Read the Official Description

W Hutong Szkoły, każdy uczeń ma ocenę jeden na jednym poziomie i plan studiów. Nasi nauczyciele są nie tylko wyróżnia ich osiągnięć naukowych, ale również ich umiejętności interpersonalnych i oddania do nauczania Mandarin Chinese.

Ponieważ indywidualne nauczanie jest kluczem do szybkich i skutecznych rezultatów, wierzymy w małych grupach w badaniu chińskim mandaryńskim, średnio 4 lub 5 uczniów w klasie. lekcje prywatne są również dostępne.

Ponadto, nasze innowacyjne metody nauczania, specjalnie przystosowane do zachodnich uczniów, oddziela mówiony mandarynki i rozpoznawania znaków, które zostały sprawdzone, aby przyspieszyć tempo twojej nauki języka.

Zakwaterowanie w mieszkaniach (opcja)

Dogodnie położony w autentycznych chińskich dzielnic w Pekinie i Szanghaju, mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w: - Western udogodnienia (takie jak Zachodniej WC, prysznic, mikrofalówka, itp.) - Telefon i 24/7 dostęp do Internetu szerokopasmowego - TV, DVD- Zawodnik Wszystkie media wliczone.

Online Learning (nowość!)

Nauka nie kończy się poza szkołą. Uczniowie Szkoły hutong otrzymasz bezpłatną 6 miesięcy subskrypcji Skritter, najlepszym aplikacji on-line do nauki znaków chińskich. Skritter jest w pełni zintegrowany z naszych metod nauczania, co pozwala na badanie oraz skuteczniejsze przeglądu znaków. Studenci mogą się skupić na bardziej aktywnego współdziałania w czasie zajęć, dzięki czemu wzmacniany umiejętności ustnej.

Skritter algorytm wykorzystuje rozstawione powtarzania się upewnić, że pamiętam, co się nauczyłeś. Średnio klasy uzyskać szybkość retencji powyżej 90%. Chińskie znaki zaczynają wydawać się trochę mniej trudne, prawda?

Działalność kulturalna

Co tydzień, Hutong Szkoła organizuje 2 do 3 imprez kulturalnych *, obejmujące różne aspekty kultury chińskiej. Są to: lekcje gotowania, Taichi, chińskie malarstwo, Kung Fu pokazuje, gry planszowe, chińska kaligrafia i malarstwo warsztaty i wiele więcej!

Co miesiąc organizowane są wycieczki do popularnych miejsc poza miastami Pekin i Szanghaj. Hutong Szkoła regularnie organizuje również wykłady na różne tematy biznesowe z zaproszonych gości.

  • Mogą ubiegać Dopłata do transportu, jedzenie, bilety wstępu lub nocleg.

Duch Społeczność

Szkoła przyjmuje uczniów z różnych środowisk z całego świata, aby przyjść do Chin - z których wszystkie mają wspólną pasję do języka i kultury chińskiej.

Twoja druga rodzina z dala od domu, w Chinach: znajdziesz wielką ducha wspólnoty i rozwijać niezapomniane wspomnienia tutaj.

Pakiet all-inclusive

Oferujemy Państwu usługi all-inclusive, dbanie o wszystkie niezbędne, aby można było w pełni skupić się na swoim doświadczeniu Chin. Od zakwaterowanie w nowoczesnych apartamentach, do działań kulturalnych i wycieczek poza miasto, odbiór z lotniska i naszej linii 24/7 pomoc, dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować swoją gładką pobyt i zrobić przygoda w Chinach naprawdę niezapomniany.

Unikalne lokalizacje

Która odbyła się w jednym z naszych pięknych szkół w obu Sanlitun, biznesowym centrum Pekinu, albo w malowniczej byłej francuskiej obszarze koncesji w Szanghaju, Twój Intensywny program języka chińskiego oferuje prawdziwie autentyczne doświadczenie China.

CHIŃSKI klasy: 20 godzin tygodniowo

Zakwaterowanie (opcjonalne): Zawiera wszystkie opłaty za gaz, wodę, prąd, internet ADSL, ogrzewanie, telefon (z wyjątkiem połączeń długodystansowych)

Nauki online: 6 miesięcy subskrypcji Skritter najlepsza aplikacja on-line do nauki znaków chińskich.

Dodatkowe usługi: takich jak pomoc w chińskiej rejestracją wniosku wizowego, w Chinach, pytania podróży, rezerwacja biletów, itp.

Elastyczność

  • Wybierz długość pobytu: od dwóch tygodni do 1 roku lub dłużej - Nauka chińskiego na wszystkich poziomach: od początkujących do zaawansowanych i specjalistycznych kursów (biznesu, dyplomatyczne, itd) - przez cały rok aplikacji Runda: chińskie programy zaczynają się od początku każdego miesiąca - Wszystkie grupy wiekowe: akceptujemy studentów 16 lat i powyżej - Studia w Pekinie, Szanghaju i Hangzhou, wybór należy do ciebie

Terminy rozpoczęcia programu 2014

(Beginner poziom, nie-początkujący mogą zacząć w każdej chwili.) - 02 stycznia 2017 - 06 lutego 2017 - 06 marca 2017 - 10 kwietnia 2017 - 8 maja. 2017 - 05 czerwca 2017 - 03 lipiec 2017 - 31 lipca 2017 - 04 wrzesień 2017 - 09 październik 2017 - 06 listopad 2017 - 04 grudzień 2017

Opłaty

Cena do intensywnej chińskiej Programu zależy od długości i miasta pobytu. Dla dokładniejszego cytatem na cenę programu, prosimy o kontakt z nami.

2 tygodnie

Bez zakwaterowania

  • Cena / miesiąc: 6300 zł PLN - Razem Opłata: 6300 zł PLN

W tym zakwaterowanie

  • Cena / miesiąc: 12200 HKD - łączna opłata: 12200 HKD

9 miesięcy

Bez zakwaterowania

  • Cena / miesiąc: 7750 HKD - łączna opłata: 69750 HKD

W tym zakwaterowanie

  • Cena / miesiąc: 14850 HKD - łączna opłata: 133650 HKD

Warunki płatności: Dolar hongkoński (HKD) jest walutą pierwotnego i wszystkich innych płatności walutowe będą mierzone w stosunku do dolara w Hongkongu w dniu, gdy wnioskodawca potwierdza ich rekrutację.

Dodatkowe usługi: Takich jak udzielanie wniosku wizowego chińskie, rejestracji w Chinach, zapytania podróży, rezerwacja biletów, itp Każdy student otrzyma również pakiet powitalny z dodatkami Hutong szkolnych takich jak torba, tshirt i filiżanka wraz z zasadniczych wraz z mapą miasta, karty transportu z kredytu i karty SIM z kredytu.

grupa
Program taught in:
Język angielski
Chiński

See 1 more programs offered by Hutong School »

Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
2 - 36 tygodnie
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
12,200 EUR
miesięcznie. Długość pobytu: dwa tygodnie. Opłaty ogółem (w tym zakwaterowania)
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa