Read the Official Description

Kursy te są okazją dla tych profesjonalistów, którzy doceniają starannie skonstruowany program, który pomaga im używać języka angielskiego w szerokim zakresie działań zawodowych.

Uczniom przydzielane są zadania językowe związane bezpośrednio z ich życiem zawodowym, czy to prawem, informatyką, medycyną, nauką, inżynierią, ropą naftową

Nasi specjalnie dobrani nauczyciele do zajęć indywidualnych lub grupowych będą dysponować odpowiednią wiedzą i umiejętnościami dydaktycznymi dla zainteresowanego studenta. Kursy te pomogą Ci osiągnąć poziom odpowiedniego języka angielskiego, który możesz śmiało wykorzystać w swojej karierze. Kursy ESP mogą być prowadzone w połączeniu z Kursami Ogólnego Języka Angielskiego, Business English lub innymi kursami.

Oto kilka przykładów profesjonalnych języków:

 • Angielski dla inżynierii
 • Angielski dla lekarzy (lekarze, dentyści, farmaceuci, pielęgniarki
 • Angielski w lotnictwie
 • Angielski dla turystyki
 • Angielski dla prawa / angielski prawniczy
 • Angielski dla sztuki
 • Angielski finansowy lub angielski dla finansów
 • Angielski dla IT
 • Angielski dla dziennikarzy
 • Angielski dla oleju
 • Angielski dla wojska
 • Angielski morski
 • Angielski dla rolnictwa

Uwaga: Studenci rezerwujący ten kurs powinni wcześniej przekazać szkole szczegółowe informacje na temat ich życia zawodowego i języka angielskiego. Umożliwi to nauczycielowi zaprojektowanie odpowiedniego programu nauczania i zapewnienie studentom najbardziej odpowiednich zasobów podczas studiów.

 • Okres działania: Przez cały rok
 • Poziom: początkujący do zaawansowanego
 • Czas trwania 1 lekcji: 45 minut
 • Lekcje tygodniowo: 20 lekcji (15 godzin), 30 lekcji (22,5 godziny)

Połączenie grupy General English 20 lekcji tygodniowo Indywidualny język angielski 10 lekcji tygodniowo

Ten kurs jest idealny dla studentów, którzy chcą poprawić swoje ogólne kompetencje w języku angielskim w godzinach porannych, kiedy mogą ćwiczyć wszystkie swoje umiejętności językowe poprzez interaktywną pracę w klasie, a po południu zwracają uwagę na swoje zawodowe potrzeby. Dzięki tym prywatnym lekcjom, dzięki pomocy i wskazówkom nauczyciela, mogą oni pracować nad połączeniem ich fachowej wiedzy i znajomości języka angielskiego, aby rozwinąć ich zdolność do działania jako eksperci w swojej dziedzinie w angielskim środowisku pracy.

Podobnie jak w przypadku lekcji indywidualnych, główną zaletą tego rozwiązania jest to, że indywidualna uwaga nauczyciela skupia się całkowicie na jednym uczniu, więc sam kurs jest uzgodniony przez ucznia i nauczyciela razem i jest oparty na potrzebach zawodowych. studenta, który jest proszony o omówienie z nauczycielem na początku kursu.

Połączenie grupy General English 20 lekcji tygodniowo Professional English group 10 lekcji tygodniowo (dostępne dla minimum 2 studentów)

Kurs ten jest bardzo przydatny dla kolegów lub profesjonalistów z tej samej dziedziny, którzy mają podobne umiejętności w zakresie języka angielskiego i chcieliby poprawić ogólny poziom angielskiego z innymi uczniami w godzinach porannych, koncentrując się na konkretnych wspólnych obszarach swojej pracy zawodowej po południu. .

Razem ze swoim nauczycielem mogą ustalić cele kursu i określić, które luki w ich znajomości języka angielskiego są najbardziej istotne dla ich pracy.

Dzięki temu uczniowie zyskują większe zaufanie do ogólnych umiejętności posługiwania się językiem angielskim i praktycznej znajomości języka angielskiego w celu łatwiejszego przeniesienia do kontekstu zawodowego.

Zamknięte grupy 20 lekcji tygodniowo (dostępne dla minimum 4 studentów)

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy chcieliby skupić się wyłącznie i intensywnie na swoim profesjonalnym angielskim z innymi osobami o podobnym doświadczeniu zawodowym, niezależnie od tego, czy pracują wspólnie.

Dzięki intensywnemu skupianiu się na konkretnej dziedzinie wiedzy, lekcje z takiego kursu są interesującym i skutecznym sposobem na poprawienie angielskiego uczniów tak, jak to tylko możliwe w ich konkretnych obszarach zainteresowań, ponieważ treść kursu i cele są negocjowane w klasie z nauczyciela, w celu zapewnienia skutecznych wyników dla wszystkich zainteresowanych studentów i zagwarantowania zaufania potrzebnego do płynnego i wygodnego funkcjonowania w ich środowisku zawodowym podczas korzystania z języka angielskiego.

Program taught in:
Język angielski
Last updated February 24, 2018
Ten kurs jest
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Data końcowa
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa