Program badania naukowe

Cal Poly English Language Institute

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program badania naukowe

Cal Poly English Language Institute

Jaki jest Cal Poly Pomona Studies Academic Program?

Badania naukowe Program (ASP) w Cal Poly English Language Institute zapewnia wykwalifikowanym zagranicznym studentom możliwość zapisać się na zajęcia kredytowych w California State Polytechnic University, Pomona (CPP). Ponadto ASP oferuje studentom różnych klas i usług wspierających mających na celu zwiększenie sukcesów uczniów w tych klasach kredytowych. Studenci mogą wejść do programu na różnych etapach opartych na oficjalnych stenogramów i oficjalnych punktów biegłości w języku angielskim (iBT TOEFL, IELTS i / lub iTEP) złożonych z aplikacji ASP. Na każdym etapie programu, uczniowie mogą zapisać się na połączenie klas kredytowych i niekredytowych klas kontaktowo godzinę w celu utrzymania pełnej studiów.

Jakie są cele programu studiów akademickich?

ASP ma na celu zapewnienie wykwalifikowanym zagranicznym studentom kombinację angielskiej rozwoju umiejętności językowych i zajęć na poziomie uniwersyteckim, który odpowiada ich określonego poziomu znajomości języka angielskiego i osiągnięcia w nauce. Wszystkich klas dla klas kredytowych będą rejestrowane na oficjalnej transkrypcji Cal Poly Pomona.

Kto powinien ubiegać się o badania naukowe program?

Badania naukowe Program jest odwiedzenie program studenta. Studenci są w stanie zapisać w Cal Poly Pomona zatwierdzonych klasach bez przykładania do uniwersytetu. Studenci, którzy studiują na ASP są dla matriculating, non-stopień poszukuje studentów. Zagraniczni studenci, którzy są zainteresowani w dążeniu do pewnego stopnia w Cal Poly Pomona powinien ubiegać się o pełną akceptację ich wyboru programu poprzez regularny proces rekrutacji.

Na wszystkich etapach, Studies Academic Program przeznaczony jest symulować kurs w pełnym wymiarze czasu studiów w amerykańskim uniwersytecie. Uczniowie powinni spodziewać rygorystyczne doświadczenie akademickie, które odzwierciedla najlepsze tradycje Cal Poly Pomona na "uczenie się przez działanie" filozofię. Dlatego też studenci, którzy są zmotywowani do wykonywania niezmiennie na wysokim poziomie akademickim są dla ASP

Jak długo mogę studiować w badania naukowe program?

Studenci mogą studiować na ASP do czterech kwartałów w zależności od poziomu kursów podjętych. Formularz I-20 nie może zostać przedłużony ostatnich czterech kwartałów.

Kwalifikacyjne Wytyczne dla studentów

  • Składanie liceum i / lub uniwersyteckiej transkryptów przedmiotów / marksheet. Stenogramy muszą być dostarczone dla każdego roku studiów od 9 klasy. Stenogramy powinny wskazać wyczerpującej wzór uczelni badania przygotowawczego (za wytycznymi CSU z klas "C" lub lepiej we wszystkich badanych jest wymagane. Liceum średnią ocen i testów wyniki są stosowane razem w celu ustalenia kwalifikowalności.
  • wymagana jest średnią ocen 2,5 lub lepszy (A = 4.0) do badania od 10 klasie.
  • Osiągnąć minimalne wyniki znajomości języka angielskiego. Poniższy wykres pokazuje, że studenci ASP etap będzie prawdopodobnie kwalifikować się na podstawie punktów biegłości i przeglądu transkryptów. Ten wykres wskazuje także poziom kredytowej wiele godzin non-kredytowej klasie kontaktowych dla każdego etapu ASP.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Pomona, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Pomona, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą