Przeczytaj oficjalny opis

Ten kurs przygotowuje Cię do zatrudnienia lub postępu w dalszej nauce w zakresie inżynierii.

Test HND Inżynieria elektryczna i elektroniczna oferowany jest w pełnym wymiarze czasu i niepełnym wymiarze czasu pracy. Kurs ma na celu zapewnienie możliwości dla inżynierów elektrycznych i elektronicznych opartych lub techników, aby osiągnąć poziom 5, krajowym uznane zawodowo konkretnych kwalifikacji. Doświadczenie uczenia się jest połączeniem szkolenia praktycznego, wiedzy teoretycznej i e-learning. Będziesz korzystać z różnych branży standardowego sprzętu i oprogramowania, w tym elektronicznej symulacji obwodów; Obwód drukowany rozwój pokładzie; automatyki przemysłowej z wykorzystaniem sterowników programowalnych; i wina znalezienie diagnozy za pomocą cyfrowego sprzętu testowego.

Kurs w pełnym wymiarze czasu jest dwa lata, wraz z godzinami 17,5 nauczania oczekiwanych tygodniowo. Kurs w niepełnym wymiarze czasu pracy jest normalnie traktowane jako dwuletniego Higher National Certificate (HNC), a następnie przez kolejne dwa lata do osiągnięcia HND. Moduły zapewniają mieszankę teoretycznych i praktycznych umiejętności niezbędnych do profesjonalnego inżyniera w nowoczesnym środowisku inżynierskim. Kurs składa się z 5 modułów obowiązkowych na poziomie 4 i 5 obowiązkowe na poziomie 5 modułów wraz z 3 Poziom 4 i 3 poziomie 5 jednostek opcjonalnych. Studenci ukończeniu tego kwalifikacje będą wyposażone w wiedzy, zrozumienia i umiejętności do sukcesu w pracy w inżynierii elektrycznej i elektronicznej opartej na przemyśle.

Studenci mogą studiować ten program jako część czasu "uzupełnienie" opcji po zakończeniu HNC. Rejestracja dla początkujących HND rozpoczynających się w wrześniu 2017 r. Musi zostać zakończona do 9 czerwca po dyskusji z Richardem Morrisonem rmorrison@serc.ac.uk Zespół dydaktyczny składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników z cennym doświadczeniem przemysłowym. Nasi pracownicy są regularnie szkoleni, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się potrzebami przemysłu.

MODUŁY OBOWIĄZUJĄCE

Obowiązkowe moduły obejmują:

 • projekt techniczny
 • Inżynieria Maths
 • nauka inżynierii
 • Zarządzanie Project Professional
 • Zasady elektryczne i elektroniczne
 • Projekt badawczy
 • Profesjonalne zarządzanie Inżynieria
 • Dalsze Matematyka
 • Energia przemysłowa, elektronika i przechowywanie
 • Systemy przemysłowe

OPCJE OPCJONALNE

Opcjonalne moduły będą dostępne:

 • Zasady cyfrowe
 • Układy elektroniczne i urządzenia
 • Automatyka, robotyka i sterownik PLC
 • Systemy wbudowane
 • Analogowe systemy elektroniczne

Mogą wystąpić pewne drobne poprawki do modułów opcjonalnych, aby umożliwić aktualizację numeru i sprzętu studenta.

Prosimy pamiętać, że ukończenie tego kursu w niepełnym wymiarze jako uzupełnienie Twojego HNC, opłaty obejmują opłatę rejestracyjną plus cenę za sztukę.

Wymagania kwalifikacyjne

Kandydaci wymagają co najmniej jednej z następujących czynności:

 • Kwalifikacje BTEC Level 3 w inżynierii.
 • Profil zaawansowany GCE Advanced, który wykazuje silne działanie w więcej niż jednym obiekcie GCE, co odpowiada taryfie UCAS 64.
 • Inne pokrewne kwalifikacje poziomu 3.
 • Matematyki i języka angielskiego na poziomie GCSE stopnia C lub wyższym (lub równoważnym).
 • Inne wnioskodawcy zostaną rozpatrzone w oparciu o odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

LUB

 • Zapewnienie dowodów na zdolność do podjęcia kursu poprzez akredytację wcześniejszej nauki doświadczalnej (APEL). APEL jest procesem, w wyniku którego można uzyskać kredyty za naukę, którą zdobyłeś w przeszłości i która jest istotna dla kursu, do którego się złożyłeś. Może również pomóc w uzyskaniu wstępu do programu, jeśli nie masz wymaganych kwalifikacji. Może to być certyfikowane lub eksperymentalne. Proszę poprosić o dodatkowe informacje z poniższego kontaktu.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z Anthony Johnston AJohnston@serc.ac.uk

Proszę złożyć wniosek w trybie online i zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Gdzie zajmie mi?

Ukończenie tego kursu zostaną nagrodzone rozpoznawalnej w kraju poziom 5 kwalifikacji.

Kurs ten może prowadzić bezpośrednio do kariery jako inżynier. W inżynierii, wielu pracodawców uważa tę kwalifikację jako standardowego wymogu wprowadzania przemysłu i może prowadzić do junior stanowisku kierowniczym.

Alternatywnie, ten kurs może stanowić wstęp do drugiego lub trzeciego roku studiów uniwersyteckich w Elektrotechniki i Elektroniki.

Jak sprawi, że będę bardziej zatrudniony?

Program ten można wyposażyć konkretnych umiejętności w dziedzinie inżynierii elektrycznej i elektronicznej, a także umiejętności generycznych w komunikacji (badających artykuły, pisanie raportów i przedstawianie pomysłów).

Dowiesz się, jak patrzeć na urządzenia elektroniczne i kontroli jak systemy składające się z zrozumiałych podsystemów. Jak również uzyskanie uznawanych kwalifikacji, weźmiesz udział w warsztatach umiejętności do zatrudnienia, takich jak praca zespołowa, zaangażowanie, IT i rozwiązywania problemów i Karier Programu Edukacji.

Jak ocenić i otrzymywać informacje zwrotne?

Strategie oceny obejmują ocenę ciągłą poprzez naukę i projekty oparte na pracy. Strategie oceny obejmują ocenę ciągłą poprzez projekty kształcenia i przemysłu opartego na pracy. Wszystkie oceny jest ciągła i studia przypadków, prezentacje i praca w grupach są często używane. Czas ograniczone zadania są wykorzystywane w niektórych przedmiotów, aby przygotować się do egzaminów na uczelni, jednak te są opcjonalne.

Oceny przyznawane są stopnie polecającego, Pass, Merit i wyróżnienie.

Dodatkowe koszty

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów związanych z tym programem.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w South Eastern Regional College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,500 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa