Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Magisterskie

Absolwenci, którzy szukają więcej szkoleń po ich licencjat ma wiele opcji. Podyplomowe programy świadectwa są jednym z nich.

Jakie są podyplomowe certyfikatów?

Studia podyplomowe certyfikat jest przeznaczony dla studenta, który ukończył szkolenie stopnia licencjackich i chce mieć dalsze kształcenie w dziedzinie, bez dalszego stopnia. Krótsze i bardziej przystępne niż studia podyplomowe, mogą to być odpowiedź na różne potrzeby edukacyjne.

Jakie są korzyści z Biorąc Postgraduate Certificate?

Studia podyplomowe świadectwa oferują studentom szansę zagłębić się nieco głębiej w obszarze ich studiował, bez potrzeby wykonywania kolejnego stopnia. To daje lepsze zrozumienie i znajomość tematu.

Ile kosztuje Weź Postgraduate Certificate?

Koszt certyfikatów podyplomowych jest zazwyczaj niższa niż koszt studiów podyplomowych, ale rzeczywiste koszty będą się różnić w zależności od szkoły i miejscu wybranym.

Jaki rodzaj kariery Poprawy można się spodziewać z Postgraduate Certificate?

Po otrzymaniu certyfikatu podyplomowy, studenci mogą liczyć większe możliwości rozwoju kariery poprzez awanse, podwyżki płac i lepszych stanowisk w firmie ze względu na ich większą wiedzę na ich obszarze zawodowym. Więcej szkoleń pracownik ma, lepiej wyposażone, że pracownik jest do obsługi trudniejsze zadania w firmie.

Dlaczego Weź Postgraduate Certificate online?

Studia online certyfikatu postrgraduate pozwala spędzać mniej czasu w szkole, a jednocześnie otrzymaniu szkolenia potrzebujesz.

Gdzie Weź Postgraduate Certificate?

Można znaleźć podyplomowe studia na większości uniwersytetów i wielu uczelniach. Szukać szkoły, która oferuje podyplomowe studia dla swoich najlepszych możliwości.

Jak ubiegać się o Certyfikat Podyplomowego?

Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Podyplomowe świadectwo ukończenia edukacji: pośrednia nauka fazy

Cornerstone Institute
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat January 2019 Republika Południowej Afryki Cape Town + 1 więcej

Celem tego programu jest zaspokojenie rosnącej potrzeby profesjonalnych nauczycieli w Południowej Afryce. Podyplomowe świadectwo w dziedzinie edukacji (PGCE) Średniozaawansowany program nauczania jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zostać wykwalifikowanymi nauczycielami w fazie pośredniej po ukończeniu odpowiedniego trzyletniego dyplomu lub uznanego dyplomu krajowego. [+]

Certyfikat rejestracyjny nr 2001 / HE08 / 006. NQF 7; SAQA ID: 99724. (135 KREDYTÓW)

Celem tego programu jest zaspokojenie rosnącej potrzeby profesjonalnych nauczycieli w Południowej Afryce. Podyplomowe świadectwo w dziedzinie edukacji (PGCE) Średniozaawansowany program nauczania jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zostać wykwalifikowanymi nauczycielami w fazie pośredniej po ukończeniu odpowiedniego trzyletniego dyplomu lub uznanego dyplomu krajowego.

Warunki przyjęćKandydat musi spełnić wszystkie wymagania licencjata (lub zatwierdzonego dyplomu minimum 360 punktów na poziomie 6 NQF) z uczelni publicznej lub prywatnej akredytowanej przez uznany lokalny lub zagraniczny organ akredytujący przed rozpoczęciem studiów akademickich. rok.Wcześniejsze studia licencjackie (lub zatwierdzony dyplom) muszą zapewniać szeroką bazę wiedzy odpowiednią do nauczania w fazie pośredniej (IP), tj. Języka angielskiego, języka afrykańskiego i dwóch przedmiotów nauczania IP, na poziomie 5 NQF (studia wyższe na poziomie pierwszego roku) lub poziom NQF 6 (poziom drugiego roku studiów). Przedmiotami nauczania IP są matematyka, nauka i technologia, nauki społeczne i umiejętności życiowe;Posiadacze dyplomów wielodyscyplinarnych (lub zatwierdzonych dyplomów) bez głównego przedmiotu w jednej dziedzinie związanej z nauczaniem mogą zostać dopuszczeni do programu, pod warunkiem, że dyscypliny stanowią podstawę wymagań w zakresie uczenia się w OD, a przedmioty podlegające nauczaniu są przekazywane do NQF 5 lub NQF 6;Posiadacze ukierunkowanych tytułów (lub zatwierdzonych dyplomów), które nie posiadają odpowiednio szerokiej bazy wiedzy lub odpowiedniej specjalizacji z przedmiotu IP, mogą być zobowiązani do jednoczesnego zapisania się na przedmioty nauczania (minimum 5 KRK) podczas zapisywania się do PGCE IP.Zaangażowanie czasuJeden rok w pełnym wymiarze godzin;Dwa do trzech lat w niepełnym wymiarze godzin;W kampusie.... [-]

Podyplomowe świadectwo zarządzania

London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 tygodnie February 2019 Wielka Brytania London

Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności zarządzania i poprawić swoje szanse na zatrudnienie, nasze Podyplomowe Certyfikaty w Zarządzaniu są idealne dla Ciebie. 12-tygodniowy program zawiera również możliwości odbycia staży w brytyjskich organizacjach dla kandydatów, którzy mają prawo do pracy w Wielkiej Brytanii. [+]

Podyplomowe świadectwo zarządzania

Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności zarządzania i poprawić swoje szanse na zatrudnienie, nasze Podyplomowe Certyfikaty w Zarządzaniu są idealne dla Ciebie. 12-tygodniowy program zawiera również możliwości odbycia staży w brytyjskich organizacjach dla kandydatów, którzy mają prawo do pracy w Wielkiej Brytanii. Program pozwoli Ci połączyć cztery kursy w oparciu o Twoje cele zawodowe, wybierając spośród:

• Przedsiębiorczość

• Zarządzanie projektem

• Międzynarodowy biznes

• Strategiczne zarządzanie przedsiębiorstwem

• Techniki rozwoju biznesu

• Zarządzanie i przywództwo

... [-]

Studia podyplomowe w badaniu rynku (PGPMR)

Northpoint Centre of Learning
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 11 miesięcy July 2019 Indie India Online

Zadaniem badania rynku (MR) jest zapewnienie kierownictwu odpowiednich, dokładnych, wiarygodnych, aktualnych i aktualnych informacji. Konkurencyjne środowisko marketingowe i wciąż rosnące koszty związane ze słabym podejmowaniem decyzji wymagają, aby badania rynkowe dostarczały wiarygodnych informacji. [+]

Northpoint Centre of Learning

Ten program został zaprojektowany i przeprowadzony we współpracy z Nielsen, światowym liderem w zakresie globalnych informacji i pomiarów, badań rynku, wglądów i danych na temat tego, co ludzie oglądają, słuchają i kupują. Zadaniem badania rynku (MR) jest zapewnienie kierownictwu odpowiednich, dokładnych, wiarygodnych, aktualnych i aktualnych informacji. Konkurencyjne środowisko marketingowe i wciąż rosnące koszty związane ze słabym podejmowaniem decyzji wymagają, aby badania rynkowe dostarczały wiarygodnych informacji. Rozsądne decyzje nie opierają się jedynie na intuicji, a nawet czystym osądzie. Menadżerowie marketingu podejmują liczne strategiczne i taktyczne decyzje w procesie identyfikacji i zaspokajania potrzeb klientów. Podejmują decyzje o potencjalnych możliwościach, wyborze rynku docelowego, segmentacji rynku, planowaniu i wdrażaniu programów marketingowych, wydajności marketingu i kontroli. Decyzje te komplikują interakcje między kontrolowanymi zmiennymi marketingowymi produktu, cen, promocji i dystrybucji. Dalsze komplikacje są dodawane przez niekontrolowane czynniki środowiskowe, takie jak ogólne warunki ekonomiczne, technologia, polityka publiczna i prawa, środowisko polityczne, konkurencja oraz zmiany społeczne i kulturowe. Kolejnym czynnikiem w tej mieszance jest złożoność konsumentów. Badania rynkowe pomagają kierownikowi marketingu powiązać zmienne marketingowe ze środowiskiem i konsumentami. Pomaga usunąć niepewność, dostarczając odpowiednich informacji o zmiennych marketingowych, środowisku i konsumentach. W przypadku braku odpowiednich informacji reakcja konsumentów na programy marketingowe nie może być rzetelnie i dokładnie przewidziana. Program studiów podyplomowych Northpoint w dziedzinie badań rynkowych, prowadzony przez naszego współpracownika i lidera branży, firmę Nielsen, rozwija cię jako odpowiedzialnego menedżera i eksperta od spostrzeżeń. ... [-]


Specjalista studiów podyplomowych w kuchni ognia

Culinary Institute of Barcelona
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 miesięcy January 2019 Hiszpania Barcelona

Ceramika, rzeźba, szkło .... istnieje wiele dyscyplin artystycznych, w których ogień odgrywa kluczową rolę. Kuchnia to kolejna. [+]

Ceramika, rzeźba, szkło .... istnieje wiele dyscyplin artystycznych, w których ogień odgrywa kluczową rolę. Kuchnia to kolejna. Zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio, a od czasów starożytnych w kuchni używano ognia: jest on głównym składnikiem, a zarazem najtrudniejszym, który czasami nie ma znaczenia ani uwagi, na którą zasługuje. Nie bez powodu kuchenki znajdują się w sercu każdej kuchni.

Płomień palnika tnącego, ciepło otwartego grilla, gotowanie w piecu-BBQ, piece na wolnym powietrzu i sztuka palenia to różne techniki i metody radzenia sobie z ogniem wymagającym wykwintnej nauki. Jednak gotowanie próżniowe i niskie temperatury otwierają także szeroką gamę możliwości dla naszych kuchni. Płomień pieca opalanego drewnem lub pieca parowego, moc pieców, a nawet kuchenki mikrofalowej. Nie chodzi tylko o to, jak używany jest ogień, ale także o różnych temperaturach, które dają nam szeroki wachlarz kulinarnych uczuć.... [-]


Świadectwo podyplomowe w neurobiologii uczenia

Ponce Health Sciences University
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok February 2019 Portoryko Ponce

Ten program certyfikacji szkoli nauczycieli, studentów i profesorów, aby rozumieli i stosowali zasady neuronauki i neuropsychologii w pracy z uczniami oraz w celu wdrożenia środowisk edukacyjnych opartych na tych zasadach. Obejmuje to szczegółowe instrukcje, aby uczyć dzieci z trudnościami w uczeniu się i zaburzenia rozwoju układu nerwowego, takich jak autyzm, Aspergera, Attention Deficit Disorder i upośledzeniem umysłowym.

[+]

Zatwierdzone przez Radę Edukacji w Puerto Rico (CE) Ten program certyfikacji szkoli nauczycieli, studentów i profesorów, aby rozumieli i stosowali zasady neuronauki i neuropsychologii w swojej pracy ze studentami oraz w celu wdrożenia środowisk edukacyjnych opartych na tych zasadach. Obejmuje to szczegółowe instrukcje, aby uczyć dzieci z trudnościami w uczeniu się i zaburzenia rozwoju układu nerwowego, takich jak autyzm, Aspergera, Attention Deficit Disorder i upośledzeniem umysłowym. Program dotyczy również potrzeby psychologa i innych pracowników szkoły zainteresowane w tworzeniu zaawansowanych i rozszerzoną wiedzę na temat stosowania zasad neurobiologii uczenia ich pracy klinicznej z dziećmi. Psycholog przyjęta do programu z jednolitym tle na podstawach biologicznych zachowań może bezpośrednio zarejestrować w wybieralnym NSL 0503 Pediatric Ocena neuropsychologiczna Oczywiście dostarczanie zaawansowanych umiejętności oceny w szkole i placówkach klinicznych.... [-]


Po ukończeniu matury w informatyce

Tufts University - School of Engineering
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu January 2019 Stany Zjednoczone Medford

Program informatyczny po ukończeniu matury zapewnia uczniom utalentowanym, wysoce zmotywowanym i posiadającym co najmniej tytuł licencjata, przygotowanie do nowej kariery lub pracy dyplomowej w zakresie informatyki. [+]

Program informatyczny po ukończeniu matury zapewnia uczniom utalentowanym, wysoce zmotywowanym i posiadającym co najmniej tytuł licencjata, przygotowanie do nowej kariery lub pracy dyplomowej w zakresie informatyki. Skoncentrowany, rygorystyczny program studiów, odpowiadający niewielkiemu programowi z dziedziny informatyki, przygotowuje osoby do rozpoczęcia nowej kariery w zaawansowanej technologii lub kontynuowania studiów podyplomowych.

Wymagania aplikacyjne:

- Opłata za zgłoszenie

- Wznów / CV

- Osobiste oświadczenie

- Oficjalny TOEFL lub IELTS, jeśli dotyczy

- Transkrypty

- 1 List polecający

[-]

Post-baccalaureate in Studio Art

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Stany Zjednoczone Medford

[+]

BADANIA WIZUALNE I KRYTYCZNE (HISTORIA SZTUKI)

Wszyscy studenci po studiach licencjackich biorą udział w kursie historii sztuki, odbywającym się w semestrze wiosennym lub jesiennym.

SEMINARIUM PO SKŁADOWANIU BAKALII

[-]

Podyplomowe praktyce wydajność muzyczne

KASK & Conservatorium / School of Arts Gent
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Belgia Ghent

Ukończony tytuł magistra muzyki, ale wciąż chcą zwiększyć swoje umiejętności i mają widoki otworzyły? Nasz program studiów podyplomowych występ muzyczny akcji Practice właśnie taką chęć do doskonałości. [+]

Ukończony tytuł magistra muzyki, ale wciąż chcą zwiększyć swoje umiejętności i mają widoki otworzyły? Nasz program studiów podyplomowych występ muzyczny akcji Practice właśnie taką chęć do doskonałości.

Jako muzyk wykonujący (indywidualnej lub zespołowej), masz możliwość poświęcić rok na jasno określonej artystycznego projektu badawczego pod kierownictwem jednej lub więcej wydziału w Konserwatorium w Gandawie. Instruktorzy są specjalistami w praktyce wydajność, muzykolodzy i mistrzowie w sztuce.

Poprzez dobrze zdefiniowanego projektu badawczego swoją uwagę na interpretacja i wykonanie praktyce starej lub nowej muzyki. Firma specjalizuje się w rozwoju i testowania nowych metod wykonania na podstawie historycznej, muzykologicznych i osobistym dochodzeniu artystycznej. Oprócz prowadzenia własnego artystyczny projekt badawczy, w ramach Pięknych w segmencie Practice programu, jesteś dokładnie aktywna w świecie sztuk scenicznych. Tutaj Ghent School of Arts pomaga doprowadzić cię w kontakcie z jego rozległej sieci partnerów zawodowych. Wreszcie, można umieścić własne badania w szerszej perspektywie, biorąc udział w specyficznych, koncentruje się dochodzenie.... [-]


Podyplomowe świadectwo w tworzeniu polityki UE

Institute for European Studies (IES), Vrije Universiteit Brussel
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 24 miesięcy July 2019 Belgia Brussels + 1 więcej

Ciesz się elastycznością nauczania online, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat instytucji europejskich, prawa europejskiego i ogólnie europejskiego procesu decyzyjnego! Ten podyplomowy certyfikat jest idealny dla profesjonalistów w pełnym wymiarze godzin lub studentów z dziennym harmonogramem. [+]

Program 1- lub 2-letni: 5 modułów UE online

Program w pigułce:

5 modułów online online (od września), a następnie (lub poprzedzonych) 2-tygodniową letnią szkołą w Brukseli i Wiedniu (lipiec)

Ty wybierasz datę rozpoczęcia (lipiec lub wrzesień), a także opcję czasu (pełny etat = 1 rok, część etatu = 2 lata)

Idealny dla profesjonalistów pracujących w pełnym wymiarze godzin lub dla studentów z harmonogramem dziennymOrganizowane przez Centrum Doskonałości im. Jeana Monneta na progu głównych instytucji UE Ma dedykowaną stronę internetową:

Bardziej dopracowany opis:

Od 2014 r. IES oferuje Podyplomowe świadectwo w zakresie kształtowania polityki europejskiej , opracowane i opracowane przez ekspertów z UE i e-learningu. Certyfikat ten jest równoważny 25 punktom ECTS i łączy zarówno Szkołę Letnią IES, jak i moduły UE, w ten sposób obejmując podejście Blended-Learning. Pakiet obejmuje dwutygodniowe intensywne nauczanie połączone z elastycznością modułów online.... [-]


University of Nottingham Podyplomowe Studium Edukacji (Międzynarodowe)

Stafford Global
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie United Arab Emirates Online Arabia Saudyjska Saudi Arabia Online Bahrajn Bahrain Online Egipt Egypt Online Irak Iraq Online Jordania Jordan Online Kuwejt Kuwait Online Oman Oman Online Liban Lebanon Online Sudan Południowy Juba Sudan Khartoum Jemen Sana'a Libia Tripoli + 25 więcej

Podyplomowe świadectwo edukacji (międzynarodowe) [PGCEi] to niepełny program nauczania na odległość, skierowany do profesjonalnych nauczycieli pracujących w krajach innych niż Wielka Brytania. [+]

O programie

Podyplomowe świadectwo edukacji (Międzynarodowa) to niepełny program nauczania na odległość, stanowiący profesjonalne wzbogacenie dla nauczycieli pracujących w krajach innych niż Wielka Brytania.

PGCEi odnosi się do wszystkich programów. Koncentruje się na doskonaleniu indywidualnej praktyki nauczania poprzez krytyczną refleksję i badania nad praktyką. Umożliwia także porównanie metod nauczania w różnych krajach i opracowanie globalnego podejścia do edukacji.

Kurs składa się z bezpośredniego spotkania wprowadzającego, w którym spotkasz swojego nauczyciela z Nottingham i innych uczniów. Po nim następuje szkolenie online z indywidualnym wsparciem nauczyciela.... [-]


Studia podyplomowe z nauczania języka angielskiego jako języka obcego

International University of Catalonia
Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 miesięcy January 2019 Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Angielski jest jednym z głównych języków świata. Dlatego ważne uczniowie uczą się jak najmłodszych. Studia podyplomowe w UIC w Barcelonie, prowadzone w języku angielskim, będą szkolić Cię w zakresie włączenia języka angielskiego do nauczania i poprawy poziomu znajomości języka angielskiego na poziomie osobistym i zawodowym. [+]

Angielski jest jednym z głównych języków świata. Dlatego ważne uczniowie uczą się jak najmłodszych. Studia podyplomowe w UIC w Barcelonie, prowadzone w języku angielskim, będą szkolić Cię w zakresie włączenia języka angielskiego do nauczania i poprawy poziomu znajomości języka angielskiego na poziomie osobistym i zawodowym.

Cele

Podyplomowe studia w zakresie nauczania języka angielskiego jako języka obcego obejmują:

Zrozumienie głównych metodologicznych podejść do wielojęzyczności i dodatkowego nabywania języka.Poznanie procesów poznawczych i meta-poznawczych, które wpływają na akwizycję języka w języku obcym.Zdobywanie wglądu i odkrywania metodologicznych podejść do integracji języków obcych i treści (CLIL).Aby poszerzyć wiedzę w zakresie fonetyki zwracając uwagę na różne akcenty i wymieniając wymowę w klasie.Rozwijanie międzykulturowych kompetencji wymaganych od nauczycieli języka angielskiego jako obcego.Poznawanie i integrowanie kultury w nauczaniu języków obcych.Projektowanie materiałów dydaktycznych promujących naukę języków obcych z punktu widzenia komunikatywnego, interdyscyplinarnego.Zrozumienie procesów związanych z rozwijaniem umiejętności czytania ze zrozumieniem w ustawieniach wielojęzycznych.Poprawa strategii rozwijania i doskonalenia znajomości języka angielskiego u nauczycieli.Potencjalni studenci... [-]

Świadectwo ukończenia studiów magisterskich

Pan Africa Christian University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Kenia Nairobi

Program ten został ustanowiony w celu pomocy specjalistom w dziedzinach, które wymagają sporów i konfliktów, zdobywając głębsze, praktyczne umiejętności, aby lepiej zaangażować się w poszukiwanie pozasądowych rozliczeń. [+]

Podyplomowe świadectwo w dziedzinie pośrednictwa

Program ten został ustanowiony w celu pomocy specjalistom w dziedzinach, które wymagają sporów i konfliktów, zdobywając głębsze, praktyczne umiejętności, aby lepiej zaangażować się w poszukiwanie pozasądowych rozliczeń. Program jest inspirowany przez sąd w Kenii, który rozpoczął proces wdrażania programu Alternative Dispute Resolution (ADR), zapisanego w konstytucji (art. 159). Program ADR oznacza, że ​​wiele spraw będzie skierowanych do mediacji. Uniwersytet PAC udowodnił swoją zdolność do szkolenia skutecznych profesjonalistów w obszarach interwencji człowieka. Dlatego też trening Mediation oparty będzie na tym doświadczeniu.... [-]


Świadectwo podyplomowe w badaniach liberalnych

European College for Liberal Studies
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 36 miesięcy September 2019 Hiszpania Barcelona Belgia Brussels Madrid Szwajcaria Zürich Japonia Tokyo Antwerp + 8 więcej

Postgraduate Certificate in Liberal Studies (15 punktów) [+]

Nasze podyplomowe programy, każdy z różnymi wymaganiami programu oparte są na i są w pełni zgodne z ustalonymi europejskich i amerykańskich systemów edukacyjnych. Europejskie wytyczne dotyczące szkolnictwa wyższego są przedstawione w umowach Bolonii. Po minimalna liczba punktów została zdobyta, wniosek o studiach mogą być składane. Studia podyplomowe są zaawansowane programy akademickie dla absolwentów szkół wyższych, jak również dla profesjonalistów pracujących, które chcą realizować progresywną kariery w dziedzinie komunikacji i sztuk wyzwolonych. prawdziwie globalna społeczność Kolegium zapewnia szerokie możliwości dla studentów, aby realizować tematy naukowe zainteresowania i badań z naciskiem na globalizacji, komunikacji i szkolnictwa wyższego. Nie wszystkie programy są oferowane na wszystkich uczelniach.... [-]


PgCert Pathology Informatics and Business Application - Distance Learning

Queen's University Belfast
Online W niepełnym wymiarze czasu 5 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Belfast

[+]

NAUKA I NAUCZANIE

Na królowej, dążymy do dostarczania wysokiej jakości środowisko uczenia się, który osadza ciekawości intelektualnej, innowacji i najlepszych praktyk w zakresie uczenia się, nauczania i wsparcia dla studentów, aby umożliwić studentowi osiągnąć swój pełny potencjał naukowy.

Ten kurs jest dostarczany jako program nauczania na odległość. Nauczanie odbywa się w trybie online przy użyciu dostosowanego środowiska nauczania wirtualnego.

Ten program jest realizowany przez Distance Learning podczas drugiego semestru od lutego do czerwca.

WYMAGANIA WSTĘPNE

Wymagane minimum 2.2. Stopień honorowy lub równoważne kwalifikacje akceptowane przez uniwersytet w odpowiednim przedmiocie biologicznym. Dowody równoważnych kwalifikacji zawodowych (MBBS, BD lub BVSc) lub doświadczenia będą rozpatrywane indywidualnie. ... [-]


Podyplomowe energii i klimatu

University of Antwerp
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Belgia Antwerp

Globalna zmiana klimatu jest spowodowane głównie przez emisje wynikające z codziennego użytkowania energii. "Myśl globalnie, działaj lokalnie" jest konieczne do uruchomienia pilne i drastyczne zmiany. Wykorzystanie i rozwiązań energetycznych są lokalne, ale rynki i technologie są globalne. [+]

jest spowodowany głównie przez emisje wynikające z codziennego użytkowania energii. "Myśl globalnie, działaj lokalnie"Jest konieczne do uruchomienia pilne i drastyczne zmiany.

świeże pomysły, Nowe sposoby zbliżających się problemów i odkrycie nieprzetarte szlaki, - Z drugiej strony, Przepisy stałe fizyki i odwiecznych dążeń ludzkich istot ograniczyć swobodę działania.

Podyplomowe Energii i Klimatu jest , Wykłady skupić się na Energia dla przyszłości: Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii są badane od końcowego wykorzystania energii i usług perspektywy. Ale Przyszłość jest również niepewny: Tematy debaty polityczne są objęte dwóch wykładowców, rozbieżne w analizie i proponowanych rozwiązań. Ponadto Program koncentruje się na naszej wspólna przyszłość: Zachęca do szerokiego grona odbiorców, od uczonych nietechnicznych do certyfikowanych inżynierów, którzy są chętni, aby dowiedzieć się o nowych perspektyw i sposoby rozwiązania problemów energetycznych i klimatycznych.... [-]