Profesjonalny program wykończeniowy

Professional Finishing Program to 3-miesięczny program przeznaczony dla studentów, którzy ukończyli program Professional Kitchen lub równoważny program z innej szkoły kulinarnej. Dla wnioskodawców, którzy zakwalifikowali się w innej szkole, SCAFA przeprowadzi praktyczną ocenę w celu oceny ich kwalifikowalności do programu wykończenia zawodowego.

Po pomyślnym ukończeniu programu studenci otrzymują Dyplom III stopnia z City and Guilds w Londynie oraz certyfikat potwierdzony przez KHDA (Govt of Dubai)
Najważniejsze cechy programu to:

• Ten program przygotowuje studentów do lepszych aspektów sztuki kulinarnej i prowadzenia restauracji.

• Program jest obsługiwany przez prowadzoną przez studentów szkołę, prowadzącą restaurację SCAFÉ, gdzie uczniowie uczą się praktycznych umiejętności w prawdziwym środowisku operacyjnym.

• Studenci będą uczyć się umiejętności od prowadzenia biznesu w branży hotelarsko-gastronomicznej, rozwijania menu i kosztowania, zakupu i zarządzania produktami, profesjonalnej obsługi, przygotowywania posiłków, prezentacji i posadzki, podniebienia i rozwoju restauracji.

• Restauracja w szkole jest specjalną platformą, z której uczą się te umiejętności.

• Rozmiar kursu jest ograniczony do 6 studentów, aby zapewnić każdemu studentowi szczególną uwagę.

• Opłaty za program obejmują: - Wszystkie materiały szkoleniowe i kursowe - Składniki, narzędzia i wyposażenie - Uniformy - Opłata za program na lunch: 33 000 AED Skontaktuj się ze szkołą, aby uzyskać więcej informacji o opcjach płatności.

Program obejmie następujące dziedziny:

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w SCAFA, Dubai’s School of Culinary And Finishing Arts »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
33,000 AED
Opłaty wliczone w cenę, materiały szkoleniowe i materiały szkoleniowe * składniki, narzędzia i wyposażenie * mundurki (2 komplety kurtek i spodenek dla szefów kuchni i 1 kapelusz szefa kuchni) * opłata egzaminacyjna * dyplom City & Guilds Level 2 * KHDA (