Przeczytaj oficjalny opis

Program Golf

MICHAEL CAMPBELL

2005 US OPEN CHAMPION

Michael Campbell jest głównym mistrzem i żywotność członkiem European Tour. W wieku 7 lat zaczął grać w golfa na polu golfowym Patea w Nowej Zelandii w 1988 roku, Nowa Zelandia Campbell reprezentowana w różnych międzynarodowych zawodach amatorskich, w tym zwycięstwie zespół w 1992 Eisenhower Trophy. On również zdobył Nowa Południowa Walia amatorskich i Australian Amateur przed włączeniem zawodowe w 1993 r. W 1995 roku zdobył Alfred Dunhill Masters, a Johnnie Walker Classic, w 1999 roku.

W 2000 roku zajął czwarte miejsce na European Tour Order of Merit i wygrał PGA Tour of Order Australii za Zasługi z wygranych w New Zealand Open, Masters Ericsson i Heineken Classic. Obronił Heineken Klasyczne trofeum w 2001 roku i ponownie zakończył się w pierwszej dziesiątce na European Tour Order of Merit w 2002 zwycięstw w Smurfit European Open i Nissan Irish Open.

W 2005 roku Michael wygrał US Open w Pinehurst No.2, zamykając się Tiger Woods w dół na odcinku. W tym samym roku zdobył także HSBC Świata Matchplay Championship.

Teraz on zwrócił uwagę na pomaganie innym czerpać radość z gry w golfa, że ​​ma przez akademię. wizja Michaela jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi i jakości nauczania poprzez jego starannie wybranych miejscach i wysoko wykwalifikowanych trenerów.

Dla studentów uczestniczących w Michael Campbell Golf Academy prosimy o kontakt z biurem naszego rejestratora otrzymywać informacje zgodnie z naszymi umowami.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w The American College in Spain »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa