Film Studies Level

Będziesz pogłębić zrozumienie, wrażliwość i przyjemność z filmu, z początku 20 wieku do dnia dzisiejszego. Możesz również przyjrzeć się, jak działa przemysł. Studia filmowe jest to temat, który będzie w stanie skutecznie łączyć z żadną inną mieszanką przedmiotów. W oglądać szeroki wybór filmów, będzie rozwijać umiejętności obserwacji, analizy krytycznej, osobistą refleksję, praktyczne umiejętności tworzenia filmów i pisania, które są wysoko cenione przez uczelnie i pracodawców. Badania Film jest przedmiotem dla studentów, którzy podejmują prawdziwą przyjemność w filmach i filmowej.

Zawartość kursu

Cztery urządzenia są badane, dwa dla AS i dwa więcej do pełnego poziomu. Ten poziom zapewnia gruntowne podstawy w tej dziedzinie. Będziesz badać obszary, takie jak techniki filmowej, filmu, kina brytyjskiego i światowego kina niezależnego. Nacisk w pierwszym roku jest odkrywanie, jak historie filmowe powiedział i jak działa przemysł. W drugim roku, będzie badać dalsze teksty i nacisk zostanie położony na patrząc na różnych gatunkach i odkrywania różnych sposobów produkcji i czytania tekstów filmowych, jak i poza Hollywood. Będziesz poszerzać i rozwijać swoje umiejętności intelektualne w tym temacie. Dowiesz się, jak jasno komunikować i pisać płynnie, i będzie dyskutować i oglądać wiele filmów, obejmujących różne gatunki. Będziesz zachęcać do aktywnego udziału w debacie na temat tekstów i rozwijać uznanie alternatywnych krytycznych poglądów.

Wymagania kwalifikacyjne

Wnioskodawcy wymagają minimum 38 punktów Przeciętny wynik GCSE, matematyki i języka angielskiego w klasach A * - C oraz co najmniej trzy inne GCSE z naszej określonym zakresie przedmiotów GCSE. Wnioskodawcy wymagają również zadowalające odniesienie.

Wymagania wstępne międzynarodowa

IELTS 5.5, High School Certyfikat klasy C lub powyżej (lub odpowiednik).

Czas trwania i dostawy

Poziom kwalifikacji jest oczywiście czas osiągnąć pełnego przez okres dwóch lat. W pierwszym roku można studiować modułów i w drugim roku będziesz studiować moduły A2. Rok zaczyna się we wrześniu i trwa do początku lipca.

Progresja

A Poziomy mogą prowadzić do ciekawych możliwości w szkolnictwie wyższym oraz niektórych praktycznych aspektów oczywiście są dobre przygotowanie do pracy.

Dodatkowe informacje

Będziemy chcieli, aby mieć własne kopie zestawów tekstów, aby pisać własne notatki i komentarze do nich - koszt jest niewielki. Będziesz mieć również okazję wziąć udział w wizytach i konferencjach, które znamy wzbogaci przyjemność z filmoznawstwa kinowych. Egzamin Zarząd jest WJEC. Specyfikacja jest filmoznawstwa 2181/3181.

Ten kurs jest dostarczane w naszym centrum Kingston Hall Road.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Kingston College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin