Read the Official Description

Język angielski i literatura Level

Angielski jest przedmiotem dla studentów, którzy biorą przyjemność w czytaniu tekstów zarówno dziennikarskie i literackie. Jeśli lubisz czytać, to będzie prawdopodobnie twój ulubiony przedmiot.

Będzie rozwijać swoje zadowolenie i zainteresowanie tekstów literackich i nie-literackich i poszerzyć swoją wiedzę i zrozumienie szerokiego zakresu pisania całej przestrzeni wieków. Język angielski i literatura jest popularny rdzeń podlega i będzie w stanie połączyć się z żadną inną mieszanką przedmiotów. Będzie rozwijać ważne umiejętności, takie jak krytyczna analiza i pisania, które są wysoko cenione przez uniwersytety i przez przyszłego pracodawcę.

Treść kursu

Będziesz badać trzy główne teksty obejmujące prozy i dramatu i różnych tekstów literackich z nie wszystkich gatunków. Nacisk w pierwszym roku jest na badaniu mowy, analizując techniki pisarza i produkuje własne teksty w twórczy sposób. W drugim roku można studiować trzy kolejne teksty, a nacisk zostanie położony na porównanie tekstów i tworzenie nowych tekstów. W ramach tego, będzie pełne niezależne badanie na dwóch tekstów do oceny zajęć. Będziesz poszerzać i rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie intelektualnej, nauczyć się jasno komunikować i pisać płynnie, i będzie dyskutować i czytać różne teksty. Będziesz zachęcać do aktywnego udziału w debacie na temat tekstów i rozwijać uznanie umiejętności wykorzystywane do tworzenia skutecznego pisania. Jest jedna jednostka zajęć w drugim roku kursu, który jest 40% znaków A2.

Wymagania kwalifikacyjne

Minimum 38 punktów za przeciętny wynik GCSE, matematyki, języka angielskiego i literatury angielskiej grup zaszeregowania A * -C dodatkowo co najmniej dwóch innych GCSE z naszej określonym zakresie przedmiotów GCSE i zadowalającym odniesienia.

Wymagania wstępne międzynarodowa

IELTS 5.5, High School Certyfikat klasy C lub powyżej (lub odpowiednik).

Czas trwania i dostawy

Poziom pełny kurs jest w pełni osiągnięty w czasie w ciągu dwóch lat; w pierwszym roku studiować moduły jak i w drugim roku moduły A2. Lokalizacja: Kingston Hall Road Centrum.

Progresja

Język angielski i literatura poziom może prowadzić do wielu różnych możliwości w szkolnictwie wyższym i jest idealną opcją do wyboru dla szerokiego i zrównoważonego wprowadzenie do studiów uniwersyteckich.

Dodatkowe informacje

Izba egzaminu jest AQA, Specyfikacja jest angielski język i literatura 2720. Możesz znaleźć więcej informacji na www.aqa.org.uk. Będziemy chcieli, aby mieć własne kopie zestawów tekstów, aby napisać własne uwagi i komentarze w nich; ich koszt jest niewielki. Będziesz mieć również okazję wziąć udział w wizytach i konferencjach, które znamy wzbogaci przyjemność z tematu teatralnych.

Ten kurs jest dostarczane w naszym centrum Kingston Hall Road.

Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by Kingston College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019