Rozwijaj kompetencje i uczciwość

Praktyka RIBA Professional Practice Part 3 to ostatnia część profesjonalnego szkolenia studenta architektonicznego i zwieńczenie minimum siedmioletnich studiów akademickich i doświadczenia zawodowego.

Kurs opiera się na doświadczeniu zawodowym i wiedzy zdobytej przez studentów w tym okresie i ma na celu pomóc im zdobyć odpowiednie umiejętności, wiedzę i umiejętności, aby pokazać profesjonalne kompetencje i uczciwość.

Kurs jest akredytowany przez Radę Rejestrów Architektów i Królewski Instytut Brytyjskich Architektów, a studenci, którzy odnieśli sukces, mogą ubiegać się o rejestrację jako architekt z ARB i czarterową przynależnością do RIBA.

Profesjonalna praktyka architektoniczna jest realizowana poprzez zróżnicowany i coraz szerszy zakres działań, często o sprzecznych wymaganiach. Architekci muszą być w stanie poruszać się w szerokim spektrum ograniczeń prawnych, regulacyjnych, ustawowych i handlowych oraz działać etycznie i uczciwie w celu dostarczania i przekazywania odpowiednich i skutecznych profesjonalnych usług klientom, interesariuszom i szerszemu społeczeństwu.

Praktyka RIBA Professional Practice Part 3 pomaga uczniom być świadomymi, rozważać i działać zgodnie z tymi odmiennymi aspektami, wspierając ich architektoniczne aspiracje i umiejętności.

Po co stosować RIBA Professional Practice Part 3 w LSBU?

 • W przypadku CPD można prowadzić indywidualne lub wielokrotne wykłady, w zależności od zapoznania się lub odświeżenia, bez zdawania egzaminu.
 • Ustanowiony i poinformowany kurs Professional Practice i egzamin, rekomendowany przez RIBA.
 • Różnorodność w nauczaniu i wsparciu: 20 wykładów ekspertów i praktyków, grupowych i indywidualnych lekcji, wzajemnego uczenia się i recenzji, przygotowania do egzaminu, interaktywnego odgrywania ról i symulowanych profesjonalnych wywiadów.
 • Mniejsze rozmiary kohort promujące i ułatwiające większe zaangażowanie i uczestnictwo w kursie zaprosiły wykładowców i innych studentów na kurs.
 • Wsparcie w zakresie doświadczenia zawodowego, w tym monitorowanie PEDR.
 • Kurs w niepełnym wymiarze godzin, który można ukończyć w ciągu 10 miesięcy, z zastrzeżeniem odpowiedniego doświadczenia zawodowego i osiągnięcia odpowiednich standardów w drodze egzaminu.

Akredytacje

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Moduły

Kurs składa się z następujących modułów.

 • Seria wykładów i egzamin
 • Case study i zapisy doświadczenia zawodowego
 • Ocena kariery i profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna

Możliwość zatrudnienia

Ostateczną kwalifikacją w badaniu architektury jest część 3, w której 5 lat kształcenia akademickiego i minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe są skrystalizowane i ocenione zgodnie z minimalnymi standardami określonymi przez zawód dla kompetencji i postępowania architekta.

Praktyka RIBA Professional Practice Part 3 jest zalecana przez ARB i zatwierdzana przez RIBA, a cykle walidacji zapewniają, że treść kursu i jego wyniki pozostają całkowicie aktualne i zachowują ścisłą zgodność z praktyką zawodową. Kurs został pochwalony przez RIBA w jego ponownym zatwierdzeniu w 2018 roku.

Podczas gdy uniwersytet nie ma środków, aby zapewnić sytuację gospodarczą w kraju i na świecie zagwarantuje zatrudnienie, absolwenci ukończą go pod koniec tego kursu, ma to na celu uczynienie ich konkurencyjnymi w zatrudnieniu.

Służba na rzecz zatrudnienia

Jesteśmy Uniwersytetem Roku dla Absolwenta Zatrudnienia już drugi rok z rzędu - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018, 2019.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Profesjonalne linki

Profesjonalna akredytacja

Pomyślne ukończenie kursu i zaliczenie wszystkich części RIBA Professional Practice Part 3 umożliwia kandydatom zarejestrowanie się jako architekt z tablicą rejestracyjną architektury (ARB) i dołączenie do RIBA jako czarterowany członek.

Profesjonalna organizacja członkowska Royal Institut of British Architects (RIBA) wspiera architekturę lepszymi budynkami, społecznościami i środowiskiem. RIBA zapewnia wskazówki dotyczące standardów zawodowych, szkoleń, wsparcia i uznania, które stawiają członków na całym świecie u szczytu swojej profesji.

Biuro Rejestracji Architektów (ARB) jest organem statutowym Zjednoczonego Królestwa i prowadzi rejestr architektów, dzięki czemu absolwenci naszych kursów są kompetentni do wykonywania zawodu.

Niedawni gościnni wykładowcy

 • Matthew Borowiecki i Elaine Stowell z ARB, kontekst dla praktyki
 • Stephen Brookhouse, Zarządzanie architekturą i budownictwem
 • Derek Tatnall, zamówienia na budowę, kontrakty JCT i kwestie dotyczące ścian partyjnych
 • Frank Woods, odpowiedzialność zawodowa i rozwiązywanie sporów

Nauczać i uczyć

Studenci są wspierani przez całe studia poprzez szereg podejść do nauczania i uczenia się. Małe grupowe samouczki zapewniają wysoki poziom kontaktu ze studentami, aby pomóc w opracowaniu ich studiów przypadków i przeglądach ich doświadczeń. Dalsze wsparcie zapewniane jest poprzez duże seminaria grupowe, samouczki i warsztaty fabularne, w których można odgrywać role.

Studenci są zachęcani do tworzenia nieformalnych grup badawczych z innymi, którzy planują przystąpić do egzaminu części 3. Dyrektor kursu zapewni kontakty na początku kursu, ale indywidualni kandydaci powinni podjąć inicjatywę w tworzeniu takich grup, które są znane jako przydatne w dzieleniu się doświadczeniem i zrozumieniu zagadnień związanych z praktyką, zapewniając wzajemne wsparcie w rewizji egzaminów i wysiłku skupienia w sprawie priorytetów.

Oprócz wsparcia oferowanego przez pracowników akademickich i techników w szkole, Uniwersytet oferuje szereg usług, które pomagają w nauce wsparcia potrzeb.

Zespół Umiejętności dla Uczenia się (S4L) jest oddziałem Centrum Informowania o Badań Naukowych (CRIT). Zespół zapewnia elastyczną obsługę wszystkim studentom zapisanym na LSBU i wspiera rozwój umiejętności akademickich oraz zwiększa wydajność akademicką i zawodową, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Nasze praktyki akademickie, rozwój języka angielskiego oraz przepisy dotyczące matematyki i statystyki są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli.

Wymagania wstępne

Kurs i egzamin są otwarte dla studentów, którzy uzyskali kwalifikacje ARB / RIBA Część 1 i Część 2 lub ich odpowiedniki uznane przez Radę Rejestracyjną Architektów.

W chwili przystąpienia do egzaminu kandydaci powinni niedawno ukończyć co najmniej 24-miesięczne odpowiednio zarejestrowane doświadczenie zawodowe pod bezpośrednim nadzorem specjalisty pracującego w branży budowlanej, które powinno obejmować co najmniej 12 miesięcy pracy w EOG, kanał Wyspy lub Wyspa Man, pod bezpośrednim nadzorem architekta.

Jak złożyć wniosek

Studenci zagraniczni

Wnioskodawcy międzynarodowi (spoza kraju / UE) powinni śledzić nasz międzynarodowy sposób stosowania przewodnika.

Instrukcje dla kandydatów do domu / UE

Tryb

Studenci studiów podyplomowych i studenci studiów powinni aplikować za pośrednictwem naszego dedykowanego systemu aplikacji. Pełne informacje na ten temat znajdują się w sekcji Jak aplikować dla studentów studiów podyplomowych i naszej sekcji Jak aplikować dla studentów badawczych.

Nocleg

Studenci powinni jak najszybciej złożyć wniosek o zakwaterowanie w London South Bank University (LSBU), po złożeniu oferty miejsca na jednym z naszych kursów akademickich. Przeczytaj więcej o ubieganiu się o zakwaterowanie w LSBU.

Finanse

Warto zastanowić się, jak opłacić czesne za studia i koszty utrzymania, podczas gdy nadal ubiegasz się o miejsce do nauki. Pamiętaj - nie musisz czekać na potwierdzone miejsce na kursie, aby rozpocząć ubieganie się o finansowanie studenckie.

Podyplomowe Usługi Aplikacyjne

Zarezerwuj sesję z jednym z naszych specjalistycznych doradców podyplomowych. Podczas jednej sesji doradczej doradzą Ci na studiach podyplomowych w LSBU, które pasują do Twoich zainteresowań i doświadczenia.

Przygotuj się, aby zacząć

Pomagamy naszym studentom przygotować się na uniwersytet jeszcze przed rozpoczęciem semestru. Aby dowiedzieć się, kiedy należy złożyć wniosek o zakwaterowanie w LSBU lub o finansach studenta, przeczytaj kartę Jak aplikować na ten kurs.

Witaj w tygodniu

Przed rozpoczęciem kursu wyślemy ci informacje o tym, co musisz zrobić przed przyjazdem i podczas pierwszych kilku dni w kampusie. Możesz przeczytać o tym procesie na naszych stronach powitalnych.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja February 22, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
1 rok
Zaoczne
Cena
2,800 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Data końcowa
Czerwiec 5, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 5, 2020