfrowe narzędzia Lab: Studenci zbadać różnorodne tryby dwu- i trójwymiarowego za pomocą różnych narzędzi i technik cyfrowych.
  • Projekt Laboratorium Techniki: Studenci są narażone na działanie różnych metodyk projektowych podczas eksperymentowania i odkrywania z właściwości różnych materiałów.
  • Exploring Los Angeles: Tygodnik wycieczki podłączyć studentom najbardziej innowacyjną architekturą LA, zarówno historycznej i współczesnej.
  • Portfolio Development: skupia się warsztaty wprowadzenie projektowania układu i formatowania materialnych strategie kompilacji.
  • Crits i Szałowe: Studenci angażują się w "Crits Desk" z wydziału i tygodnika "pin-up" opinii z ich grupy studyjnej. Pod koniec programu, uczniowie stworzyć wystawę grupy publicznej.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w SCI-Arc »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,350 USD