Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Finanse

Jeśli dopiero zaczynasz studia College, następnie Associate Degree może być dla Ciebie. Ten program studiów licencjackich trwa zwykle dwa lata. Zazwyczaj studenci zarabiają ten stopień w szkole technicznej lub junior college; jednak istnieją cztery lata uniwersytety, które oferują tego stopnia.

Co to jest Associate Degree in Finance? Ten licencjat kształci studentów w zakresie umiejętności finansowych potrzebnych na świecie korporacji. W trakcie programu, uczniowie klas finansowania i związane z działalnością gospodarczą. Istnieją programy na całym świecie, dzięki czemu studenci, aby wybrać jeden w zależności od ich potrzeb. Niektóre programy pozwalają uczniom badać on-line, aby mogli pracować w tym samym czasie. Inne wymagają uczniów do szkoły na terenie kampusu.

Istnieje wiele unikalnych korzyści mają kojarzy stopnia w dziedzinie finansów. Umiejętności finansowe są ważne w świecie biznesu. Z tego stopnia, będzie można stworzyć świetny fundament dla dalszej nauki.Większość studentów także zajęcia się wciągające, i czuć, że są bardzo satysfakcjonujące.

W zależności od tego, gdzie wybrać do szkoły, koszty będą się różnić. Ponieważ istnieje tak wiele szkół, które oferują tego programu, zaleca się, aby skontaktować się ze szkołą jesteś zainteresowany uczestnictwem. Mogą one dostarczyć informacji na temat kosztów czesnego i innych opłat.

Po przejściu z Associate Degree w finansach, można wpisać w miejscu pracy. Ludzie, którzy wybierają tę drogę często pracują w działach finansowych w firmach na całym świecie. To jest wspólne dla grads finansów do pracy analityków i księgowych. Jednak wiele osób nadal szkoła, nauka umiejętności i zarabiać więcej dodatkowych stopni, aby pomóc im uzyskać lepszą pracę w miejscu pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany exceling w świecie finansów, a następnie dyplom wyższej uczelni może być świetnym pierwszym krokiem. Upewnij się, aby wybrać program, który jest właśnie dla Ciebie.Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Usługi finansowe i ubezpieczenia

Cégep de Lévis-Lauzon
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Kanada Levis

Pomaganie ludziom: to jest powód ubezpieczenia i usług finansowych. Upstream, brokerzy, agenci i planiści, którzy doradzają klientom, oferując produkty dostosowane do ich sytuacji finansowej i rodzinnej, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów finansowych lub uzyskać bezbłędną ochronę w przypadku trudności. [+]

Pomaganie ludziom: to jest powód ubezpieczenia i usług finansowych.

Upstream, brokerzy , agenci i planiści, którzy doradzają klientom , oferując produkty dostosowane do ich sytuacji finansowej i rodzinnej, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów finansowych lub uzyskać bezbłędną ochronę w przypadku trudności. W terenie likwidatorzy szkód, którzy przenoszą się na miejsce tragedii, biorą sprawy w swoje własne ręce i prowadzą dochodzenie . Za nimi subskrybenci , którzy opanowali statystyki , analizują pliki i działają jako zasób dla swoich kolegów.

W sercu wszystkiego: klienci. Rodziny, firmy, szkoły jogi, restauracje, festiwale; fenomenalna różnorodność . Nie można się nudzić!... [-]


Technik w zarządzaniu i finansach

Campus FP
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

W tym cyklu szkoleń można przygotować do zorganizowania i przeprowadzenia administrowanie i zarządzanie personelem, operacji gospodarczych i finansowych oraz informacji i doradztwa dla klientów lub użytkowników, zarówno w sektorze publicznym, prywatnym, w zależności od wielkości i aktywności firma i agencja, zgodnie z celami określonymi, zasad wewnętrznych i przepisów prawa. [+]

Cele

W tym cyklu szkoleń można przygotować do zorganizowania i przeprowadzenia administrowanie i zarządzanie personelem, operacji gospodarczych i finansowych oraz informacji i doradztwa dla klientów lub użytkowników, zarówno w sektorze publicznym, prywatnym, w zależności od wielkości i aktywności firma i agencja, zgodnie z celami określonymi, zasad wewnętrznych i przepisów prawa.

Program kursu

Moduły profesjonalne Pierwszy rok

Komunikacji i obsługi klienta (200h). Zarządzanie dokumentami prawnymi i biznesowymi (135H). Angielski (160h). automatyki biurowej i przetwarzania informacji (200h). kompleksowy proces biznesowego (200h). zasobów ludzkich i społecznej odpowiedzialności biznesu (105h). ... [-]