Filter
Podstawowy rok
Malta Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Malta kawalerów oferty.

Rok fundacja przygotowuje studentów do ukończenia bardziej zaawansowanego poziomu nauczania. Z wymaganych kursów, studenci uzyskać dobry pomysł, co życie będzie jak wtedy, gdy są one akceptowane w ich studia i zacząć realizować swoje marzenia.

Malta to mała, wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym, która leży na południe od Sycylii, we Włoszech. Malta promuje się powodzeniem jako całkowicie dwujęzyczna narodu na maltańskim i angielskim. Liczy się dla wielu instytucji edukacyjnych w pozostałej części świata, jako kraju, gdzie angielski jest językiem ojczystym i dlatego często nawet dotować studentów tam się go uczyć. Zdecydowana większość obywateli maltańskich mówić po angielsku w bardzo wysokim standardzie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Malta. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Malta tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

STC Higher Education

NCC Education's Level 3 International Foundation Diploma for Higher Education Studies (L3IFDHES) przeznaczony jest dla osób posługujących się językiem angielskim jako obc ... [+]

Międzynarodowy Rok Fundacji | Dyplom Poziom 3

Rok Fundacji Edukacji NCC

O

NCC Education's Level 3 International Foundation Diploma for Higher Education Studies (L3IFDHES) przeznaczony jest dla osób posługujących się językiem angielskim jako obcym, które starają się uzyskać kwalifikacje w szkolnictwie wyższym nauczane i oceniane w języku angielskim.

Ten dyplom Foundation to:

Cenne kwalifikacje przygotowujące do uniwersytetów, które umożliwiają kandydatom zademonstrowanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim (zarówno ogólnym, jak i akademickim) wraz z kluczowymi umiejętnościami z zakresu transferu, wiedzą o kulturze i zrozumieniem matematycznym, a także zrozumienie podstawowych pojęć z zakresu biznesu i ekonomii (obieralność biznesowa ) lub programowanie komputerowe (zajęcia komputerowe).... [-]

Malta Pembroke
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku