Praktyka zawodowa RIBA Część 3

London South Bank University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Praktyka zawodowa RIBA Część 3

London South Bank University

Ten popularny i wysoko renomowany kurs działa od ponad trzydziestu lat. Kurs oferuje rygorystyczny i etyczny kurs praktyki zawodowej, który ma być kompatybilny z wieloma modelami biznesowymi i skalami biur architektonicznych.

Kurs składa się z serii 18 wieczornych wykładów odbywających się co tydzień od godziny 18.30 w środy. W trakcie kursu studenci są przygotowywani indywidualnie, przygotowując ich 10 000 słów Studium przypadku, ich 2000 słów oceny kariery i ich PEDR (rekord rozwoju doświadczenia zawodowego), monitorowany przez dyrektora kursu części 3.

Kurs części 3 jest zatwierdzony przez RIBA i zalecany przez Radę Rejestrów Architektów. Odpowiednio wykwalifikowani kandydaci, którzy przejdą część 3 Professional Practice Examination (i mają co najmniej dwuletnie uprawnione doświadczenie zawodowe) mogą ubiegać się o przyznanie licencji architektonicznej, aby zarejestrować się jako architekci i dołączyć do Royal Institute of British Architects jako czarterujący członek.

Kandydaci, którzy nie posiadają uznanej części 2 w architekturze mogą chcieć odbyć kurs dydaktyczny jako działalność CPD i poprawić swoją wiedzę o praktyce zawodowej w Wielkiej Brytanii. W tym przypadku nie będą oni kwalifikować się do ubiegania się o część 3 egzaminu RIBA.

Ten kurs będzie składał się z cotygodniowych wieczornych wykładów o godzinie 18:30 w środy.


Akredytacje


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

Kurs rozpoczyna się osiemnastotygodniowym wieczornym wykładem, uzupełnionym o tutoriale, seminaria przypadku i grupy studyjne.

Celem tego kursu jest przygotowanie studentów architektury, którzy mają RIBA część 2 (i odpowiednie doświadczenie zawodowe), którzy zgłosili się do RIBA część 3 Professional Practice Examination. Kurs Professional Practice obejmuje istotne i istotne obszary programu Professional Practice zalecanego przez RIBA, w tym; aktualne prawodawstwo budowlane, planowanie, prawo umów, rodzaje kontraktów budowlanych, zarządzanie architekturą, praktyką i budownictwem, kontrola finansowa, zarządzanie przedsiębiorstwem, odpowiedzialność zawodowa i rozwiązywanie sporów.

Na cztery tygodnie przed egzaminem pisemnym odbywa się seminarium przygotowujące do egzaminu, które ma na celu poprowadzenie uczniów do egzaminu i "gra w grę kontraktową" zapoznaje ich z działaniami kontraktu JCT.

  • seria wykładów i egzamin
  • studium przypadku
  • ocena kariery i profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna


Możliwość zatrudnienia

Kurs Professional Practice jest odpowiedni dla kandydatów, którzy chcą przygotować się do egzaminu RIBA część 3 lub dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć praktykę zawodową, ponieważ odnosi się ona do architektury w ramach Programu doskonalenia zawodowego. Aby powtórzyć, kandydaci, którzy chcą wziąć udział w zajęciach w ramach CPD, nie będą mogli przystąpić do egzaminu części 3.

Następujące firmy niedawno sponsorowały swoich pracowników na tym kursie:

Foster i Partnerzy, EPR, Hamiltons, Hawkins \ Brown, Squire i Partnerzy, Alianci i Morrison, Broadway Malyan, Sheppard Robson, Terry Farrell, Tangram, Porphyrios Associates, Grimshaw, Fletcher Priest Architects oraz Rogers Stirk Harbour Partnership.


Usługa zatrudnienia

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

  • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
  • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Wymagania wstępne

Odpowiedni dla brytyjskich studentów architektury, którzy zdali obie uznane części 1 i 2 RIBA i ukończyli uprawnioną praktykę zawodową jako część swojego dyplomu i podyplomowych kwalifikacji - lub dla zagranicznych studentów / architektów, którzy mają uznanie ARB (Arbeits Registration Board) równoważności kwalifikacji spoza Zjednoczonego Królestwa do obu części 1 i 2 RIBA.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 11, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
12 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
2,800 GBP
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą