Program intensywny angielski

Informacje ogólne

Opis programu

El Camino College oferuje studentom premiera Intensywny program w języku angielskim Poprzez swoją Akademię Językową (ECLA). Znajdujący się na kampusie w Południowej Kalifornii w El Camino College, pracownicy ECLA zapewniają wysokiej jakości instrukcje i interakcje indywidualnie dla każdego ucznia angielskiego.

Niezależnie od tego, czy szukasz wzmocnienia swojego języka angielskiego, aby przejść do El Camino College, kontynuować naukę w czteroletniej szkole lub uzyskać zaufanie mówiącego po angielsku, ECLA może pomóc Ci osiągnąć cele.

Kursy są starannie zaprojektowane, aby pomóc uczniom odnieść sukces i przygotować się na ekscytujące kontrakty futures na całym świecie, choć umiejętności języka angielskiego. Zajęcia odbywają się według harmonogramu El Camino College i skupiają się na słuchaniu, wymowie, czytaniu i pisaniu.

"Studenci zagraniczni są mile widzianym dodatkiem do studenta El Camino College (ECC)!

ECC ma już wspaniałą różnorodność studentów z wielu kultur i narodowości, które sprawiają, że nasi studenci zagraniczni czują się bardzo komfortowo, gdy przyjeżdżają do kampusu. Po ukończeniu studiów języka angielskiego mam nadzieję, że rozważysz pobyt w ECC, aby ukończyć stowarzyszonego naukę z zakresu sztuki lub nauki lub przygotować się do przeniesienia na uniwersytet. Niezależnie od celu edukacyjnego, ECC jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie nauki. Personel, wydział i administracja są tutaj, aby Cię poprowadzić i doświadczyć w ECC iw Południowej Kalifornii, którą będziesz pamiętać przez całe życie! "

- dr Nishime, wiceprzewodniczący awansu studenckiego i wspólnotowego

Przykładowe harmonogramy

  • Zajęcia ECLA odbywają się od poniedziałku do czwartku od 1:00 do 17:00
  • Przygotowanie do egzaminu TOEFL odbywa się w piątki od 10:30 do 13:30
  • Letnie zajęcia z sesji odbywają się od poniedziałku do czwartku (nie ma zajęcia w piątek w lecie) od 12:00 do 17:00

Czy masz pozytywny wynik TOEFL?

Jeśli masz już ocenę TOEFL w wysokości 450 PBT lub 45-46 na iBT lub wyższą, wynik TOEIC 620 lub wyższy, punkt IELTS 4.5 lub wyższy, lub wynik EIKEN (STEP) 2A lub wyższy, jesteś uprawniony Ubiegać się o program akademicki w El Camino College.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

El Camino College is accredited by the Accrediting Commission for Community and Junior Colleges of the Western Association of Schools and Colleges, an institutional accrediting body recognized by the ... Czytaj więcej

El Camino College is accredited by the Accrediting Commission for Community and Junior Colleges of the Western Association of Schools and Colleges, an institutional accrediting body recognized by the Commission on Recognition of Postsecondary Accreditation and the U.S. Department of Education. Pokaż mniej