Program golfa

The American College in Spain

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program golfa

The American College in Spain

Program Golf

MICHAEL CAMPBELL

2005 US OPEN CHAMPION

Michael Campbell jest głównym mistrzem i żywotność członkiem European Tour. W wieku 7 lat zaczął grać w golfa na polu golfowym Patea w Nowej Zelandii w 1988 roku, Nowa Zelandia Campbell reprezentowana w różnych międzynarodowych zawodach amatorskich, w tym zwycięstwie zespół w 1992 Eisenhower Trophy. On również zdobył Nowa Południowa Walia amatorskich i Australian Amateur przed włączeniem zawodowe w 1993 r. W 1995 roku zdobył Alfred Dunhill Masters, a Johnnie Walker Classic, w 1999 roku.

W 2000 roku zajął czwarte miejsce na European Tour Order of Merit i wygrał PGA Tour of Order Australii za Zasługi z wygranych w New Zealand Open, Masters Ericsson i Heineken Classic. Obronił Heineken Klasyczne trofeum w 2001 roku i ponownie zakończył się w pierwszej dziesiątce na European Tour Order of Merit w 2002 zwycięstw w Smurfit European Open i Nissan Irish Open.

W 2005 roku Michael wygrał US Open w Pinehurst No.2, zamykając się Tiger Woods w dół na odcinku. W tym samym roku zdobył także HSBC Świata Matchplay Championship.

Teraz on zwrócił uwagę na pomaganie innym czerpać radość z gry w golfa, że ​​ma przez akademię. wizja Michaela jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi i jakości nauczania poprzez jego starannie wybranych miejscach i wysoko wykwalifikowanych trenerów.

Dla studentów uczestniczących w Michael Campbell Golf Academy prosimy o kontakt z biurem naszego rejestratora otrzymywać informacje zgodnie z naszymi umowami.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hiszpania - Marbella, Andalusia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Hiszpania - Marbella, Andalusia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą