$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Rok podstawą jest to, co pomaga studenta stać wprowadzony i poinformował o programie nadrzędnym. Jest to kurs, który trwa przez okres jednego roku i może pomóc przejście student z liceum na studia. Ten rodzaj pracy jest również doskonały dla tych, którzy nie spełniają wszystkich wymagań niezbędnych do zarejestrowania w kursach standardowych. Być może zastanawiasz się, co to je… Czytaj więcej

Rok podstawą jest to, co pomaga studenta stać wprowadzony i poinformował o programie nadrzędnym. Jest to kurs, który trwa przez okres jednego roku i może pomóc przejście student z liceum na studia. Ten rodzaj pracy jest również doskonały dla tych, którzy nie spełniają wszystkich wymagań niezbędnych do zarejestrowania w kursach standardowych.

Być może zastanawiasz się, co to jest Fundacja Rok w Visual Design? Jest to program jakości, który może dostarczyć jednego roku kredytu kolegium i lepsze wyczucie, czego można oczekiwać na pozostałą część swoich lat studenckich. Można skupić się na sztuce fizyczne, takie jak ceramika, fotografia i grafiki lub może wolisz uczyć się pracy z komputerem oraz 3D. Szeroki zakres projektu jest zazwyczaj przedstawiane więc można zbadać swoje interesy.

Celem programu Rok założenia jest zaspokojenie indywidualnych potrzeb w oparciu o to, co potrzebne do nauki.Powinieneś być w stanie zdobyć umiejętności organizacyjne i uzyskać lepsze wyobrażenie o tym, czy realizuje projekt wizualny jest właśnie dla Ciebie. Praca z profesorów i innych studentów zapewni Ci umiejętności interpersonalne, które mogą pomóc we wszystkich aspektach swojego życia.

Można spodziewać się mniej więcej taki sam dla fundamentu roku studiów tak jak na pierwszy rok w college'u lub na uniwersytecie. Ceny różnią się w zależności do jakiej szkoły chodzisz i jakim kraju się znajdujesz.

Istnieje wiele możliwości kariery, które staną się dostępne dla Ciebie, gdy zdecydujesz się na studia projektowania wizualnego. Możecie stać się dekoracyjnym projektant, koordynator moda, kierownik sklepu, projektant techniczny, ilustrator i projektant wnętrz. Może wolisz iść do projektowania oprogramowania lub marketingu korporacji, spółki non-profit lub agencji rządowej. Projektanci wizualne mogą znaleźć opcje dostępne na całym świecie.

Wybierając się do skorzystania z Rok założenia mogą okazać się korzystne dla kształcenia i przyszłej kariery. Aby dowiedzieć się więcej, poszukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Polecane Najnowsze Tytuł
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Tytuł
Leeds College of Art
Leeds, Wielka Brytania

Ten szanowany w kraju intensywny program jeden roku ma na celu przygotować się do kierunku studiów do wyboru: nasi uczniowie są bardzo wysoko oceniane przez najbardziej presti ... +

Ten szanowany w kraju intensywny program jeden roku ma na celu przygotować się do kierunku studiów do wyboru: nasi uczniowie są bardzo wysoko oceniane przez najbardziej prestiżowych szkół artystycznych, krajowym i międzynarodowym, 96% naszych studentów iść na studia na poziomie uniwersyteckim oraz następnie -
Podstawowy rok
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia