Pilot helikoptera kariery

US Aviation Academy

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Pilot helikoptera kariery

US Aviation Academy

Ten kurs jest dostosowany do studentów wyjeżdżających z zerowym czasie w helikopterze do kariery pilota helikoptera.

Po ukończeniu tego programu będziesz przygotowany do wejścia na siłę roboczą jako bezpieczny pilot śmigłowca. US Aviation Academy oferuje również bardziej specjalistyczne szkolenia, takie jak przejścia turbiny lub zaawansowanych procedur awaryjnych, aby ci bardziej rynkowe pilotem helikoptera.

 • Do indywidualnego użytku: Zabierz swoje pierwsze loty jak pilot helikoptera (35 godzin)
 • Instrument: Lot w słabej widoczności (20 godzin)
 • Komercyjne: Zysk Proficiency (115 godzin)

Wymagania programowe

 • Musi być 17 lat
 • Czytać, pisać i rozumieć po angielsku
 • W stanie uzyskać M-1 Visa

prywatny

Jest to pierwszy krok w szkoleniu i certyfikacji, aby stać się pilotem helikoptera. Ten program jest podstawą treningu i początek snu. Twój wprowadzenie do lotu statku powietrznego i zaczynają się tutaj. Po pomyślnym zakończeniu tego zaświadczenia, bardziej zaawansowane wskaźniki są dostępne zarobić po licencji prywatnego.

Instrument

Rating instrumentu jest zwykle kolejnym krokiem naprzód po zdobyciu licencji prywatnych rotor-wing. Podczas tego kursu będziemy uczyć, jak latać bez zewnętrznych odniesień wzrokowych opierając się wyłącznie na desce rozdzielczej Twojego śmigłowca. Ocena instrumentem Oczywiście Longhorn jest rygorystyczna, ale konieczne, aby ci bezpieczniejsze i bardziej zdolnego pilota.

Reklama w telewizji

Chcesz zostać pilotem śmigłowca kariery? Jeśli tak, to komercyjnych helikoptera jest wymagane latać do rekompensaty. Podczas tego kursu będziesz ćwiczyć zaawansowanych technik lotu i bezpieczeństwa i stać się bardziej wykwalifikowanych pilotem.

US Aviation Academy

Na amerykańskiej Akademii Lotniczej, dbamy o naszych studentów międzynarodowych lotów trenujących od chwili przybycia. Mamy obudowa uczeń gotowy do ciebie, więc nie trzeba się martwić o znalezienie dzierżawy lub współlokatorów. Jako dodatkowy bonus, nasz system van transport eliminuje konieczność posiadania samochodu. Nie tylko zabierzemy Cię do iz kampusu na szkolenia, US Aviation Academy bierze również studentów do sklepu spożywczego i wielu innych potrzebnych miejsc. Nawet koordynacji działań rekreacyjnych, dzięki czemu można doświadczyć najlepszych że Dallas-Fort Worth Metroplex ma do zaoferowania, w tym kolegiatę i profesjonalnych imprez sportowych, takich jak mecze koszykówki NBA!

Referencje

"Dziękuję i życzę powodzenia dla wszystkich instruktorów, załogi oraz utrzymania i członków amerykańskiej Akademii Lotniczej dla mojej udanej podróży, aby zostać pilotem komercyjnym".

 • Deepankar S.

"Dyrektor Międzynarodowego uczniowi szkoły lotniczej pracował ze mną, aby pomóc mi osiągnąć moje osobiste terminów. On również upewnić się, że trenowałem zgodnie z regulacjami rządowymi z mojego kraju (Indian DGCA). "

 • Pratik J.

"Jestem bardzo zadowolony z amerykańskiej Akademii Lotniczej. W ciągu 45 dni od czasu, kiedy byłem tutaj osiągnąłem mojego prywatnego pilota licencję i mam wielki sukces do tej pory w moim treningu instrumentu. Teraz jestem w trakcie szkolnego mielony instrumentu i dowiedzieć się, że jest to skuteczny sposób, aby szybko nauczyć się dużo informacji. Dziękujemy za pomoc mi zostać pilotem komercyjna! "

 • Satish B.

"Aby US Aviation Academy: Dziękuję za pomoc mi osiągnąć moje Pilot handlowej ze swojej szkoły. Zostałem wybrany na najbardziej prestiżowej firmie, Indian Airlines, latania A320 z wynagrodzenia 4000 $ miesięcznie. Będę szczęśliwy polecić jak wielu moich przyjaciół i rodzinę, jak to możliwe, aby przyłączyć się do szkoły. Wszystkiego najlepszego"

 • YC
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
170 godziny
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Denton, Texas
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Denton, Texas
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą