Program intensywny chiński

Hutong School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program intensywny chiński

Hutong School

W Hutong Szkoły, każdy uczeń ma ocenę jeden na jednym poziomie i plan studiów. Nasi nauczyciele są nie tylko wyróżnia ich osiągnięć naukowych, ale również ich umiejętności interpersonalnych i oddania do nauczania Mandarin Chinese.

Ponieważ indywidualne nauczanie jest kluczem do szybkich i skutecznych rezultatów, wierzymy w małych grupach w badaniu chińskim mandaryńskim, średnio 4 lub 5 uczniów w klasie. lekcje prywatne są również dostępne.

Ponadto, nasze innowacyjne metody nauczania, specjalnie przystosowane do zachodnich uczniów, oddziela mówiony mandarynki i rozpoznawania znaków, które zostały sprawdzone, aby przyspieszyć tempo twojej nauki języka.

Zakwaterowanie w mieszkaniach (opcja)

Dogodnie położony w autentycznych chińskich dzielnic w Pekinie i Szanghaju, mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w: - Western udogodnienia (takie jak Zachodniej WC, prysznic, mikrofalówka, itp.) - Telefon i 24/7 dostęp do Internetu szerokopasmowego - TV, DVD- Zawodnik Wszystkie media wliczone.

Online Learning (nowość!)

Nauka nie kończy się poza szkołą. Uczniowie Szkoły hutong otrzymasz bezpłatną 6 miesięcy subskrypcji Skritter, najlepszym aplikacji on-line do nauki znaków chińskich. Skritter jest w pełni zintegrowany z naszych metod nauczania, co pozwala na badanie oraz skuteczniejsze przeglądu znaków. Studenci mogą się skupić na bardziej aktywnego współdziałania w czasie zajęć, dzięki czemu wzmacniany umiejętności ustnej.

Skritter algorytm wykorzystuje rozstawione powtarzania się upewnić, że pamiętam, co się nauczyłeś. Średnio klasy uzyskać szybkość retencji powyżej 90%. Chińskie znaki zaczynają wydawać się trochę mniej trudne, prawda?

Działalność kulturalna

Co tydzień, Hutong Szkoła organizuje 2 do 3 imprez kulturalnych *, obejmujące różne aspekty kultury chińskiej. Są to: lekcje gotowania, Taichi, chińskie malarstwo, Kung Fu pokazuje, gry planszowe, chińska kaligrafia i malarstwo warsztaty i wiele więcej!

Co miesiąc organizowane są wycieczki do popularnych miejsc poza miastami Pekin i Szanghaj. Hutong Szkoła regularnie organizuje również wykłady na różne tematy biznesowe z zaproszonych gości.

  • Mogą ubiegać Dopłata do transportu, jedzenie, bilety wstępu lub nocleg.

Duch Społeczność

Szkoła przyjmuje uczniów z różnych środowisk z całego świata, aby przyjść do Chin - z których wszystkie mają wspólną pasję do języka i kultury chińskiej.

Twoja druga rodzina z dala od domu, w Chinach: znajdziesz wielką ducha wspólnoty i rozwijać niezapomniane wspomnienia tutaj.

Pakiet all-inclusive

Oferujemy Państwu usługi all-inclusive, dbanie o wszystkie niezbędne, aby można było w pełni skupić się na swoim doświadczeniu Chin. Od zakwaterowanie w nowoczesnych apartamentach, do działań kulturalnych i wycieczek poza miasto, odbiór z lotniska i naszej linii 24/7 pomoc, dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować swoją gładką pobyt i zrobić przygoda w Chinach naprawdę niezapomniany.

Unikalne lokalizacje

Która odbyła się w jednym z naszych pięknych szkół w obu Sanlitun, biznesowym centrum Pekinu, albo w malowniczej byłej francuskiej obszarze koncesji w Szanghaju, Twój Intensywny program języka chińskiego oferuje prawdziwie autentyczne doświadczenie China.

CHIŃSKI klasy: 20 godzin tygodniowo

Zakwaterowanie (opcjonalne): Zawiera wszystkie opłaty za gaz, wodę, prąd, internet ADSL, ogrzewanie, telefon (z wyjątkiem połączeń długodystansowych)

Nauki online: 6 miesięcy subskrypcji Skritter najlepsza aplikacja on-line do nauki znaków chińskich.

Dodatkowe usługi: takich jak pomoc w chińskiej rejestracją wniosku wizowego, w Chinach, pytania podróży, rezerwacja biletów, itp.

Elastyczność

  • Wybierz długość pobytu: od dwóch tygodni do 1 roku lub dłużej - Nauka chińskiego na wszystkich poziomach: od początkujących do zaawansowanych i specjalistycznych kursów (biznesu, dyplomatyczne, itd) - przez cały rok aplikacji Runda: chińskie programy zaczynają się od początku każdego miesiąca - Wszystkie grupy wiekowe: akceptujemy studentów 16 lat i powyżej - Studia w Pekinie, Szanghaju i Hangzhou, wybór należy do ciebie

Terminy rozpoczęcia programu 2014

(Beginner poziom, nie-początkujący mogą zacząć w każdej chwili.) - 02 stycznia 2017 - 06 lutego 2017 - 06 marca 2017 - 10 kwietnia 2017 - 8 maja. 2017 - 05 czerwca 2017 - 03 lipiec 2017 - 31 lipca 2017 - 04 wrzesień 2017 - 09 październik 2017 - 06 listopad 2017 - 04 grudzień 2017

Opłaty

Cena do intensywnej chińskiej Programu zależy od długości i miasta pobytu. Dla dokładniejszego cytatem na cenę programu, prosimy o kontakt z nami.

2 tygodnie

Bez zakwaterowania

  • Cena / miesiąc: 6300 zł PLN - Razem Opłata: 6300 zł PLN

W tym zakwaterowanie

  • Cena / miesiąc: 12200 HKD - łączna opłata: 12200 HKD

9 miesięcy

Bez zakwaterowania

  • Cena / miesiąc: 7750 HKD - łączna opłata: 69750 HKD

W tym zakwaterowanie

  • Cena / miesiąc: 14850 HKD - łączna opłata: 133650 HKD

Warunki płatności: Dolar hongkoński (HKD) jest walutą pierwotnego i wszystkich innych płatności walutowe będą mierzone w stosunku do dolara w Hongkongu w dniu, gdy wnioskodawca potwierdza ich rekrutację.

Dodatkowe usługi: Takich jak udzielanie wniosku wizowego chińskie, rejestracji w Chinach, zapytania podróży, rezerwacja biletów, itp Każdy student otrzyma również pakiet powitalny z dodatkami Hutong szkolnych takich jak torba, tshirt i filiżanka wraz z zasadniczych wraz z mapą miasta, karty transportu z kredytu i karty SIM z kredytu.

grupa
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Chiński
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
2 - 36 tygodnie
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
12,200 EUR
miesięcznie. Długość pobytu: dwa tygodnie. Opłaty ogółem (w tym zakwaterowania)
Locations
Chiny - Beijing, Beijing
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Chiny - Shanghai, Shanghai
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Chiny - Beijing, Beijing
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Chiny - Shanghai, Shanghai
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą