Filter
Powiązany program
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Co to ​​jest Associate Degree?

Associate Degree jest wyższe wykształcenie oferowane na uczelniach technicznych, społecznych, szkół i uczelni, które zwykle trwa około dwóch lat. W niektórych krajach, stowarzyszonej stopnia może być przyznana po uczeń uzupełnia pierwsze dwa lata licencjat. Niektóre konwencjonalne rodzaje stowarzyszonych stopni są Associate of Arts (AA) stopni, Associate of Science (AS) stopni i Associate of Applied Science (AAS) stopni. Kojarzy stopni są wymagane wyższe wykształcenie w niektórych dziedzinach zawodowych, podczas gdy w innych sektorach zapewniają przewagę nad tymi bez dyplomu.

Jakie są korzyści z robienia Associate Degree?

Istnieje wiele korzyści z podjęciem kojarzy studiów.Pierwsze kojarzy stopnia oferuje uczniowi doświadczenie uczelni przez dwa lata. To tworzy bardziej zaawansowanej wiedzy w tej dziedzinie fachowej naciskiem, jak również przyczynia się do tworzenia znaku. Associate Absolwenci studiów są często bardziej pożądane niż te bez dyplomu szkolnictwa wyższego, a także może mieć prawo do wyższego wynagrodzenia. Pracodawcy uznają pogłębionej znajomości i lepsze zrozumienie tematu, że pochodzi z nadzwyczajnego badania poziomu stopnia.

Czego uczymy się kojarzy stopnia?

Associate studia są oferowane w szerokim zakresie specjalizacji w większości dyscyplin akademickich. Istnieje kojarzą stopni w technologii, biznesu, sztuki, nauki humanistyczne, społeczne i Nauk Przyrodniczych. Associate studia oferowane są w szkołach na całym świecie.Na przykład, może chcieć uzyskać stowarzyszonej stopnia w Dekoracji Wnętrz i Wzornictwa w Australii, lub Associate of Science w prawnej pomocy w USA.

Jaki rodzaj doskonalenia zawodowego można oczekiwać z Associate Degree?

Uzyskanie kojarzy stopnia może mieć istotny pozytywny wpływ na swoich perspektyw zawodowych - od konkurencyjności w poszukiwaniu pracy do lepszego wynagrodzenia i kwalifikacji do awansu. Firmy mogą być bardziej skłonni rozważyć ofertę na promocji od pracy zawodowej z doświadczeniem, jeśli mają one również stopień. Kojarzy stopni też otworzyć drzwi do dalszego kształcenia wyższego, jak niektórzy kredytów stopnia może być przekazać do licencjata i na programie magisterskim.

Ile to będzie kosztować, aby wziąć Associate Degree?

Koszty związane z kojarzy stopnia różnią się od jednego kraju do drugiego i jednej szkoły do ​​drugiej. Koszt czesnego mogą się różnić w zależności od przedmiotu stopniu jednostki stowarzyszonej. Ważne jest, aby zebrać informacje na temat kosztów studiów stowarzyszony podczas dokonywania wyboru, z którym kojarzy stopnia jest właśnie dla Ciebie. Możesz skontaktować się ze szkołą, oferując jednostki stowarzyszonej studiów wyboru, aby uzyskać więcej informacji na temat cen za studia, inne koszty i ewentualne wsparcie finansowe może być podana (w formie stypendiów i pomocy).

Dlaczego warto wziąć Associate Degree Online?

 

Biorąc kojarzy online stopnia może otworzyć drzwi do szkolnictwa wyższego dla tych, którzy nie będą w stanie się uczyć w inny sposób, z powodu konfliktów harmonogramu lub lokalizacji.Associate Degree online programy wykorzystania technologii e-learning, aby przynieść wam klasę w swoim domowym biurze lub gdziekolwiek jesteś. Praca wokół napięty harmonogram może wydawać się trudne, ale badanie stopnia kojarzy online jest zaprojektowany, aby pomóc Ci zrealizować swoje cele, nie rezygnując na innych zobowiązań. Nauczyciele mogą komunikować się bezpośrednio z uczniami w nadzwyczajnych programów studiów w Internecie. Rezultatem udanego przejścia w jednostce stowarzyszonej stopnia programu online jest sam stopień w pełnym wymiarze czasu w kampusie studenci uzyskania.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Lake Tahoe Community College

Program Wilderness Education w Lake Tahoe Community College oferuje zajęcia akademickie na terenie Sierra Nevada. Nasze kursy rzucają wyzwanie uczniom, aby uczyć się nie ... [+]

Program Wilderness Education w Lake Tahoe Community College oferuje zajęcia akademickie na terenie Sierra Nevada. Nasze kursy rzucają wyzwanie uczniom, aby uczyć się nie tylko książek, ale także naturalnego krajobrazu. Ponieważ nauka i życie są zintegrowane z polem, nasze kursy zapewniają możliwość rozwoju intelektualnego i osobistego. Poszukujemy studentów z ciekawością świata przyrody, chęci do ciężkiej pracy oraz umiejętności podróżowania i nauki we współpracy w plenerowej scenerii.

Certyfikat lub certyfikat Wilderness Education ma na celu przygotowanie studentów do stania się teoretycznie i technicznie kompetentnymi specjalistami od dzikiej przyrody, którzy mogą wykorzystać swoje umiejętności jako liderów na świeżym powietrzu w różnych grupach i środowiskach w świecie, w którym rośnie populacja i ograniczone zasoby dzikiej przyrody. Program zapewnia zrównoważoną podstawę dla wszystkich aspektów edukacji dzikiej przyrody / rekreacji na świeżym powietrzu. Studenci zdobędą podstawowe kompetencje w zakresie aktywności na świeżym powietrzu, umiejętności pierwszej pomocy dzikiej przyrody, empirycznej teorii wychowania, dynamiki grupy, teorii i umiejętności przywódczych oraz świadomości ekologicznej. Nacisk kładzie się na integrację pracy naukowej i umiejętności technicznych. Ukończenie studiów jest odpowiednie dla studentów zorientowanych na zewnątrz i dążących do indywidualnego wzbogacenia i rozwoju.... [-]

Stany Zjednoczone South Lake Tahoe
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Seward County Community College

Business Administration zapewnia studentom kursy, aby dowiedzieć się, jak planować, organizować, kierować, kontrolować i koordynować operacje organizacji i jej głównych d ... [+]

Business Administration zapewnia studentom kursy, aby dowiedzieć się, jak planować, organizować, kierować, kontrolować i koordynować operacje organizacji i jej głównych działów.

Program zarządzania biznesem w SCCC przygotowuje studentów do różnych zawodów i staży w sektorze biznesowym i zapewnia im pełne wyposażenie w kontynuację edukacji w czteroletniej instytucji w zakresie rachunkowości, administracji biznesowej, ekonomii, zarządzania, marketingu, biznesu międzynarodowego, hotelu / Zarządzanie restauracją i wiele innych.

[-]
Stany Zjednoczone Liberal
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Elyon College

Program dyplomowy marketingu cyfrowego rozpoczyna się od wprowadzenia krajobrazu marketingu cyfrowego, zdobycia fundamentalnej wiedzy na temat jego podstawowych zasad, a ... [+]

CO NAUCZ SIĘ

Stand Zrozumienie kluczowych pojęć cyfrowych, jak zmieniło zachowanie klientów i implikacje dla twojej roli i szerszego biznesu. Goals Osiągaj cele biznesowe, rozumiejąc, jak tworzyć, wdrażać i mierzyć kampanie cyfrowe, które angażują się i konwertują. The Zrozumienie znaczenia kanałów i strategii cyfrowych oraz umiejętność korzystania z SEO, płatnych wyszukiwań, treści, reklam i e-maili w celu zwiększenia zaangażowania klientów.

[-]
Stany Zjednoczone Brooklyn
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Wallace State Community College

Celem programu informatycznego jest przygotowanie studentów do pracy w przemyśle lub biznesie, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska komputerowego dla małych firm. Pro ... [+]

Informacje o programie

Celem programu informatycznego jest przygotowanie studentów do pracy w przemyśle lub biznesie, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska komputerowego dla małych firm. Program oferuje cztery opcje: Cyber ​​Security / Computer Forensic Technology, Programowanie, Wsparcie oprogramowania (Help Desk) oraz Internet / Networking Technology.

Specjaliści ds. Bezpieczeństwa komputerowego mogą planować, koordynować i wdrażać zabezpieczenia informacyjne organizacji. Pracownicy ci mogą zostać poproszeni o edukację użytkowników w zakresie bezpieczeństwa komputerowego, instalowania oprogramowania zabezpieczającego, monitorowania sieci pod kątem naruszeń bezpieczeństwa, reagowania na cyberataki, aw niektórych przypadkach gromadzenia danych i dowodów, które będą wykorzystywane w ściganiu cyberprzestępczości. Odpowiedzialność specjalistów ds. Bezpieczeństwa komputerowego wzrosła w ostatnich latach, ponieważ nastąpił znaczny wzrost liczby cyberataków na dane i sieci.... [-]

Stany Zjednoczone Hanceville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Snow College

Snow College kontynuuje oferowanie stopnia Associate of Pre-Engineering (APE) studentom, którzy planują przenieść się na uniwersytet i uzyskać tytuł licencjata w każdej z ... [+]

Program inżynieryjny

Snow College kontynuuje oferowanie stopnia Associate of Pre-Engineering (APE) studentom, którzy planują przenieść się na uniwersytet i uzyskać tytuł licencjata w każdej z tradycyjnych dziedzin inżynierii. Ten dwuletni stopień wymaga podkreślenia zajęć z inżynierii, matematyki i nauk fizycznych, z mniejszą liczbą ogólnych wymagań edukacyjnych niż Associate of Science (AS) lub Associate of Arts (AA). Przewiduje się, że student będzie również zdobywał dyplom AS w czasie studiów w Snow College , ale potrzebne będą dodatkowe zajęcia, aby uzupełnić równowagę wymagań kształcenia ogólnego w tym stopniu.

Wyniki

Studenci, którzy ukończą specjalność inżynieryjną w Snow College , powinni wykazać się praktyczną znajomością teorii i zasad fizyki w dziedzinie mechaniki Newtona, grawitacji, elektryczności i magnetyzmu, ruchu fal i optyki fizycznej; znają standardowe metody analizy matematycznej, w tym trygonometrię i geometrię analityczną, rachunek różniczkowy i całkowy, macierze i algebrę liniową oraz rozwiązania równań różniczkowych; zrozumieć rolę chemii w naszym fizycznym i biologicznym środowisku, ponieważ dotyczy ona struktury atomowej i molekularnej, praw termodynamiki i sposobu wymiany energii między systemami; może skutecznie pracować w grupie, aby osiągnąć cel i wnieść znaczący wkład w jej wynik; potrafi łączyć wiedzę z zakresu fizyki i chemii, a także analityczne umiejętności matematyczne, aby znaleźć rozwiązania problemów technicznych, które przynoszą korzyści społeczeństwu; może wykorzystywać komputer do przechowywania i przetwarzania danych technicznych, zdalnego dostępu do informacji przez Internet oraz jako narzędzie obliczeniowe związane z procesem inżynieryjnym; poczuj uznanie dla świata fizycznego i praw, które nim rządzą, ciesz się pięknem matematyki i elegancji teorii fizycznych, doceniaj znaczenie etyki zawodowej praktykowanej przez inżynierów, którzy wykorzystują swoją... [-]

Stany Zjednoczone Ephraim
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Management and Technology

ASHS wymaga pomyślnego ukończenia 60 godzin zaliczeń na poziomie niższym (student pierwszego roku i drugi rok nauki). ASHS kładzie duży nacisk na ogólne kursy edukacyjne, ... [+]

O

ASHS wymaga pomyślnego ukończenia 60 godzin zaliczeń na poziomie niższym (student pierwszego roku i drugi rok nauki). ASHS kładzie duży nacisk na ogólne kursy edukacyjne, które zapewnią podstawy do przystąpienia do programu BSHS. Kursy ogólne mają na celu poszerzenie bazy edukacyjnej ucznia. Obejmują kursy w takich dziedzinach, jak komunikacja, angielski, rząd, historia, psychologia, socjologia, matematyka i statystyki. Student musi ukończyć co najmniej 15 godzin kredytowych w edukacji ogólnej, aby uzyskać stopień ASHS. Student musi również wypełnić 18 godzin kredytowych na kursach Homeland Security Core. Pozostałe kredyty, których nie obejmuje wymagane szkolenie ogólne lub podstawowe, będą składać się z zajęć fakultatywnych.... [-]

Stany Zjednoczone Arlington
Wrzesień 2019
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku
Southwestern Oregon Community College

Associate of Science, z naciskiem na Leśnictwa, zapewnia studentom wprowadzenie do wiedzy naukowej i technicznej związanej z dziedziny leśnictwa i gospodarki leśnej. ... [+]

Współpracownik SCIENCE LEŚNICTWA UWZGLĘDNIENIEM

Stopień Associate of Science, z naciskiem na Forest, zapewnia studentom wprowadzenie do wiedzy technicznej i naukowej związanej z leśnictwem i zarządzaniem leśnictwem. Ten zestaw zajęć spełnia wymagania dla stopnia Associate of Science, a także spełnia wymagania dotyczące niższego podziału na Oregon State University (OSU) dla licencjata nauk ścisłych w leśnictwie. Jest podpisana umowa przegubowa z Departamentem Leśnictwa na Oregon State University, która umożliwia studentom, którzy ukończyli ten stopień AS i dwa dodatkowe kursy, aby przejść do OSU jako junior w programie leśnym. Poza wymaganiami stopnia AS, studenci muszą brać kurs biologii leśnej (FOR 240) z OSU, który można zrobić online. Dodatkowo, studenci będą musieli wziąć kurs fizyka, który nie jest oparty na rachunku. Obecnie SWOCC nie oferuje, że oczywiście.... [-]

Stany Zjednoczone Coos Bay
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cégep de Lévis-Lauzon

Pomaganie ludziom: to jest powód ubezpieczenia i usług finansowych. Upstream, brokerzy, agenci i planiści, którzy doradzają klientom, oferując produkty dostosowane do ich ... [+]

Pomaganie ludziom: to jest powód ubezpieczenia i usług finansowych.

Upstream, brokerzy , agenci i planiści, którzy doradzają klientom , oferując produkty dostosowane do ich sytuacji finansowej i rodzinnej, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów finansowych lub uzyskać bezbłędną ochronę w przypadku trudności. W terenie likwidatorzy szkód, którzy przenoszą się na miejsce tragedii, biorą sprawy w swoje własne ręce i prowadzą dochodzenie . Za nimi subskrybenci , którzy opanowali statystyki , analizują pliki i działają jako zasób dla swoich kolegów.

W sercu wszystkiego: klienci. Rodziny, firmy, szkoły jogi, restauracje, festiwale; fenomenalna różnorodność . Nie można się nudzić!... [-]

Kanada Levis
Wrzesień 2019
French (Canada)
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bryan University

Kariera w dziedzinie technologii informatycznych szybko się rozwija, a Ty nie chcesz przegapić okazji do zarabiania na komputerowych systemach informatycznych - stopień N ... [+]

Kariera w dziedzinie technologii informatycznych szybko się rozwija, a Ty nie chcesz przegapić okazji do zarabiania na komputerowych systemach informatycznych - stopień Networking z Bryan University . Współpracując ze specjalistą ds. Technologii informatycznych na Bryan University , możesz dowiedzieć się, co musisz wiedzieć, aby awansować zawodowo i stworzyć solidne podstawy szkoleniowe dla swojej przyszłej kariery informatycznej.

Na kampusie lub online Associate of Applied Science stopnia w Computer Information Systems-Networking z Bryan University daje szeroki zakres umiejętności, których potrzebujesz, aby odnieść sukces. Dzięki kursom IT, od skryptów sieciowych po zarządzanie technologią informatyczną, będziesz gotowy znaleźć ścieżkę odpowiednią dla Ciebie - i uzyskać prawo do pracy. Nasi instruktorzy mają doświadczenie z pierwszej ręki i oferują cenne informacje i praktyczne strategie, które pomogą Ci odnieść sukces.... [-]

Stany Zjednoczone Tempe
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
70 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku
Santiago Canyon College

Wizją Departamentu Komunikacji jest dostarczenie pełnego zakresu ścieżek przygotowawczych, wzbogacania życia, świadectw i stopni dla uczniów z kraju i z zagranicy, studen ... [+]

Associate of Arts for Transfer: Communication Studies (30558)

The Associate in Arts in Communication Studies for Transfer degree zapewnia szkolenia w celu budowania i utrzymywania relacji osobistych i zawodowych poprzez skuteczną komunikację. Ukończenie studiów w zakresie komunikacji przygotowuje studentów do:

Komunikuj się z jasnością i dokładnością w różnych środowiskach

Działaj ze świadomością siebie wśród społeczności lokalnych i globalnych

Myśl krytycznie, twórczo i refleksyjnie

Dowiedz się więcej o sobie w relacjach zawodowych i interpersonalnych

Pomyślne ukończenie studiów magisterskich w dziedzinie komunikacji gwarantuje akceptację studenta do systemu California State University w celu uzyskania tytułu licencjata, w dziedzinie biznesu, przemysłu, administracji, opieki społecznej i / lub edukacji w takich dziedzinach, jak nauczanie, wystąpienia publiczne, doradztwo, prawo, ogłoszenia i public relations.... [-]

Stany Zjednoczone Orange
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Austin Community College

Projektanci i kreślarze wykorzystują programy CAD wspomagane komputerowo do planowania wszystkiego, od telefonów komórkowych po drapacze chmur. Uczniowie w tym programie ... [+]

O

Projektanci i kreślarze wykorzystują programy CAD wspomagane komputerowo do planowania wszystkiego, od telefonów komórkowych po drapacze chmur. Uczniowie w tym programie zdobywają doświadczenie dzięki programom do projektowania, takim jak AutoCAD, Revit, Cadence, Solidworks i innym. Kursy podejmowane na świadectwo może również liczyć na stopień Associate w różnych dyscyplinach.

Tytuły pracKierownicy ds. Architektury i inżynieriiArchitektoniczne kreślarzeCivil DraftersProjektanci komercyjni i przemysłowiElectrical DraftersElectronic DraftersMechanical Drafters

Analiza danych tradycyjnych i rynku pracy w czasie rzeczywistym (LMI) we współpracy z Emsi (Economic Modeling Specialists International), firmą CareerBuilder.... [-]

Stany Zjednoczone Austin
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northeast Wisconsin Technical College

Zarządzanie wydarzeniami to szybki, wymagający i nagradzający zawód. Zatrudnienie obejmuje różne sektory branżowe, takie jak przemysł wytwórczy, non-profit, hotelarstwo, ... [+]

Zarządzanie wydarzeniami to szybki, wymagający i nagradzający zawód. Zatrudnienie obejmuje różne sektory branżowe, takie jak przemysł wytwórczy, non-profit, hotelarstwo, technologie informacyjne, służba zdrowia, handel detaliczny lub rząd. Studenci uczą się bezcennych umiejętności planowania udanych spotkań i wydarzeń, marketingu za pośrednictwem mediów społecznościowych, umów, negocjacji, zarządzania projektami, rozwoju partnerstwa, pozyskiwania funduszy i wiele więcej! Będąc absolwentem programu Event Management, będziesz przygotowany do pracy w charakterze organizatora spotkań i podróży, menadżera wydarzeń, organizatora ślubów, kierownika ds. Usług spotkań, koordynatora ds. Marketingu wydarzeń, organizatora wydarzeń festiwalowych, koordynatora funduszy, konferencji i planisty targów oraz koordynator gastronomii.... [-]

Stany Zjednoczone Green Bay
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Gateway Technical College

Komunikacja graficzna to wspaniała kariera dla twórczo myślących ludzi, którzy również lubią komputery i technologie. Chociaż narzędzia projektowania zmieniły się z pióra ... [+]

Komunikacja graficzna to wspaniała kariera dla twórczo myślących ludzi, którzy również lubią komputery i technologie. Chociaż narzędzia projektowania zmieniły się z pióra i papieru na komputery i oprogramowanie, pomysły i umiejętności artystyczne są nadal ważne. Jeśli jesteś osobą kreatywną i posiadającą techniczne umiejętności, ta kariera jest dla Ciebie.

Program Graphic Communications w Gateway Technical College to dwuletni program studiów stowarzyszonych oferowany w kampusach Racine i Elkhorn. Studenci mają również możliwość ukończenia całości lub części programu online, co daje studentom wygodę w obchodzeniu się z ich harmonogramem. Po uzyskaniu stopnia Associate, studenci mogą realizować szereg certyfikatów, które koncentrują się na obszarach takich jak fotografia cyfrowa i publikacje cyfrowe.... [-]

Stany Zjednoczone Elkhorn Racine
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Henry Ford College

Associate in Business w zarządzaniu łańcuchem dostaw obejmuje planowanie, organizowanie, prowadzenie i kontrolę wszystkich materiałów, zasobów i informacji związanych z p ... [+]

Opis

Associate in Business w zarządzaniu łańcuchem dostaw obejmuje planowanie, organizowanie, prowadzenie i kontrolę wszystkich materiałów, zasobów i informacji związanych z pozyskiwaniem, przetwarzaniem i dystrybucją produktów, które stanowią wartość dodaną dla konsumenta hurtowego lub detalicznego.

Koncentruje się na globalnej koordynacji i współpracy z partnerami, dostawcami, pośrednikami i zewnętrznymi dostawcami logistyki, aby zaspokoić lub przewyższyć ciągle zmieniające się potrzeby klienta.

Wyniki nauczania w programie

Po pomyślnym ukończeniu tego programu studenci powinni być w stanie:

Zdefiniuj zarządzanie łańcuchem dostaw (SCM) i zademonstruj wiedzę, aby myśleć krytycznie i móc oceniać i projektować strategie SCM niezbędne do wspierania globalnych decyzji strategicznych firmy.Oceń strategie i procedury zakupowe, wybór dostawców, outsourcing i strategie negocjacyjne, analizę cen i kosztów.Oceń wymiary zarządzania operacjami, które obejmują projektowanie, dostawę, produkcję i dostawę towarów i usług dla klientów.Podsumuj pięć sposobów transportu, porównując ich charakterystykę operacyjną i usługową, strukturę kosztów i aktualne wyzwania.Rozwijanie wiedzy niezbędnej do zostania pracownikiem pierwszej linii w XXI wieku w zarządzaniu łańcuchem dostaw i logistyką.Zdaj dwa certyfikaty uznawane w kraju wydane przez Manufactures Skill Standards Council (MSSC) - certyfikaty Certified Logistics Associate (CLA) i Certified Logistics Technician (CLT).Możliwości zawodoweMenadżer Obsługi KlientaMiędzynarodowy kierownik logistykiMenedżer kontroli zapasówInżynier ds. LogistykiKierownik LogistykiSprzedawca usług logistycznychMenedżer oprogramowania logistycznegoMenedżer materiałówKierownik produkcjiPurchasing ManagerAnalityk łańcucha dostawKonsultant łańcucha dostawMenedżer łańcucha dostawSystems Support ManagerMenedżer transportuKoordynator zapasów zarządzany przez dostawcęKierownik ds. Operacji magazynowychNarażenie zawodowe / ryzyko... [-]
Stany Zjednoczone Detroit
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Benjamin Franklin Institute of Technology

Społeczność akredytowanych szkół online plasuje nasz program wśród 50 najlepszych programów w USA na edukację mechaniczną. ... [+]

.

Wszyscy członkowie Automotive Faculty są certyfikowanymi przez ASE technikami samochodowymi. Departament oferuje również studencki rozdział SAE.

Associate of Science (AS) w branży motoryzacyjnej

Przemysł motoryzacyjny oferuje ekscytujące i satysfakcjonujące kariery dla osób, które są zainteresowane diagnostyką i naprawą elementów mechanicznych i obwodów komputerowych / elektrycznych. Ponadto kariery te w znacznym stopniu przyczyniają się do czystszego środowiska i bezpieczeństwa ogółu społeczeństwa. Ta branża nie ogranicza się do samochodów, ponieważ obejmuje szerokie spektrum, które obejmuje morskie, ciężkie ciężarówki, sprzęt terenowy, pojazdy rekreacyjne i stacjonarne elektrownie. Absolwenci programu Automotive Technology są przygotowywani do zatrudnienia w branży motoryzacyjnej jako technicy, mechanicy, specjaliści jednostek, diagnostycy emisji i wydajności, kierownicy działów i przedstawiciele producentów.... [-]

Stany Zjednoczone Boston
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku