Co Legal English to; Co prawne angielski nie jest.

English prawna jest po szkole golfowe na celu wprowadzenie studentów do amerykańskich systemów sądowych i prawnych. Jego celem jest słownictwo i terminologia USA system prawny. Studenci będą dyskutować na różne gałęzie prawa, studia przypadków, przełomowe i odwiedzić lokalny budynek sądu aby postępowanie sądowe. Prawniczy angielski Nie jest to oczywiście prawo i dlatego studenci mogą spodziewać się ich instruktor skupić się na języku prawnym i znać prawa amerykańskiego w sposób ogólny, a nie w szczegółach.

Kto uczy angielskiego prawnej?

Prawniczy angielski jest prowadzone przez doświadczonego instruktora języka angielskiego. Mimo, że ten kurs jest nauczany przez kogoś, kto nie może mieć kontekst prawny, to będzie prowadzone przez wykwalifikowanego nauczyciela NESE, który jest w stanie dać ci zrozumienie języka prawnego.

Jestem prawnikiem w moim kraju. Czy Legal English dla mnie odpowiedni?

Bo instruktor tej klasy nie posiada wykształcenie prawnicze, można oczekiwać, aby dowiedzieć się więcej o kwestiach prawnych niż on. Jednakże, będziesz cieszyć omawiania US terminologię prawną oraz przypadki jako podstawę porównania. Choć angielski nie jest prawne wprowadzające oczywiście prawo, to jest odpowiednie dla tych, którzy planują studiować prawo w przyszłości.

Jak mogę zarejestrować się do prawniczego języka angielskiego?

Aby zapisać się na kurs, wystarczy udać się do Biura Rekrutacji NESE. Proszę pamiętać, że z wyjątkiem podczas sesji Nesė w styczniu, lipcu i sierpniu, pięć studenci muszą zarejestrować się w języku angielskim lub prawna klasa zostanie anulowane. Podczas sesji Nesė w styczniu, lipcu i sierpniu, angielski prawna oferowana jest zawsze, niezależnie od liczby studentów, którzy zarejestrują. W przypadku odwołania będą miały pełny zwrot. Należy pamiętać, że ukończenie poziomu 7 lub początkowego umieszczenia na poziomie NESE 8 jest zobowiązany do podjęcia tego kursu.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w The New England School of English »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
4 - 48 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,778 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację