$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Wielka Brytania kawalerów oferty.

Rok fundacja przygotowuje studentów do wprowadzenia pożądanego kierunku studiów. To trwa jeden rok i jest wstępem do programu w pełnym stopni. Różne kursy są wymagane, a po roku-długo węgielnego, studenci są w stanie dostać się do studia swojego wyboru.Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii… Czytaj więcej

Rok fundacja przygotowuje studentów do wprowadzenia pożądanego kierunku studiów. To trwa jeden rok i jest wstępem do programu w pełnym stopni. Różne kursy są wymagane, a po roku-długo węgielnego, studenci są w stanie dostać się do studia swojego wyboru.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Uniwersytety za dyplom licencjacki Wielka Brytania. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Wielka Brytania tutaj.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Zjednoczonym Królestwie
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Polecane Najnowsze Tytuł
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Tytuł

Brockenhurst College
Brockenhurst, Wielka Brytania

Pod koniec kursu będziesz w stanie: Oszacowanie Możliwości awansu Wymagania kwalifikacyjne

Pod koniec kursu będziesz w stanie: Oszacowanie Możliwości awansu Wymagania kwalifikacyjne -
Podstawowy rok
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

Brockenhurst College
Brockenhurst, Wielka Brytania

Oszacowanie Możliwości awansu Wymagania kwalifikacyjne *

Oszacowanie Możliwości awansu Wymagania kwalifikacyjne * -
Podstawowy rok
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia