Produkcja Muzyka Elektroniczna

Centre for Arts and Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Produkcja Muzyka Elektroniczna

Centre for Arts and Technology

Ograniczona liczba stypendiów dla do 3000 dolarów na pierwszej kolejności zgłoszeń. Zgłoś się już dziś.

Miłość do tworzenia lub produkcji własnej muzyki? Nasza 12 miesięcy Program produkcji Electronic Music oferowany jest jako możliwość przyspieszonego szkolenia umiejętności napędzany przez nasz wydział inżynierii dźwięku w Kelowna, BC. Został on zaprojektowany dla wszystkich zainteresowanych karierą produkcji dźwięku i muzyki, który ma szczególne znaczenie w produkcji muzyki cyfrowej, nagrywanie, miksowanie i aranżacji.

Elektroniczny Produkcja Muzyczna

Audio Engineering College Kelowna - PRODUKCJA MUZYKI ELEKTRONICZNEJ

Z powodu ostatnich zmian w specjalistyczne oprogramowanie dźwięku, produkcja muzyki nie jest już ograniczone do tych, którzy pracują w nowoczesnych studiach nagraniowych. Wielu producentów muzycznych, praca z domu w oparciu studia, które dają im możliwość pracy na kilku projektach jednocześnie utrzymując własne wysiłki muzyczne.

Czy chcesz pracować jako niezależny lub wynagrodzenie producenta muzycznego, tworzenie beatów do DJ, aranżer, autor tekstów, lub producenta dźwięku w filmie, grze, lub branży telewizyjnej, z prawej szkolenia i umiejętności technicznych z wykorzystaniem oprogramowania do produkcji muzyki, możesz teraz używać komputera jako centrum swojego tworzenia muzyki cyfrowej.

Muzyka elektroniczna Program produkcji zalety to:

  • Szkolenie zaawansowane Electronic Music Production, które pomogą Ci rozwinąć zarówno jako artysta i technik muzyki realizować swoje zainteresowanie w tworzeniu muzyki i osobistych projektów, dając Ci umiejętności do pracy jako producent muzyczny, mikser, Nagłośnienie technika.
  • Szkolenie w multimedia, zarządzanie projektem, rozwiązywanie problemów, usuwanie problemów, biznesu, sieci i planowania kariery zawodowej i zarządzania, aby przygotować się do sukcesu jako producent muzyki elektronicznej.

Po zakończeniu każdego PRODUKCJI SZKOLENIA muzyki elektronicznej, Będziesz absolwentów:

Specjalizujemy się w świadectwo Produkcji Muzyki Elektronicznej dźwięku z wiodącej szkoły inżynierskiej z kształcenia specjalistycznego, jak do produkcji, rynku i sprzedawać swoją muzykę podczas przyciągnąć idealnego klientów, których style muzyki lustro własnych.

Będziesz miał możliwość i narzędzia do tworzenia profesjonalnego demo reel polerowanej.

TERMINY Program START

Istnieją cztery rozpoczyna się w ciągu roku kalendarzowego: stycznia, kwietnia, lipca i października. Wielu z naszych programów mają wiele zaczyna, jednak nie wszystkie szkoły wyższe oferują wszystkie cztery zaczyna się i nie wszystkie programy są oferowane w każdym starcie. Na najbardziej aktualne informacje na bieżąco kontaktować się z programu Advisor.

Terminy składania wniosków

Chociaż Centrum zachęca kandydatów do składania wniosków co najmniej sześć tygodni przed zaprogramować rozpoczęcie, za pozwoleniem, spóźnione aplikacje mogą być dozwolone. Wszystkie wnioski otrzymane na mniej niż sześć tygodni przed zaprogramować początek wymagają wpłaty rezerwacji miejsca zapłacona w całości, jak również wszystkich innych wymogów przyjęć zostać ukończone w momencie składania wniosku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 2018
Duration
Czas trwania
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Kelowna, British Columbia
Data rozpoczęcia : Lipiec 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Lipiec 2018
Kanada - Kelowna, British Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą