Przeczytaj oficjalny opis

Sunway TES Center for Academic Excellence (CAE) jest zarejestrowanym dostawcą usług dla programu CPA w Malezji. Sunway TES CAE zapewnia studentom przystępującym do Programu CPA pomoc w nauce, pomagając w zrozumieniu tematyki Programu CPA i przygotowaniu do egzaminu.

Zainteresowani kandydaci, którzy chcą wziąć udział w programie CPA, otrzymali użyteczne informacje na temat tego, jak szukać wsparcia w nauce, aby przyspieszyć osiągnięcie statusu CPA.

Aby uzyskać informacje na temat czesnego studentów, którzy ubiegają się o czesne, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat pomocy na naukę w Sunway TES CAE.

CPA Australia

Jedna z największych na świecie instytucji księgowych, zrzeszająca ponad 160 000 specjalistów z dziedziny finansów, księgowości i biznesu. Nasze podstawowe usługi obejmują edukację, ciągły rozwój zawodowy, wsparcie techniczne i rzecznictwo w zawodzie. Oznaczenie CPA jest rozpoznawane globalnie, a członkowie w 118 krajach.

Praca zawodowych księgowych ma fundamentalne znaczenie dla stabilności, wydajności i trwałości poszczególnych firm, rynków finansowych i gospodarki całych krajów.

Sieć CPA Australia łączy Cię z liderami biznesu, globalnymi wpływodawcami, CPA i zmieniaczami gier.

Dołącz do ekscytującej sieci CPA Australia i uzyskaj natychmiastowy dostęp do poszukiwanej kariery, w tym:

 • Ekskluzywne - Dostęp do wyjątkowych wydarzeń i możliwości, w tym kariera CPA, doświadczenie zawodowe w ramach programu Australian Open i oferty specjalne od naszych partnerów.
 • Partnerzy pracodawcy - Bądź pierwszym, który usłyszy o stażu i możliwościach zatrudnienia absolwentów.

Stanie się CPA

Bądź profesjonalnie rozpoznawany na całym świecie, stając się CPA. Program CPA łączy kształcenie zawodowe z 3-letnim praktycznym doświadczeniem, zapewniając zarówno techniczne, jak i handlowe umiejętności niezbędne do wyróżnienia się. W zależności od twoich wcześniejszych badań, możesz rozpocząć program CPA od razu lub ukończyć jednostki podstawowe przed uruchomieniem Programu.

Zaleta Sunway TES

Sunway TES jest zarejestrowanym dostawcą czesnego dla Programu CPA, oferującym naukę, aby pomóc kandydatom w zrozumieniu tematu i przygotować się do egzaminów. Podjęcie nauki w Sunway TES zapewni kandydatom:

 • Godziny zajęć indywidualnych w dni powszednie (57 godzin) / weekendy (36 godzin) w obiektach edukacyjnych Sunway TES;
 • Bezpośredni dostęp do nauczyciela eksperta w celu uzyskania pomocy w zakresie treści przedmiotu;
 • Możliwość pracy w sieci z podobnie myślącymi partnerami w celu wspierania nauki.

Sunway TES wspiera kandydatów Programu CPA na liderów biznesu. Oprócz dobrze wykwalifikowanego, doświadczonego i oddanego wydziału, i niezrównanych osiągnięć, Sunway TES zapewnia także sprzyjające uczenie się i środowisko sieciowe.

Skuteczne strategie nauczania i uczenia się

Sunway TES jest pionierem w strategiach nauczania, które owocują wybitnymi osiągnięciami uczniów. Głównym tematem wykładów i ćwiczeń jest przekazywanie wiedzy, która stymuluje uczenie się, krytyczne myślenie, podczas gdy nacisk kładziony jest na zastosowanie wiedzy w rzeczywistym świecie praktyk biznesowych i księgowych.

Strategiczne sojusze z międzynarodowymi firmami usług specjalistycznych

Dobrze wykształcony sojusz między Sunway TES i międzynarodowymi firmami typu "Big 5" umożliwia absolwentom zatrudnienie w tych firmach. Sunway TES odpowie na prośbę o podanie pracodawcom szczegółowych informacji o tym, w jaki sposób mogą sponsorować kandydatów do programu CPA.

Rejestracja na naukę w Sunway TES

Są dwa wstępy do zajęć z Programu CPA w Sunway TES rocznie (w lutym i sierpniu) z klasami weekendowymi / weekendowymi.

Pełny czas (tylko zajęcia w tygodniu)

15 stycznia (pierwszy dzień zajęć)

Nowy uczeń zacznie

 • Opcja 1: E
 • Opcja 2: E

Part-Time (tylko zajęcia weekendowe)

20 stycznia (pierwszy dzień zajęć). W tym semestrze oferujemy:

 • Etyka
 • Sprawozdawczość finansowa
 • Opodatkowanie malezyjskie

Dokumenty wymagane do rejestracji Sun TES CPA Australia

 • Formularz rejestracyjny
 • Certyfikat stopnia
 • 1 rok
 • NRIC Copy
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 22 więcej kursów w Sunway University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa