Read the Official Description

Ten kurs przygotowuje Cię do zatrudnienia lub postępu w dalszej nauce w zakresie inżynierii.

Test HND Inżynieria elektryczna i elektroniczna oferowany jest w pełnym wymiarze czasu i niepełnym wymiarze czasu pracy. Kurs ma na celu zapewnienie możliwości dla inżynierów elektrycznych i elektronicznych opartych lub techników, aby osiągnąć poziom 5, krajowym uznane zawodowo konkretnych kwalifikacji. Doświadczenie uczenia się jest połączeniem szkolenia praktycznego, wiedzy teoretycznej i e-learning. Będziesz korzystać z różnych branży standardowego sprzętu i oprogramowania, w tym elektronicznej symulacji obwodów; Obwód drukowany rozwój pokładzie; automatyki przemysłowej z wykorzystaniem sterowników programowalnych; i wina znalezienie diagnozy za pomocą cyfrowego sprzętu testowego.

Kurs w pełnym wymiarze czasu jest dwa lata, wraz z godzinami 17,5 nauczania oczekiwanych tygodniowo. Kurs w niepełnym wymiarze czasu pracy jest normalnie traktowane jako dwuletniego Higher National Certificate (HNC), a następnie przez kolejne dwa lata do osiągnięcia HND. Moduły zapewniają mieszankę teoretycznych i praktycznych umiejętności niezbędnych do profesjonalnego inżyniera w nowoczesnym środowisku inżynierskim. Kurs składa się z 5 modułów obowiązkowych na poziomie 4 i 5 obowiązkowe na poziomie 5 modułów wraz z 3 Poziom 4 i 3 poziomie 5 jednostek opcjonalnych. Studenci ukończeniu tego kwalifikacje będą wyposażone w wiedzy, zrozumienia i umiejętności do sukcesu w pracy w inżynierii elektrycznej i elektronicznej opartej na przemyśle.

Studenci mogą studiować ten program jako część czasu "uzupełnienie" opcji po zakończeniu HNC. Rejestracja dla początkujących HND rozpoczynających się w wrześniu 2017 r. Musi zostać zakończona do 9 czerwca po dyskusji z Richardem Morrisonem rmorrison@serc.ac.uk Zespół dydaktyczny składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników z cennym doświadczeniem przemysłowym. Nasi pracownicy są regularnie szkoleni, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się potrzebami przemysłu.

MODUŁY OBOWIĄZUJĄCE

Obowiązkowe moduły obejmują:

 • projekt techniczny
 • Inżynieria Maths
 • nauka inżynierii
 • Zarządzanie Project Professional
 • Zasady elektryczne i elektroniczne
 • Projekt badawczy
 • Profesjonalne zarządzanie Inżynieria
 • Dalsze Matematyka
 • Energia przemysłowa, elektronika i przechowywanie
 • Systemy przemysłowe

OPCJE OPCJONALNE

Opcjonalne moduły będą dostępne:

 • Zasady cyfrowe
 • Układy elektroniczne i urządzenia
 • Automatyka, robotyka i sterownik PLC
 • Systemy wbudowane
 • Analogowe systemy elektroniczne

Mogą wystąpić pewne drobne poprawki do modułów opcjonalnych, aby umożliwić aktualizację numeru i sprzętu studenta.

Prosimy pamiętać, że ukończenie tego kursu w niepełnym wymiarze jako uzupełnienie Twojego HNC, opłaty obejmują opłatę rejestracyjną plus cenę za sztukę.

Wymagania kwalifikacyjne

Kandydaci wymagają co najmniej jednej z następujących czynności:

 • Kwalifikacje BTEC Level 3 w inżynierii.
 • Profil zaawansowany GCE Advanced, który wykazuje silne działanie w więcej niż jednym obiekcie GCE, co odpowiada taryfie UCAS 64.
 • Inne pokrewne kwalifikacje poziomu 3.
 • Matematyki i języka angielskiego na poziomie GCSE stopnia C lub wyższym (lub równoważnym).
 • Inne wnioskodawcy zostaną rozpatrzone w oparciu o odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

LUB

 • Zapewnienie dowodów na zdolność do podjęcia kursu poprzez akredytację wcześniejszej nauki doświadczalnej (APEL). APEL jest procesem, w wyniku którego można uzyskać kredyty za naukę, którą zdobyłeś w przeszłości i która jest istotna dla kursu, do którego się złożyłeś. Może również pomóc w uzyskaniu wstępu do programu, jeśli nie masz wymaganych kwalifikacji. Może to być certyfikowane lub eksperymentalne. Proszę poprosić o dodatkowe informacje z poniższego kontaktu.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z Anthony Johnston AJohnston@serc.ac.uk

Proszę złożyć wniosek w trybie online i zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Gdzie zajmie mi?

Ukończenie tego kursu zostaną nagrodzone rozpoznawalnej w kraju poziom 5 kwalifikacji.

Kurs ten może prowadzić bezpośrednio do kariery jako inżynier. W inżynierii, wielu pracodawców uważa tę kwalifikację jako standardowego wymogu wprowadzania przemysłu i może prowadzić do junior stanowisku kierowniczym.

Alternatywnie, ten kurs może stanowić wstęp do drugiego lub trzeciego roku studiów uniwersyteckich w Elektrotechniki i Elektroniki.

Jak sprawi, że będę bardziej zatrudniony?

Program ten można wyposażyć konkretnych umiejętności w dziedzinie inżynierii elektrycznej i elektronicznej, a także umiejętności generycznych w komunikacji (badających artykuły, pisanie raportów i przedstawianie pomysłów).

Dowiesz się, jak patrzeć na urządzenia elektroniczne i kontroli jak systemy składające się z zrozumiałych podsystemów. Jak również uzyskanie uznawanych kwalifikacji, weźmiesz udział w warsztatach umiejętności do zatrudnienia, takich jak praca zespołowa, zaangażowanie, IT i rozwiązywania problemów i Karier Programu Edukacji.

Jak ocenić i otrzymywać informacje zwrotne?

Strategie oceny obejmują ocenę ciągłą poprzez naukę i projekty oparte na pracy. Strategie oceny obejmują ocenę ciągłą poprzez projekty kształcenia i przemysłu opartego na pracy. Wszystkie oceny jest ciągła i studia przypadków, prezentacje i praca w grupach są często używane. Czas ograniczone zadania są wykorzystywane w niektórych przedmiotów, aby przygotować się do egzaminów na uczelni, jednak te są opcjonalne.

Oceny przyznawane są stopnie polecającego, Pass, Merit i wyróżnienie.

Dodatkowe koszty

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów związanych z tym programem.

Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by South Eastern Regional College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,500 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline