Pełny pakiet programów JavaScript

V School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Pełny pakiet programów JavaScript

V School

Szkolenie V Schools MERN (MongoDB, Express, React, Node.js) wciągające program do kodowania narodził się w niestandardowym sklepie deweloperskim. Nasz zespół założycielski tworzył niestandardowe oprogramowanie od niemal dekady. Kiedy zdecydowaliśmy się rozpocząć nauczanie pojęć, z których korzystaliśmy każdego dnia, naturalnie skontaktowaliśmy się z naszymi przyjaciółmi z branży - z startupami i gigantami technologicznymi, którzy obecnie zatrudniają inżynierów informatyków.

Dzięki naszemu elitarnemu, opartemu na projektach szkoleniu, stworzonemu wspólnie z ekspertami branżowymi i partnerami zatrudniającymi, studenci przygotowują się do ekscytujących karier jako inżynierowie oprogramowania używający najbardziej odpowiednich technologii internetowych dostępnych obecnie.

Oprócz najnowszych umiejętności technicznych, uczniowie V School są w pełni zanurzone w stylu uczenia się, który rozwija ciekawość, poświęcenie i kreatywność poprzez warsztaty, wydarzenia i społeczność.

Program

Za 12 tygodni poświęcisz swój czas na ćwiczenie i mastering: HTML, CSS, JavaScript, React, Redux, Node.js, Express.js, MongoDB, Rozwiązywanie Problemów, Testowanie Jednostek, Kontrola Wersji.

Po pochłonięciu tak dużej ilości informacji V School rozumie, że całodobowy dostęp do klasy i stosunek liczby pracowników do studentów wynoszący od 7 do 1 są absolutnie niezbędne, aby zapewnić dostępność mentorów, którzy pomogą w zrozumieniu programu nauczania .

W końcu uczniowie V School pojawiają się jako programiści gotowi do pracy, zdolni "myśleć jak komputer", skutecznie rozwiązywać problemy i pracować w zespołach odzwierciedlających zespoły branżowe, nad którymi będą pracować.

Wreszcie, V School zabierze Cię dalej niż przeciętna instytucja, ucząc Cię, jak nauczyć się iść do przodu po zajęciach.

Tak, opuścisz z portfolio aplikacji, które zbudowałeś, i tak, będziesz miał podstawy wiedzy niezbędnej do zdobywania nowych języków po tym kursie.

V School Full-Stack Immersive to dopiero początek twojej drogi do kodowania i najszybszy sposób na niesamowity wynik.

Życie studenckie

  • Wydarzenia: dyskusje techniczne, spotkania, warsztaty, konferencje techniczne
  • Cykl wykładów: Tematy techniczne, projektowe, dotyczące kariery i stylu życia
  • Po godzinach: wydarzenia, imprezy, godziny koktajlowe, przygody

Wyniki uczniów

Podjęcie właściwej decyzji edukacyjnej dotyczy czegoś więcej niż tylko najlepszego programu nauczania i świetnych instruktorów. Chcesz zobaczyć wyniki, usłyszeć od absolwentów i znać przyszły zwrot z inwestycji.

Dlatego zapewniamy przejrzyste, uczciwe i łatwe do zrozumienia, w 100% przejrzyste raportowanie wyników. Podjęcie właściwej decyzji edukacyjnej dotyczy czegoś więcej niż tylko najlepszego programu nauczania i świetnych instruktorów. Chcesz zobaczyć wyniki.

Wszystkie powody, dla których warto studiować tworzenie stron internetowych, różnią się od tego, czy chodzi o znalezienie pracy, założenie firmy, czy nawet kontynuowanie edukacji na obecnym stanowisku. Zgodnie ze standardami CIRR poniższe dane odzwierciedlają informacje na temat uczniów V School którzy ukończyli studia w okresie od lipca do grudnia 2016 r. I gdzie byli w ciągu 90 i 180 dni od ukończenia szkoły.

Wsparcie kariery

To dopiero początek twojej podróży. Niezależnie od tego, czy przenosisz karierę zawodową, czy rozwijasz swoje umiejętności w tej kolejnej wielkiej promocji, gdy przyjedziesz do V School , dołączasz do rodziny technicznej.

Jak każda wielka rodzina, walczymy o siebie nawzajem. Będziemy tam przeprowadzać Cię przez twoje pierwsze wywiady techniczne i pomagać ci w negocjacjach płacowych. Będziemy u twego boku, kiedy będziesz się uczyć, kiedy ukończysz szkołę i gdy będziesz się rozwijać jako profesjonalista. Nasz dom jest zawsze twoim domem. Współpraca, umiejętność, odświeżanie i łączenie na całe życie. W końcu jesteśmy rodziną.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja February 26, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Salt Lake City, Utah
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Salt Lake City, Utah
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą