Read the Official Description

Profesjonalna fotografia Program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w fotografii.

Część I / od września do grudnia:

Pierwsza część obejmuje kursy podstawowe, które obejmują wszystkie aspekty fotografii profesjonalnej: fotoreportażu, fotografii studyjnej, fotografii mody, obrazowania komputerowego, identyfikacji wizualnej, a także do historii fotografii.

Specjaliści najwyższego poziomu trzymać kursy i monitorować indywidualnego nabywania przez uczniów umiejętności. Poza klasie, uczniowie samodzielnie organizować swoje sesji zdjęciowych i post-produkcji, z ciągłym nadzorem swoich opiekunów.

Część II / stycznia do maja:

W drugiej części uczniowie doskonalić swoje praktyczne umiejętności i poszerzyć ich zakres wiedzy. W zależności od ich wyboru kariery, specjalizują albo w fotografii studyjnej lub w fotoreportażu i wybrać spośród kilku uzupełniających kursów i opcji.

W zeszłym tygodniu z drugiej części poświęcona jest konfiguracją koniec-do-roku wystawy uczniów na terenie szkoły, ważne wydarzenie odwiedzanym przez uznanych fotografów, agencji fotograficznych, ikonografów i prasy. Studenci mają również możliwość eksponować swoje prace w internecie.

Kursy

  • Obrazowanie komputerowe - Komercyjne Studio - Reportaże i Dokumenty - Identyfikacja wizualna - Zarządzanie obrazem i publikacji - Techniki nadruku - Historia Fotografia / muzeum i galeria Wizyty - Podstawy Fotografii - Magnum Photos w Speos - Opowiadanie: Słowa i obrazy - Podstawy Wideo dla fotografów - Spotkanie z Paolo Roversim: Fotografia mody
Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest
Data początkowa
Sierp. 2019
Wrześ. 2019
Duration
32 tygodnie
Full-time
Cena
18,000 EUR
za płatności w trzech ratach. 16.500 € dla płatności jedną ratalnej.
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Data końcowa
Application deadline

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa