Oczywiście: Pre-Degree Diploma in Fashion Foundation

Ten ekscytujący program przygotowawczy ma na celu wprowadzenie do wszechstronnego świata mody. To pomoże Ci rozwijać swoje umiejętności, jak i cech osobowych i postaw, które są niezbędne, gdy wkracza do branży mody. Moda Fundacja Rok przygotowuje również dzieje studiować projektowanie mody na poziomie studiów w Akademii Mody w Amsterdamie.

roczny program

Jest to świetna okazja, aby uczyć się szeroki zakres podstawowych umiejętności potrzebnych do projektowania i produkcji zarówno mody i tekstyliów w stymulującym środowisku mody Fashion Academy w Amsterdamie. Rozwijać swoje portfolio i zdobyć prawdziwą wiedzę na temat profesjonalnych metod pracy i oczekiwań branży mody. Oczywiście wszystko to w połączeniu z nauki do projektowania i produkcji własnego odzież i tekstylia. Wszystkie działania są oparte o rdzeń umiejętności rysowania i wizualizacji. Oczywiście dyscyplina naukowa - wraz z projektami teorii - jest podstawą tego programu, który skupia się na intensywnej nauce.

Moduły i struktura programu

  • Metody projektowania w modzie i Włókiennictwa
  • Rozwój techniki i produkcji wzór
  • Techniki tkaniny rozwoju i produkcji
  • Moda i tekstylia Techniki prezentacji
  • Wpływy kontekstowe w Sztuki i Projektowania
  • Praktyka zawodowa

Jak się uczyć?

Jesteś nauczany przez wielu doświadczonych nauczycieli, którzy są entuzjastyczni i zaoferowac, ​​co najlepsze w tobie. Nasza kadra nauczycielska pracuje z Tobą na trwałej pracy nad projektem, który rozwija swoje umiejętności i chętnie dzielą się swoją wiedzą teoretyczną z tobą. Warsztaty branżowe, wykłady, projekty na żywo, wycieczki terenowe i wizyty są częścią programu. Pracować na różnych projektów technicznych i projektowych, które dotyczą badań, w tym wystawy i wizyty w muzeach, rozwoju projektu, tworzenia ilustracji mody, odzieży i prezentacji. Ten roczny program pozwala sporządzić portfolio dla aplikacji na studia w Fashion Design.

Co można zrobić po zakończeniu programu?

Po zakończeniu tego programu można przejść na studia Fashion Design, Marketing, Sprzedaż detaliczna, Dziennikarstwo i Tekstyliów na poziomie stopni.

Amsterdam Fashion Academy jest pozarządową i niesubsydiowany Instytutu. Możemy przyjąć tylko studentom paszportu UE.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,750 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty