Read the Official Description

Standardowy okres studiów wynosi cztery lata. Szkolenie z pilotażu samolotu opiera się na programie opracowanym na podstawie Wspólne Wymagania Lotnicze - licencjonowania załóg lotniczych (JAR-FCL 1). W ciągu pierwszych dwóch lat główny nacisk kładziony jest na podstawowych badań lotniczych i przez ostatnie dwa lata są poświęcone zdobywanie wiedzy teoretycznej pilotowanie następnie szkolenie w powietrzu.

W samolot latający szkolenia są stosowane jednym silnikiem Cessna-172 i wielosilnikowych Piper Navajo. Część szkolenia odbywa się na latającego symulatora z wykorzystaniem komputera - FNPT II / MCC (procedur lotu i nawigacji oraz trener wielu załoga współpraca). Na początkowym etapie latającego praktyce studenci poznają podstawowe fazy lotu (startu, lotu poziomego, zamienia, lądowanie, itd.), nabywają umiejętności w trasie latania w warunkach lotu z widocznością i zapoznania się z zasadami Lot instrumentem. Przygotowanie teoretyczne i ziemia nadal równocześnie z treningu latania.

W następnych fazach latające szkolenia główny nacisk kładziony jest na dzień i noc instrumentu i en-trasy lotnicze oraz na loty instrumentów w skomplikowanych warunkach pogodowych. Studenci uczą się poruszać i lądowania w warunkach ograniczonej widoczności. Loty treningowe wykonywane są na różnych lotniskach, w tym w innych krajach, takich jak Finlandia, Szwecja, itp. Szkolenie na symulatorze jest używany do nauki współpracy na wielu załogi kompetencji, które będą w przyszłości zaoferować przewagę w znalezieniu pracy w dzisiejszej lotnictwa komercyjnego.

Po zdać egzaminy z wiedzy teoretyczne i ocena trasy pilot-stażyści otrzymują Licencji pilota / Instrument Rating (CPL () / IR).

Absolwenci tej specjalności w pilotowanie samolotu mogą znaleźć pracę w firmach lotniczych zarówno w Estonii, jak i za granicą, np. w Estonian Air Force, Policji i Straży Granicznej Grupy Lotniczej, Estonian Air, estońskiej Administracji Lotnictwa Cywilnego oraz w innych firmach.

Pilotowanie śmigłowca

Standardowy okres studiów wynosi cztery lata. Szkolenie oparte jest na programie opracowanym zgodnie z JAR-FCL 2. Pilotowanie szkolenia obejmuje badania teoretyczne i praktyczne szkolenie latania. W ciągu ostatnich dwóch lat badania teoretyczne prowadzone są równocześnie z praktyką latania. Nowy śmigłowiec Robinson R22 współczesny jest do latania szkolenia. Jest to jeden z najczęściej małych typu helikopterów, ale wyróżnia się ze względu na najniższą dynamiką i wysoką niezawodnością.

Latanie praktyka obejmuje lotów zapoznawczych z Cessna 172 i szkolenia w załodze wieloosobowej na komputerze współpracy opartej na symulatorze FNTP II / MCK. Szkolenia pilotów śmigłowców przestrzega odpowiednich wymogów międzynarodowych, a opiera się na nowoczesnych metodach nauczania.

Absolwenci w specjalności pilotowanie śmigłowca zatrudnionych przez Estonian Air Force, Policji i Straży Granicznej Grupy Lotniczej, Estońskiej Akademii Lotniczej oraz firm prywatnych.

Oczywiście dla inżynierowie lotnictwa trwa cztery lata, a ilość badań jest 240 punktów ECTS. Proces badania dzieli się na trzy fazy:

  • Badania podstawowe trwają trzy semestry (90 ECTS). Kurs składa się z wykładów i szkolenia praktycznego, i służy jako podstawa dla kierunku studiów akademickich. Badania prowadzone są we współpracy z Uniwersytetem w Tartu i estońskiego Uniwersytetu Przyrodniczego.

  • Podstawowe badania lotnicze trwają jeden semestr (30 ECTS).

Specjalizacja rozpoczyna się po ukończeniu kursu w podstawowych badań lotniczych i dzieli się na dwie fazy:

  1. Podstawowe szkolenie zawodowe oraz

  2. Szkolenia specjalistyczne. Kursy specjalne (do 120 punktów ECTS) trwają cztery semestry. Badania prowadzone są we współpracy z Politechniki w Tallinie i praktycznego szkolenia w zakresie współpracy z różnych przedsiębiorstw lotniczych i instytucji w Estonii i za granicą.

Absolwent Akademii studenci muszą napisać pracę dyplomową oraz zdać egzaminy w zależności od wybranej specjalności.

Językiem wykładowym w EAVA jest język estoński wyjątkiem wspólnych kursów do studentów programu Erasmus, które są prowadzone w języku angielskim.

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by Estonian Aviation Academy »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019