Przeczytaj oficjalny opis

Naucz się mówić po portugalsku: Język jest uważana za bardzo wyrazisty i romantyczna i ma wiele słów podobnych do hiszpańskim i francuskim. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają natywne niezwykle środowisko nauczania, które będą rozwijać swoje umiejętności rozmowy i zbuduje swoje słownictwo. Stawiamy na język realnych sytuacjach życiowych, które można wykorzystać w codziennej konwersacji.

Online Kursy samokształcenie: Nasz Portugalski kurs online pomaga nauczyć się języka na własne wygody. Kurs obejmuje wszystkie umiejętności krytycznych do nauki języków obcych: czytanie, pisanie, słuchanie, mówienie, słownictwo, gramatykę i kulturę.

Dlaczego warto uczyć się Portugalski

Portugalski jest szóstym najczęściej używanym językiem na świecie. Mówi w całej Europie, Ameryce Południowej, Afryce i Azji i jest językiem urzędowym w ośmiu krajach. Poprzez naukę języka będzie w stanie komunikować się z ponad 200 milionów ludzi na całym świecie.

 • Business Opportunities: Język zyskuje na znaczeniu w świecie biznesu. Jest to jeden z języków urzędowych Unii Europejskiej i jest najczęściej używany w całej Brazylii, szybko powstającej gospodarki. Handel z Brazylią jest coraz bardziej gwałtownie, zwłaszcza w dziedzinie energii, półprzewodników, logistyki i infrastruktury. Język jest popyt w turystyce, międzynarodowych grup zawodowych i badawczych, jak również. Znajomość języka może dać Ci więcej możliwości pracy i biznesowych zarówno wewnątrz jak i poza granicami kraju.
 • Podróże: Język jest używany powszechnie w czterech kontynentach, a może dać Ci nieograniczone możliwości, aby zdobyć doświadczenie dojazdowej. Można zwiedzić imponujące zamki w Portugalii, rozległe wybrzeża Mozambiku lub niezrównane florę i faunę Brazylii i jej Amazon las, a jednocześnie skutecznie komunikować się z mieszkańcami.
 • Doświadczenie kultury: Czy to festiwale muzyczne Portugalii czy Brazylii karnawał taniec - odkryć żywe i kultura popularna na całym świecie z językiem. Jeżeli jesteś miłośnikiem sportu, można również korzystać Igrzyska Olimpijskie 2016 w Brazylii.

Poprawy ogólnej COMMUNICATION

Wybierz jedną z naszych kursów, począwszy od intensywnych do regularnego, weekendu, oprogramowanie, wirtualne i bardziej pracować na wszystkich czterech umiejętności; czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie.

Lepsze perspektywy zatrudnienia

Umiejętności portugalskich stają się coraz bardziej istotne w miejscu pracy. Nasze kursy i portugalskiej i portugalskich klas rozmowa może pomóc Ci stać się bardziej pewny za pomocą języka i iść do przodu w swojej karierze.

Wybierz opcję KURS najlepszą dla siebie

Kurs Portugalski GROUP

 • Interaktywne techniki nurkowe prowadzone przez doświadczonych native speakerów - 30 godzin kursu na okres od 5 do 7,5 tygodni - Rozmiar klasie średnio 12 'Wszystkie poziomy "oznacza, że ​​ten kurs jest dostępny w tym czasie i dacie każdym poziomie języka Starter z góry, z zastrzeżeniem minimalnej liczbie 4 studentów.

Ceny wykluczenia materiału nauki. Opłata rejestracyjna z AED 150 stosuje się do wszystkich nowych uczniów. Wszystkie kursy są w zależności od dostępności i warunków.

Portugalski prywatne / SEMI-prywatne Kursy

Elastyczny czas i lokalizacja - od 1 do 3 osób uczących

Kursy prywatne

 • One-to-One zajęcia z dedykowanego instruktora - szyte na miarę, aby dopasować do indywidualnych potrzeb - elastyczne czasy i lokalizacja - typowy przebieg w ciągu 20 godzin z możliwością podejmowania dodatkowych godzin w oparciu o potrzebie

Semi-prywatne kursy

 • 3/2 Uczniowie - Możliwość zarezerwowania prywatnego klasy dla małej grupy przyjaciół lub kolegów - szyte na miarę, aby dopasować do indywidualnych potrzeb - elastyczne czasy i lokalizację, aby dostosować harmonogram grupy 2-3 osób uczących się, na żądanie u Instytut - Typowe Oczywiście w ciągu 20 godzin z możliwością podejmowania dodatkowych godzin w oparciu o stawki potrzebie wykluczenia materiału nauki. Opłata rejestracyjna z AED 150 stosuje się do wszystkich nowych uczniów. Wszystkie kursy są w zależności od dostępności i warunków.

Opłata za transport AED 750 dotyczy kursów 20-godzinnych podjętych poza Instytutem.

Portugalski WIRTUALNE ZAJĘCIA

 • Platforma Łatwy w użyciu, nie umiejętności techniczne potrzebne - najwyższą elastyczność, platforma dostępna na wielu urządzeniach - Dołącz do grupy lub indywidualnej sesji w zależności od potrzeb - indywidualne uczenie się z międzynarodowym wykwalifikowanego instruktora

Portugalski KLASY samokształcenie

Osiągnąć następny poziom sukcesu języka w krótkim czasie z działaniami interaktywnymi i ciekawych porad kulturalnych. Nasze programy do samodzielnej nauki języków on-line są odpowiednie dla początkujących do zaawansowanych głośników.

 • 60+ JĘZYKI jedna platforma - nieograniczony dostęp on-line do 12 miesięcy; nauczyć się wielu języków lub specjalizują się w jednym
 • CENNE KULTURALNE TIPS - spostrzeżenia kulturalne zwiększą swoją wiedzę i uznanie języka
 • Elastyczne opakowania - Wybierz między pakietem indywidualnej lub grupowej jak najlepiej odpowiadał naszym potrzebom stylu życia
 • DOWIEDZ zawsze i wszędzie - dostępne za pośrednictwem wielu platform (pulpit) i urządzeń mobilnych
Program prowadzony przez:
Portuguese (Portugal)

Zobacz 18 więcej kursów w Eton Institute »

Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
20 - 30 godziny
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019