Podstawowy kurs barmański

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 5

Opis programu

Brak doświadczenia za barem? Nie ma problemu. Jeśli chcesz szybko wkroczyć w świat barmaństwa, ten kurs jest dla Ciebie.

Na tym kursie otrzymasz tydzień praktycznego szkolenia w barze od doświadczonych instruktorów. Pod koniec kursu będziesz mieć umiejętności i wiedzę potrzebne do wejścia na pozycję za barem, gdzie możesz wspiąć się na wyższy poziom.

Poznaj podstawy barmaństwa w jednym pełnym wrażeń tygodniu ...

Zdobądź cenne umiejętności

Zdobądź równowartość dwóch miesięcy barmańskiego doświadczenia w zaledwie tydzień. Po ukończeniu szkoły nie będziesz miał problemu z odegraniem roli w wielu pubach, barach i klubach na całym świecie.

Ciesz się praktycznym szkoleniem

Dzięki pięciogodzinnemu szkoleniu prowadzonemu przez instruktora dziennie oraz szeregowi sesji teoretycznych, warsztatów, testów napojów i nie tylko nauczysz się wszystkich niezbędnych umiejętności, które pozwolą ci pewnie pracować za barem.

Przeżyj niezapomniane wrażenia

Na tym kursie zyskasz znacznie więcej niż tylko umiejętności barmańskie. Poznasz grupę podobnie myślących ludzi z całego świata i będziesz mieć z nimi mnóstwo nowych doświadczeń. Po imprezie kończącej szkołę opuścisz EBS z przyjaciółmi i wspomnieniami, które będą trwać przez całe życie.

Podsumowanie kursu

Zdobądź ekwiwalent dwumiesięcznego doświadczenia w barze w zaledwie tydzień dzięki praktycznemu szkoleniu z doświadczonymi instruktorami. Na własnej stacji barowej opanujesz ponad 18 klasycznych przepisów na koktajle i kluczowe techniki. Po ukończeniu kursu nie tylko otrzymasz globalnie uznany certyfikat EBS - będziesz mieć także doświadczenie życia, poznawać ludzi o podobnych poglądach i tworzyć nowe wspomnienia. Należy pamiętać, że nasz podstawowy kurs barmański nie obejmuje szkolenia sprytnego ani dostępu do EBS MatchStaff, naszej internetowej platformy pracy, która łączy absolwentów EBS z najlepszymi pracodawcami hotelarskimi na całym świecie. Jeśli chcesz wziąć udział w bardziej kompleksowym programie barmańskim, który obejmuje szkolenie sprytów, EBS MatchStaff i wiele więcej - nasz Międzynarodowy Kurs Barmanów (4 tygodnie) może być tym, czego szukasz.

Omówienie zawartości kursu

 • ABC barmana
  Zapoznaj się ze wszystkimi podstawami barmaństwa i uzyskaj jasny wgląd w funkcjonowanie branży. Nauczysz się:
  • Rola i obowiązki barmana
  • Jak ustawić pasek
  • Podstawowe techniki nalewania
  • Proste ozdoby
  • Sztuka doskonałej obsługi
 • Wytwarzanie napojów i koktajli
  Dowiedz się, jak zrobić ponad 18 klasycznych koktajli, od mojito i kwaśnej whisky po martini espresso i staroświecki.
 • Niezbędne techniki i sprzęt
  Naucz się podstawowych technik barmańskich, takich jak moczenie, ubijanie, drżenie i mieszanie. Dowiesz się, jak układać strzały, mieszać koktajle, lać i używać osadzarki. Zapoznasz się również z kluczowymi narzędziami paska i podstawowym wyposażeniem.
  Uwaga: szkolenie flair nie jest uwzględnione w tym kursie. Jeśli interesujesz się sztuką barmaństwa typu flair i potrzebujesz bardziej kompleksowego programu, nasz kurs International Bartender {link do strony kursu IBC} jest najlepszym wyborem.
 • Podstawowa wiedza duchowa
  Poznaj podstawy swoich ulubionych duchów i ich pochodzenie, aby zaimponować znajomym, klientom i potencjalnym pracodawcom. Omówimy wódkę, dżin, rum, tequilę, whisky i brandy. Zyskasz także wgląd w piwo i wino.

Na podstawowym kursie barmańskim będziesz ...

 • Zdobądź dwa miesiące doświadczenia w barze w zaledwie tydzień
 • Opanuj ponad 18 klasycznych przepisów na koktajle
 • Zdobądź uznawany na całym świecie certyfikat EBS
 • Zwiększ swoje szanse na pracę i znajdź wiele ekscytujących możliwości pracy, w których możesz przećwiczyć swoje nowe umiejętności, od festiwali, wesel i wydarzeń po puby i bary
 • Dodaj nowe umiejętności do swojego CV
 • Zdobądź umiejętność, dzięki której możesz zarobić dodatkową gotówkę podczas nauki lub pracy
 • Rozsmakuj się w szybko rozwijającym się przemyśle barmańskim i przekonaj się, czy to dla Ciebie
 • Po ukończeniu szkoły możesz sartować w początkowej pozycji barmańskiej i wspiąć się na szczyt
 • Poznawaj ludzi o podobnych poglądach i poznawaj nowych przyjaciół
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

European Bartender School is the world’s leading bartending school. We pride ourselves on training aspiring bartenders to a globally recognised standard. We already trained +70,000 graduated for 20 ye ... Czytaj więcej

European Bartender School is the world’s leading bartending school. We pride ourselves on training aspiring bartenders to a globally recognised standard. We already trained +70,000 graduated for 20 years. Pokaż mniej
Barcelona , Londyn , Phuket , Paryż , Nowy Jork , Amsterdam , Kapsztad , Sztokholm , Rzym , Kos , Sydnej + 10 Więcej Mniej