Read the Official Description

Program Fundacji

Rozpocznij swoją podróż do wyższego wykształcenia dzięki programowi studiów Condé Nast College! Jest to kurs wprowadzający, który przygotuje studentów do dalszej nauki w szkolnictwie wyższym. Fundacja to kurs przeduniwersytecki na poziomie trzecim (120 punktów) przeznaczony dla studentów z Wielkiej Brytanii, UE i krajów międzynarodowych zainteresowanych studiowaniem tematów związanych z modą na poziomie studiów na późniejszym etapie. Studenci zapoznają się z kluczowymi aspektami branż kreatywnych, z naciskiem na modę i media. Program skoncentruje się na opracowywaniu zbywalnych umiejętności w zakresie badań, praktyki akademickiej i komunikacji wizualnej.


Fundacja jest odpowiednia dla absolwentów szkół zainteresowanych kursami związanymi z modą, które nie są jeszcze pewne, w której dziedzinie chcieliby się specjalizować na poziomie studiów. Jest również odpowiedni dla osób, które nie spełniają wymagań wstępnych dla naszej Komunikacji Mody BA (z wyróżnieniem) lub równoważnych kursów w innych instytucjach. Umiejętności badawcze i badawcze są wbudowane we wszystkie moduły, aby zapewnić studentom efektywne przygotowanie do przejścia na szkolnictwo wyższe, a wsparcie przy aplikacjach dyplomowych jest priorytetem. Wybrani i zaangażowani studenci, którzy ukończą Fundację, zostaną uwzględnieni w Komunikacji Mody BA (z wyróżnieniem), jeśli zechcą dołączyć do tego kursu.

Studiując w naszych nagradzanych obiektach w samym sercu centralnego Londynu, uczniowie będą mieli unikalny dostęp do niesamowitego zestawu mówców branżowych, oprócz studiów. Wśród wcześniejszych prelegentów znaleźli się brytyjski edytor Vogue Edward Enninful, Tory Burch, Natalie Massenet, Tommy Hilgifer, Victoria Beckham i wielu innych. Uczniowie będą również korzystać z naszych wyjątkowych pracowników do racji studenckiej, która gwarantuje dostosowane do nauki doświadczenie od naszego wybitnego zespołu akademickiego.


Struktura programu


Terminy kursów

7 października 2019 r. - 5 czerwca 2020 r


Opłaty za kurs

15 500 £ z VAT

Wymagania wstępne

Dla studentów z Wielkiej Brytanii
5 GCSE na poziomie C / 4 lub wyższym (musi obejmować angielski i matematykę) i jeden poziom A lub równoważny

Dla studentów zagranicznych
Świadectwo ukończenia szkoły średniej z kraju zamieszkania i akademicki zapis
(ze znakami za lata 11 i 12)

język angielski
Osoby, które nie mówią w języku ojczystym, mają średnią IELTS równą 6,5 lub wyższą. Akceptowani kandydaci ze średnią IELTS mniejszą niż 6,5, ale większą niż 5,0, będą musieli wziąć moduł języka angielskiego przed rozpoczęciem kursu.
Nie możemy przyjąć kandydatów, którzy ukończyli kurs IELTS poniżej 5,0


Jak złożyć wniosek

Wnioskodawcy są zobowiązani do ukończenia trzyetapowego procesu składania wniosków, który obejmuje formularz online, College Challenge i wywiad.
Teraz akceptujemy aplikacje do tego kursu za pośrednictwem naszego portalu aplikacji.
Nie ma żadnych terminów składania wniosków; będziemy kontynuować przyjmowanie zgłoszeń do czasu pełnego kursu. Proszę złożyć wniosek co najmniej na trzy miesiące przed datą rozpoczęcia kursu, aby uniknąć rozczarowania.

Program taught in:
Język angielski

See 8 more programs offered by Conde Nast College »

Last updated October 2, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
3 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
15,000 GBP
15 000 £ z VAT
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Data końcowa
Czerwiec 7, 2019
Application deadline

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Czerwiec 7, 2019