$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Kazachstan kawalerów oferty.

Rok fundacja może być częścią kierunku studiów w niektórych uczelniach. To trwa rok i jest zaprojektowany, aby dać studentom podstawy, które mogą oprzeć się, gdy są one realizację bardziej zaawansowanego poziomu.Kazachstan, oficjalnie Republika Kazachstanu, państwo w Azji Środkowej, z mniejszym zachodniej części rzeki Ural w Europie Wschodniej.Uniwersytety za dyplom licencjacki… Czytaj więcej

Rok fundacja może być częścią kierunku studiów w niektórych uczelniach. To trwa rok i jest zaprojektowany, aby dać studentom podstawy, które mogą oprzeć się, gdy są one realizację bardziej zaawansowanego poziomu.

Kazachstan, oficjalnie Republika Kazachstanu, państwo w Azji Środkowej, z mniejszym zachodniej części rzeki Ural w Europie Wschodniej.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Kazachstan. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Kazachstan tutaj.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Kazachstanie
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Polecane Najnowsze Tytuł
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Tytuł
Abai Kazakh National Pedagogical University
Almaty, Kazachstan

Kształcenie nauczycieli języków i literatury (język rosyjski i literatura w szkołach z nierosyjskim językiem wykładowym (rosyjski jako język obcy).

Kształcenie nauczycieli języków i literatury (język rosyjski i literatura w szkołach z nierosyjskim językiem wykładowym (rosyjski jako język obcy). -
Podstawowy rok
Studia dzienne
4 lat(a)
Język angielski, Rosyjski
Ośrodek kształcenia
Online