Read the Official Description

Poziom Badania biznes

Będzie rozwijać dobre zrozumienie zagadnień biznesowych i uzyskania umiejętności niezbędnych do uruchomienia własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się, jak osoby uzyskanie finansowania na rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej oraz w jaki sposób istniejące przedsiębiorstwa odpowiedzi na szanse i zagrożenia. Studiując Business Studies Poziom pomoże rozwijać wiele umiejętności, takich jak analizy i oceny danych liczbowych i pisemnych, które są umiejętności cenionych przez uniwersytety i oczywiście przez swojego przyszłego pracodawcę. Business Studies jest przedmiotem dla studentów, którzy mają interes w tworzeniu własnej działalności gospodarczej lub którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak duże firmy, takie jak Microsoft działają.

Treść kursu

Cztery urządzenia są badane, dwa dla AS i dwa więcej do pełnego poziomu. Zawartość AS koncentruje się na uruchamianiu i zarządzaniu firmą.

  • Mieszkanie 1 koncentruje się na wyzwaniach związanych z rozpoczęciem nowej działalności gospodarczej, w szczególności uzyskania odpowiedniego finansowania.
  • Unit 2 koncentruje się na zarządzaniu istniejącego przedsiębiorstwa, w szczególności poziomu zatrudnienia planowania. Nacisk w drugim roku jest na ocenie strategii biznesu do radzenia sobie z zmieniającym się świecie.
  • Jednostka 3 dotyczy strategii dużych firm wykorzystujących w planowaniu polityki finansów, marketingu i rekrutacji.
  • Unit 4 koncentruje się na jak przedsiębiorstwa reagować na zmieniające się możliwości i zagrożeń.

Będziesz poszerzać i rozwijać swoje umiejętności intelektualne w tej sprawie; dowiesz się, jak analizować dane finansowe, jak skonstruować argument i jak ocenić skutki realizacji różnych projektów biznesowych. Większość ocen są oparte na rzeczywistych studiów przypadku, a więc będzie się spodziewać, by przeczytać o wydarzeniach biznesowych w gazetach i czasopismach, a do oglądania programów biznesowych, takich jak "The Apprentice" i "Dragons Den". Nie ma zajęć dla tej kwalifikacji.

Wymagania kwalifikacyjne

Minimum 38 punktów za średni wynik GCSE, matematyki i języka angielskiego w klasach A * -C dodatkowo co najmniej trzech innych GCSE z naszej określonym zakresie przedmiotów GCSE i zadowalającym odniesienia.

Wymagania wstępne międzynarodowa

IELTS 5.5, High School Certyfikat klasy C lub powyżej (lub odpowiednik).

Czas trwania i dostawy

Poziom kwalifikacji jest oczywiście czas osiągnąć pełnego przez okres dwóch lat. W pierwszym roku można studiować modułów i w drugim roku będziesz studiować moduły A2. Rok zaczyna się we wrześniu i trwa do początku lipca.

Progresja

Business Studies łączy dobrze z wielu przedmiotów na poziomie, w tym A statystyki i informatyki. Stopni Biznes są powszechnie dostępne i są jednymi z najbardziej popularnych tematów na uniwersytecie; Wiele uniwersytetów oferuje opcje łącznie. Przyszłość w świecie korporacji działalności lub być może w mniejszym przedsiębiorczości wymaga umiejętności, to dostarcza.

Dodatkowe informacje

Izba egzaminu jest AQA. Specyfikacja jest AS / Poziom Business Studies AQA 2,13 tysięcy.

Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by Kingston College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019