Przeczytaj oficjalny opis

1

Kensington and Chelsea College ma udaną historię dostarczanie kursów dokształcających dla dorosłych. Oferujemy szeroką gamę stacjonarnych i studiów niestacjonarnych w samym sercu Londynu.

Istnieje wiele powodów, dla często wracają do studia w późniejszym okresie życia, może po prostu chcą realizować nowe zainteresowania lub hobby, lub odebrać w którym zostało przerwane w szkole. Niezależnie od przyczyny, oferujemy szeroką gamę kursów odpowiednich dla uczenia się dorosłych i będzie wspierany przez swojego programu przez naszych doświadczonych pracowników i podtrzymujące.

Opis przedmiotu

"Poprawić swój angielski Twórczo" to kurs 2 tygodnie, która rozwija się po angielsku w otoczeniu Mody. Będziesz uczyć się angielskiego, a jednocześnie rozwijanie podstawowych umiejętności w zakresie technik mody i ilustracji, z nauczycielami specjalistycznych. Twój poziom powinien być B1-B2.

Wycieczki: 2 popołudnia w tygodniu (opcjonalnie).

To oczywiście jest dostępna dla obywateli EOG lub jakichkolwiek innych obywateli o Poziom 5 wizy lub innego rodzaju wizy, który pozwala studiować w Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy w stanie Ci pomóc w znalezieniu zakwaterowania.

Opłaty nie obejmują zakwaterowanie, podręczniki, posiłki, podróże, wizyty lub jakichkolwiek innych działań, które mogą być organizowane dla Ciebie.

Otrzymasz certyfikat stwierdzający nazwę kursu i Letnia Szkoła 2016.

Wszystkie kursy są zależne od zapotrzebowania studentów oraz kursy wymienione powyżej mogą ulec zmianie.

  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: pon-pt 09:00 - 12:00
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
300 GBP
Pełna opłata £ 300
Wg lokalizacji
Wg daty