Popularne kategorie

Programy przygotowawcze / Rok założenia

Przygotowawcze lub fundacja rok jest wprowadzenie do programu nauczania pełnym stopniu jeden rok i przygotowuje studentów do wejścia na uniwersytecie. Te programy szkolenia studentów w wielu różnych dziedzin, takich jak humanistyczne, gospodarka, biologiczne i Przyrodniczego, inżynierii, technologii, nauk przyrodniczych, a nawet więcej. Wiele różnych lat przygotowawczych i fundamentowych mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych lat prep wymienionych poniżej.

Nowo dodane programy przygotowawcze

University of Siena

Rok założenia

Październik 16, 2018
Rok Fundacji jest pomostem pomiędzy twoimi obecnymi kwalifikacjami a wymogami wstępnymi na poziomie włoskiego uniwersytetu pierwszego stopnia (licencjat) lub sposobem wypełnienia luki w wykształceniu zagranicznego studenta pochodzącego z kraju, w którym system szkolnictwa wyższego wymaga krótszego okresu okres edukacji wykraczający poza to, co przewi… [+]duje "proces boloński" wdrożony w Unii Europejskiej. [-]

The University Center

Program przygotowania uniwersyteckiego

Październik 7, 2018
The University Center to kompleksowa szkoła przygotowawcza do przedszkoli i szkół wyższych. Pomagamy studentom zagranicznym w przygotowaniu do angielskiego i akademickiego sukcesu na wielkich amerykańskich uniwersytetach.

Carfax College Oxford

Kursy przygotowawcze do uniwersytetów

Wrzesień 18, 2018
Carfax oferuje szeroką gamę kursów dla uczniów ubiegających się o brytyjskie i amerykańskie uniwersytety, a także tych, którzy szukają wstępu do wiodących uniwersytetów w innych krajach.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest przygotowawcze / Fundacja Rok?