Przeczytaj oficjalny opis

Easton Country Day School (ECDS) dąży do rozwijania dobrze zaokrąglonych studentów, którzy mogą występować na najbardziej konkurencyjnych uczelniach.

Staramy się realizować naszą misję poprzez:

 • Dbamy o to, aby nasze lekcje były tak małe, aby każdy uczeń otrzymał mnóstwo indywidualnej uwagi.
 • Zatrudnianie wyłącznie wysoko wykwalifikowanych i wyjątkowo oddanych nauczycieli, których wyjątkowe umiejętności są najlepiej wykorzystywane.
 • Integracja kursów wielopoziomowych wraz z indywidualnym, praktycznym podejściem do nauczycieli akademickich.
 • Utrzymywanie aktywnego partnerstwa z rodzicami w ustalaniu i przestrzeganiu standardów postępowania i postaw, które dobrze odzwierciedlają naszą zbiorową wiarę w odpowiedzialność społeczną.

Angielski drugi język (ESL) z lokalnym uniwersytetem


Zaprojektowany, aby znacznie zwiększyć wyniki egzaminu TOEFL


Easton Country Day School opracowała program dla studentów z zagranicy, który koncentruje się zarówno na naukowcach, jak i na kulturze. Oprócz podstawowego programu akademickiego, ECDS oferuje możliwość specjalizacji w wybranych obszarach wzbogacania, które pomogą pogłębić wiedzę w dziedzinach specjalistycznych, a jednocześnie zapewnić kulturowe zanurzenie. Studenci zostaną umieszczeni w rodzinach goszczących, dzięki czemu będą mogli uzyskać więcej doświadczenia z amerykańskim doświadczeniem kulturalnym i językiem angielskim.

 • Czesne za cały program wynosi 35 000 $ rocznie dla studentów zagranicznych. Kurs online ESL jest dostępny dla wszystkich studentów zagranicznych we współpracy z Sacred Heart University.
 • Zajęcia domowe są dostarczane naszym zagranicznym studentom za pośrednictwem naszych partnerów. Współpracujemy z każdym uczniem, aby nasi partnerzy dopasowali uczniów do rodzin.


Co oferujemy:

 • ELLs w jednej klasie mogą być heterogeniczne pod względem znajomości języka ojczystego, znajomości języka angielskiego, wcześniejszych doświadczeń w szkołach i czasu w USA. Aby temu zaradzić, oferujemy bardzo małe klasy ELL z instrukcją dostosowaną do danej osoby.
 • Instrukcja koncentruje się na dostarczaniu praktyk specyficznych dla danej dyscypliny, które mają na celu budowanie pojęciowego zrozumienia i kompetencji językowych w tandemie. Uczenie się to proces społeczny, który wymaga od nauczycieli celowego projektowania możliwości uczenia się, które integrują czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie praktyk każdej dyscypliny.
 • Kursy literaturoznawcze i pisemne zostały zmodyfikowane w taki sposób, aby skupiały się na budowaniu umiejętności w obszarach w ramach angielskiej dyscypliny, aby jednocześnie podnieść poziom znajomości języka angielskiego i przygotować uczniów do odniesienia sukcesu w głównych kursach języka angielskiego, podczas gdy oni kontynuują naukę poprzez studia.
 • Cotygodniowe intensywne lekcje przygotowujące do egzaminu TOEFL koncentrujące się na czytaniu, słuchaniu, mówieniu, umiejętności pisania i strategiach testowania potrzebnych do poprawy wyników testów, aby spełnić wysokie standardy amerykańskich uniwersytetów.
 • Kursy zaprojektowane w celu ułatwienia przejścia z zagranicy do Ameryki poprzez zapewnienie zrozumienia, jak odnieść sukces w amerykańskim systemie edukacji, a także ogólne wprowadzenie do kultury amerykańskiej.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Easton Country Day School

Zobacz 1 więcej kursów w Easton Country Day School »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
35,000 USD
35 000 $ rocznie dla studentów zagranicznych plus opłaty hostingowe
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa