Read the Official Description

Mechanical Engineering jest Program akademicki program do transferu zaprojektowany, aby zapewnić studentom typowych zajęć dla pierwszych dwóch latach tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii mechanicznej. Kursy z matematyki, fizyki, nauk przyrodniczych oraz nauk technicznych są podkreślone. Studenci kończą podstawowych wymogów kształcenia ogólnego w instytucji transferu.

Mechaniczne konstruktorów i rozwijania wszystkich typów maszyn. Wielu mechaników pracują w branży transportowej i biorą udział w projektowaniu samolotów, statków kosmicznych, samochodów, ciężarówek, rowerów i układów napędowych. Inne są integralną częścią przemysłu wytwórczego, projektowaniu produktów konsumenckich oraz maszyn i procesów do ich produkcji. Robotyka, wytwarzanie energii i klimatyzacji są głównie mechaniczne tematy inżynieryjne.

Zakończenie następujących kursów ma na celu doprowadzić do jednostki stowarzyszonej stopnia w zakresie inżynierii i nie spełnia ogólne wymagania kształcenia na wszystkich uczelniach publicznych Idaho. Wybór oczywiście powinny być skoordynowane, aby spełnić wymagania dotyczące zamierzonego instytucji transferu.

Program taught in:
Język angielski

See 23 more programs offered by College of Southern Idaho »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019