Program komercyjnych i chłodnictwa klimatyzacji (HVACR)

Informacje ogólne

Opis programu

Komercyjne Chłodnictwo i klimatyzacja (HVACR)

Znajomość podstawowych Elektrycznej i Elektroniki i podstaw techniki chłodniczej są warunkiem wstępnym dla chłodnictwa komercyjnego i klimatyzacja Programu. Większość studentów, którzy zarejestrować się w programie podstawowych urządzeń oraz Krajowy Chłodnictwo & Klimatyzacja Programy, gdzie uczą się podstawowych energii elektrycznej i podstawowe chłodzenia, być może także zapisać się na tym programie. Uczniowie uczą się pracować w systemach centralnego klimatyzacji, pompy ciepła, systemy dachowe najlepszych / C, walk-in i dotrzeć w lodówkach i zamrażarkach, maszyny do lodu i innych komercyjnych urządzeń chłodniczych.

Szkolenie HVACR obejmuje 100 godzin Massachusetts Kodeksu Chłodzenie i 100 godzin Mszy św. Kod elektryczne, każdy licząc w kierunku kwalifikacji dla licencji chłodniczego w stanie Massachusetts.

Przez prawie 30 lat, szkolenia Bay państwa "Hands-On" pracował dla tysięcy studentów. Połowa czasu uczniów w szkole jest w klasie nauki teorii, a druga połowa jest spędził w warsztatach zdobywania "hands-on" doświadczenie.

Nowi studenci otrzymują laptopa i szkolenia na temat sposobu wykorzystania go jako narzędzia uczenia się. Koszt laptopa jest wliczone w czesne i student będzie właścicielem go pod koniec swojego programu. Ponadto wszyscy uczniowie otrzymują przygotowanie i szkolenie przystąpienia do testu R410A Certyfikacja, oferowanych przez szkołę.

Absolwenci chłodnictwa komercyjnego i klimatyzacja programu są przygotowane do wejścia na siłę roboczą w postaci techników poziomu wejścia. Wielu z naszych absolwentów są wynajmowani przez komercyjne chłodniczych i klimatyzacyjnych firm w instalacji, serwis i utrzymanie systemów do stosowania zarówno mieszkalnych i komercyjnych. Liczba absolwentów może rozpocząć własną działalność gospodarczą po pracy w polu na kilka lat, zdobywając doświadczenie w pracy na wielu różnych marek i modeli, podczas nauki, jak funkcje biznesowe naprawy.

Absolwenci Bay państwowe są dobrze odbierane przez pracodawców, którzy często przychodzą do szkoły zatrudnić absolwentów. Biuro szkoły rozmieszczenie zapewnia pomoc w poszukiwaniu pracy, w tym przygotowanie CV.

Ostatnia aktualizacja Cze 2015

Informacje o uczelni

Bay State School of Technology (BSST), Inc. is one of the region’s leading technical training schools, preparing men and women for a variety of exciting hands-on careers, from electrical work to appli ... Czytaj więcej

Bay State School of Technology (BSST), Inc. is one of the region’s leading technical training schools, preparing men and women for a variety of exciting hands-on careers, from electrical work to appliance repair. Pokaż mniej