Przeczytaj oficjalny opis

1

Sekcja Beauty Therapy of Kensington and Chelsea College opracował silną reputację jako pierwszy ośrodek szkoleniowy klasy.

Bardzo dobrze wyszkoleni i doświadczeni pracownicy uczą studentów w pełni wyposażonej salonie kosmetycznym. Studenci będą rozwijać nowe umiejętności i nauczyć się procedur klienta w przyjaznej, profesjonalnej i wspierającego środowiska. Wprowadzające, w niepełnym wymiarze czasu i znaczne kursy dają możliwość zdobycia kwalifikacji w ramach przygotowań do kariery w terapii kosmetycznym.

Opis przedmiotu

Chcesz nauczyć się podstawowych zasad makijażu aplikacji? Ten krótki kurs uczy o różnych typach skóry, najbardziej odpowiedni fundamentowych, właściwe stosowanie i pozycyjnych do różu, a także dwa makijaż oczu technik. Nie zapominajmy wykorzystanie liniowej płynny, stosowania tuszu do rzęs i szminki technik. Będziesz ćwiczyć na siebie jak również otrzymywać jałmużny, aby wspierać swoją naukę. Trzeba będzie zabrać ze sobą, chusteczki do twarzy, make-up szczotki, fundacja, przyciągające cienie, szminki, różu, kredka do oczu i tusz do rzęs.

  • Campus: Kensington Centre
  • Times: Śro 17:45 - 20:45
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 tygodnie
Zaoczne
Cena
227 GBP
Pełna opłata £ 118; Non-EU Opłata £ 227
Wg lokalizacji
Wg daty